Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Ne, 20. 10. 2019 - 21:10)

Já Radko o ní taky nevím.

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 22:10)

Tak to je strašný.Co mám dělat? Já nemůžu vydržet bez jejích slov.Jindy píše denně.

Ota (Po, 21. 10. 2019 - 09:10)

Musíš Radko vydržet tak jako já.Nesmíme být na ní takhle závislý.Nebo zkončíš taky na práškách.Tolik lidí nám tady dalo vzor jak žijou a podívej se my jsme jediný kdo je tu na tom takhle.Chci to změnit.Když jsem dokázal hnout s váhou o 13kg dolu a určitě to neni málo.Co sleduju na netu nějaký lidi tak se v tom plácaji.Zhubnou třeba šest a pak se začnou přežírat a jsou tam kde byli.Drží nesmyslný diety a když zhubnou začnou jíst jako jedli.Jenže dieta je k ničemu,tady musí být trvalá změna.A já to vychytal a pořád to jde dolu jen pomaleji.Tak sakra Radko musíme to bez ní zvládat.Představ si kdyby se odmlčela sama z důvodu že už by jí to tu třeba nebavilo.Tak co my? To se složíme nebo co by s náma bylo? Já sám s tim bojuju nebýt na ní tak závislej od doby co si to rozdala s chlapama ve trojce a jak si to nějak se Sergejem srovnali.Je mi jasný že už jsem u ní na poslední koleji, jako odstavenej vagon.

výborně Oto (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Vyzkoušel sis pevnou vůli a dokázal jsi to. Píšeš už taky jinak než dřív, takže hubnutí ti dalo nejen kila dolů. Jsi dobrým příkladem pro Radku, že je potřeba nejdřív pro sebe něco udělat, ne jen sedět a fňukat. Potom jsou znát výsledky a i když není vše, jak jsme si vysnili, stojí za to se o něco pokusit. Moc ti fandím. Až budeš mít ve svém srdci volné místo, objeví se někdo, kdo si tě bude vážit takového jaký jsi.

Ota (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Psali jsme ve stejnou dobu.Tohle se mile čte.Přesně jsem si vyzkoušel pevnou vůli,taky si říkám.Mám pocit že jsem něco zvládl.Rád bych byl pro Radku motivací.A nechápu lidi co třeba drži Keto diety a podobně.Myslím si že to zhubnutí budou mít na chvíli a ještě za to utrácí takový prachy.Přitom stačí trvale upravená strava ale z normálního jídla.Moje výhoda je že dost ujíždim na zeleninové saláty takže já spíš nevim co dřív jíst ale ze zdravějších věcí protože si je dělam na dost způsobů a jak je vidět funguje to.Sám nevim proč jsem dřív denně zbytečně jedl oplatky a čokoládový tyčinky a někdy i špičky nebo věnečky.S tím jsem sekl a už mi to nechybí.Dám si jen jednou za čas.

bianka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Proč jsi si zakládala rodinu, když potřebuješ pařby. A kde jezdíte na výlety?
Asi o víkendech?

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Vždyť i s rodinou jdou pařby.Rodina není překážka.Syna už mám velkýho a další dítě jsem nechtěla právě abych měla volnost a mohla pařit ale to jsem ještě nevěděla že nebude s kým.O víkendech občas s manželem někam jedu,jsem za to ráda ale pořád to není to počem toužím.Moje přání momentálně je mít vedle sebe Milunku,někde s ní jezdit a zakončit to na hezkém místě a po ruce mít dobrý jídlo,alkohol a klidně i ty její známý aby nás bylo víc a k tomu pohodu,zábavu,srandu,hudbu a radost z toho že jí mám vedle sebe a pod stolem tajný dotyky s ní.Tohle potřebuju k životu a ne někde chodit jen sama,to už mi nestačí.

Návštěvník (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

blbý je, že s tebou se nudí i Miluna

bianka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

To je smůla, že vaše rodina nepaří, viď. Nějak si pořád odporuješ, spořádej si myšlenky, než tady něco plácneš, ztrapňuješ se.

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

On to i na mě manžel pozná když jsem po ní smutná.Tak jsem mu řekla že mi chybí kamarádka.A on se jen zasmál.

No (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Hlavně, jestli jsi mu řekla, že máš jsi měla s HIV

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Prostě mě žere že nemám častěji Milču.Jsem s ní tak málo a vždy to tak rychle uteče.Nerozumím čím bych se ztrapňovala? Prostě je mi po ní smutno a pak mi nic nebaví.Cítím se opuštěná.Už je to zase horší protože nepíše.Dojeli vůbec se Sergejem v pořádku? Včera psala že spolu někam pojedou.

nojono (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

asi nemínila založit rodinu, jen se vyskytla chybička. To sis holka měla rozmyslet dřív, co je pro tebe důležitý, jestli pařby, nebo rodina.

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Mio ty umíš teda povzbudit;) a však u tebe už je to právě tak zahrada,pes,příroda.To se přesně k tobě hodí ale nezlob se na mě já jsem ještě na to mladá a tohle by mi nestačilo.Já potřebuju výlety a pařby ale jak opakuju není s kým.Teď třeba koukám že Milča nepíše a začínám být nervozní.Sany já bych to všechno dělala kdyby bylo s kým.Určitě bych byla k životu aktivnější.Já si třeba do Plzně zajedu ale připadám si jako kůl v plotě když zase jen sama.Potřebovala bych Milunku častěji to je celý a nebo tu mít v okolí lidi s kterýma bych si rozuměla.Oto tak ještě že aspoň ty mě chápeš.Mým vrcholem zábavy dnes bylo nákup s manželem:) Ale i to už bylo lepší.

Mia (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Radko, nepochopila jsi mě. Já tě v žádným případě netlačím do zahrádky atd. Jen jsem reagovala na to jak jsi to pohrdavě popisovala. V každým věku jsou záliby jiný.
Pokud hledáš lidi, se kterými by sis rozuměla, tak na gauči je určitě nenajdeš. Ale do toho se montovat nemíním.

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Víš asi je to všechno kvůli Milče.Miluju jí,potřebuju jí,vím že v tom lítám.Ale ona mi dává přesně to co potřebuju.Našla jsem to v ní a tak toužím být co nejvíc s ní,pořád se to stupňuje.A jak píšu partu tak si k tomu představuju ty její známý.Pohrdavě jsem nic nemyslela,ono to třeba vyzní jinak než to člověk myslí ale tovíže je mezi mnou a tebou rozdíl tím věkem,pak i to myšlení může být jiný.

No, (Ne, 20. 10. 2019 - 19:10)

já si nedovedu představit, že by někdo kamarádil s člověkem jako je Radka, strašný tahle tupost

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

No tak s tebou bych určitě taky kamarádit nechtěla.

Sany 11 (Ne, 20. 10. 2019 - 17:10)

To my ostatni asi nepochopime, proc jsou Radka ( i Otik) takovi.
Vzpomela jsem si na porekadlo : kdo chce, hleda cestu, kdo nechce, hleda duvody. Tak nejak to bylo. ;)
Radko, koukla jsem na stranky tveho bydliste. No ne, ze by se tam delo neco prevratneho, to asi ne. Ale zas uplne NIC tam taky neni. Napr. pravidelne vyslapy do prirody. 'Ale i jine veci, muzes se treba zapojit do jejich organizovani.Nejen, ze behem vyslapu clovek pozna okoli, , je venku, ale muze se i seznamit s lidmi a treba i pozdeji s nimi neco podniknout. A kdyby ne, tak Plzen je vzdalena max. pul hodinky. A tam se, myslim da toho podnikat spousta.
Uz nejsi pubertacka, tak asi tezko muzes zit tim zpusobem , jako pred 10 lety. Ale jako my "baby" take zit nemusis. Protoze my tak taky nezijem. Ale ty jsi na vsechno moc pohodlna, to je to. ;) V podstate ti to vyhovuje, jak zijes, akorat si to nechces priznat, mam ten dojem.
Jsi mlada, zdrava, to se toho da delat. Vim ze je to zbytecne to psat, ale nemuzu si to odpustit.

Andrea (Ne, 20. 10. 2019 - 16:10)

Tak projížďkou 8 kilasku a dobrá káva,Otiku,ty na rozdíl od Radky nemáš rodičovské povinnosti,navíc jsi mě příjemný a myslím hodný chlap

Reklama

Přidat komentář