Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Ne, 20. 10. 2019 - 06:10)

Tak to si buď jistá že nikoho z diskuze by nebavil tvůj život. Seš věčně znuděná na gauči a vrchol tvojí zábavy je jít se synem do mekáče. Pořád škemráš u Miluny o přízeň a čekáš kdy zase na ni padne krize abys mohla s ní vlézt do postele. A nepiš že máš kolem sebe samý neschopný lidi. Neschopná seš ty, takže jedinej na koho můžeš být nasraná seš ty sama.

Lalla (So, 19. 10. 2019 - 23:10)

Dobře Radko, život jiných by tě nebavil. jenže, víš, on tě nebaví ani život tvůj. A ne, není to o tom, že bydlím v Praze. I v Praze žijí zaprděné třicátnice, které se pohybují mezi pohovkou, plotnou a neustále si stěžují. A nechtějí zabrat, něco vyzkoušet, něco se naučit, jít do nepohodlí, učit se...víš on i milenec se hledá lépe, když máš co nabídnout a ne se jen životem ploužit

a (So, 19. 10. 2019 - 22:10)

jak jsi přišla na to, že my máme nudné životy, ty třicátnice :).

Radka (So, 19. 10. 2019 - 23:10)

Tak když tu jsou převážně padesátiletý a šedesátiletý a vrcholem zábavy je zahrada,venčení psů,hledání hub a krmení holubů tak to není nic co bych zrovna brala za nějakou zábavu. Nebavili by mě ani vaše životy:)

Mia (Ne, 20. 10. 2019 - 19:10)

Radkoano, je mě přes šedesát a miluju zahradu, psa a přírodu. Věř, že dřív jsem žila poněkud jiný život, ale s přibývajícími roky jsem zpomalila a začala dělat věci, na které stačím a které mě naplnují. V životě jsem nepoznala, co je nuda a měla kolem sebe spousty přátel. Rozhodně v domově důchodců nebudu vzpomínat na pracovní úspěch, ale na něco úplně jiného. Jo, pracuju na zahrádce, chodím na procházky a ty třeba v mých letech budeš dělat do plín.

bianka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Možná to tak bude Mio. O pohybu se teď
hodně píše. O obyčejné chůzi, která posiluje celé tělo. Tím i pánev, která se roky oslabuje. Já sice zahrádku nemám, ale pokud můžu, snažím se denně pohybovat venku. Hlavně se pohybovat. Dvě, tři hodinky denně. Venku potkávám starší lidí, na těch hůlách, na název si teď nevzpomenu, takové ty co jsou podobné u lyží .-))) Šlapou, chodí, pohybují se a ví proč. A můj syn, ve věku Radky, má prošlapané skoro celé Beskydy. A vyjde si třeba sám, když jiní nemohou.

Mia (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

myslíš určitě turistický hole. Taky je mám, ujdu s nimi větší vzdálenost.

bianka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Ano, turistiké. :-)

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Ale Bianko to já taky hodně chodím.Na procházky chodím a v práci mám taky pohybu dost.Ale jestli jít sama nebo s Milunkou tak co je pro mě stokrát lepší.

bianka (Ne, 20. 10. 2019 - 07:10)

Ty budeš stará a k tomu ubrblaná babka :-D. Já se ani nedivím, že nemáš kamarádky. Milu také hledá, ale hledá špatně. Máte nějak špatně nastavené hodnoty děvčátka.

Radka (So, 19. 10. 2019 - 21:10)

Tak jak ti to dopadlo cestování? A kam jste jeli? Nakonec si za Sergeje ráda než mít tu slibotechnu.Nediv se, mě točí.Nemůžu se koukat jak se kvůli ní trápíš,proto jsem to psala.A Aleši ano já jsem extrovert.Být zahrabaná doma jak myš fakt není nic pro mě.Ale kolem sebe mám samé introverty a nad lidský úkol někoho někam vytáhnout.

Miluna (So, 19. 10. 2019 - 15:10)

Protože Alešku ty ses do tý kamarádky zamiloval tak proto si jí tohle dovolil.A chybí ti ještě někdy? Feťačce nevěřim když píšeš od 12ti let tak to už neni jentak se z toho dostat.Takový lidi ani spíš nevim jestli se z toho někdy dostanou.Já sem se Sergejem proto píšu až teď,sem s nim od včera večer pořád povídala tak sem za něj nakonec ještě ráda protože jak sem byla dýl sama tak už mě to nebavilo.Večer někam pojedem a po prvý pojede semnou tak že ho po prvý povezu já.Tak sem spokojená že žádný prázdno jako včera.Anonyme podniky sem myslela celkově restaurace,hospůdky,bary,kavárny,kfc,mekáče,bistra..no prostě to kde sem ve svem živlu a za co utrácim.

Miluna (Pá, 18. 10. 2019 - 17:10)

Takový pařáky bych Alešku taky nechtěla jako maji na východě ale brala bych celej rok jako bylo tohle léto tady.To bylo skvělý léto.Chodila sem na procházky denně,všude zelenina,ovoce a teď bych to brala i mixla s autem a právě jak je život krátkej tak podělanou zimu beru za ztrátu času.Jednou sem kvuli zimě musela brát i rivotrily protože mi z ní hrabalo,tak už se toho bojim.Z Vánoc mi naskakujou pupínky.Sem ateista a nepotřebuju tu komedii a přežírání.Tebe chápu co ti leze na nervy jestli máš zkušenost s lidma co se tě snažili předělat a měnit tak chápu že je to protivný.Moje děti taky o sobě říkaji že jsou introverti a nebudu jim do toho kecat a předělávat je.Teď jdu posílat odpovědi na práce protože potřebuju peníze na benzín,děti a podniky,je mi blbý pořád tahat Sergejovi i když mi nic neříká a ani mi nikam neposílá.A tak ti to podle odkazu zasvinili barvama a musel si to mýt.Mě by to tam nevadilo:-) mě se líbí akce kde hrajou nějaký kapely a kolem třeba stánky a pak pustí ohňostroj,to sem ve svym živlu a nejlíp teplej večer k tomu.

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2019 - 18:10)

co to je podniky Miluno?

-Aleš- (Pá, 18. 10. 2019 - 17:10)

To mně teď chybí feťačka. Ona teda prý už s tím sekla, ale moc tomu nevěřím, ona fetuje od 12ti a teď je jí 30. To už se těžko z toho dostává. Teď je v Praze u přítele. Ona je sice taky extrovert a tu hubu nezavře, ale v jejím případě mi to nevadí. Já si z ní totiž pořád dělám srandu a líbí se mi jak kroutí hlavou nebo říká tak jako ironicky- ha ha už se můžu smát. A já ji pak různě mazlím :-) Někdy si introvert a extrovert spolu rozumí. Ta těhotná je zase introvert, ale někdy až moc, že to pak máme tak že já mluvím a ona jen odpovídá. Mně se právě na těch cigánkách líbí že s nimi můžu blbnout a můžu zůstat sám sebou. Samozřejmě nesmí vědět jak se jmenuju a kde bydlím a nesmím být s nimi pořád, to bych byl z toho nervózní. Stačilo to s tou kamarádkou jak mě vytáčela k nepříčetnosti. Takovou chybu bych už neudělal že bych si nějakou dovedl domů.

Miluna (Pá, 18. 10. 2019 - 16:10)

Jo Radko je to tak,nic jí nepiš.To by bylo trapný.Je prostě nespolehlivá.Muj problem že jí tak potřebuju,nic s tim neudělam.Byla sem nakonec na procházce kolem rodinných domů a pole,rozloučit se s tim počasim.Že zas bude nejmíň pět měsíců ztráta času.A u jednoho domu byla jedna a mluvila s nějakou a měla v ruce mimi a obličej jak Lucka až mi to zarazilo.I vlasy měla zvedlý jako ona,jen rozdíl že tmavý.A její mimi na mě začlo natahovat ruce tak sem se začla usmívat a koukala sem na ní a ona chvíli přestala mluvit a začla se usmívat na mě.Uplně její pohled jako Lucky,už sem si připadala jako blázen jak když na mě kouká Lucka,ty oči,krásnej pohled a ještě tak krásně na mě koukala.Měla sem chuť jí obejmout a říct jí ty si jako moje Lucinka,skoro stejná i styl oblečení,jen nebyla vysoká.Tak kdybych měla aspoň tuhle.Teď pořád tu tvář a její pohled vidim před očima.No už sem zase doma.Totální smutno na mě padá.Podzimní melancholie.A stačilo by mi tak málo.Mít vedle sebe takovýhle lidi z kterých vyzařuje něco krásnýho jako z letní noci.

-Aleš- (Pá, 18. 10. 2019 - 16:10)

Milunko, já jsem se naučil mít rád všechny roční doby. Představ si že by u nás bylo pořád teplo jako v jižní Americe nebo na Blízkým východě. To by bylo k nevydržení. Stejně to všechno hrozně rychle letí. Za chvíli budou Vánoce, pak uteče leden, únor a v březnu se zase příroda začne probouzet. Život je krátkej na to bychom se pořád trápili s nepodstatnými věcmi.

-Aleš- (Pá, 18. 10. 2019 - 16:10)

Já jsem taky levák. Pamatuju si že babička mi pořád u jídla brala lžíci a dávala mi ji do pravé ruky. Taky jsem měl problémy ve škole, protože tenkrát se psalo plnícím perem a dlaní jsem si to co jsem napsal rozmazával. Takže ze psaní jsem měl dvojku. Ale myslím si že nějaký následky to na mě nezanechalo. No, možná trochu :-) Koukám že Radka je taky extrovert, ale takovej ten obtížnej co se do všeho chce montovat. Takový taky znám a snažím se jim vyhýbat, protože ve mně vyvolávají agresivitu. Ty odkazy co sem dávala bianka jsem si přečetl v plným znění na těch stránkách z kterých to okopčila. Je to pravda že introverti si většinou začnou užívat život až po čtyřicítce, když už se hormony uklidní a už nejsou tolik ovlivňovaní extrovetry. Kdežto extroverti se zděšením zjišťují že už není taková sranda jako bývala :-)

Miluna (Pá, 18. 10. 2019 - 16:10)

No tohle si přesně říkam že už to neni jako to bývalo,čim sem starší tim je to horší a hnusnější.Proč v tobě vyvolávaji takový lidi agresivitu?? Tak jste tady všichni introverti a ještě leváci:-) tak aspoň si mi ty trochu rozesmál protože já už fakt nevim jak to ze sebe dostat.Začínam závidět introvertum.

-Aleš- (Pá, 18. 10. 2019 - 16:10)

Já mám rád lidi, kteří mi nemluví do života. A někteří extroverti mají pocit že jsou skvělí a že není nic lepšího než když je plno lidí pohromadě a dělají co největší bordel. Třeba tahle akce je dělaná na míru extrovertům, však vidíš jak jsou šťastní. To já bych se tam asi zbláznil, stačilo když jsem to po nich jednou musel uklízet :-)

http://www.barvamneuteces.cz/

Reklama

Přidat komentář