Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

áááá (Út, 22. 10. 2019 - 11:10)

Jirkovo koťátko promluvilo

no (Út, 22. 10. 2019 - 11:10)

do tý tvý bych nevlezl

Miluna (Út, 22. 10. 2019 - 11:10)

Nikdo ti o to taky nestojí.Já myslela do jiný pí*i víš.

Miluna (Út, 22. 10. 2019 - 06:10)

Neznamená to vůbec nic Ráďo když sem nepsala.Asi jen to když to přestane pomáhat a nebyla sem na internetu ale pořád pryč co nejvíc.

Andrea (Po, 21. 10. 2019 - 14:10)

Radko, myslím, že tímto naháněním ji spíše odhanis

Radko (Po, 21. 10. 2019 - 13:10)

Dvojí zápor :) Oprava : " Ota zpočátku vyvracel, že hubnutí má pro něj význam, protože zkoušel a vždy se váha vrátila zpět. "

Radko (Po, 21. 10. 2019 - 13:10)

Asi jsi nepochopila, že to není jen o hubnutí. Každý může začít z čímkoliv, nejvíc s tím, čeho se bojí. Přeprat v sobě strach a jít do toho. Ota zpočátku vyvracel, že hubnutí nemá pro něj význam, protože zkoušel a vždy se váha vrátila zpět. A podívej dnes, začíná se mu měnit život. Ty taky hledáš všemožné důvody, proč něco nejde nebo někam nemůžeš. Ale mohla bys ... kdybys chtěla. Zpočátku tady bylo pro tebe varování, že kdo Miluně propadne, má se sebou velký problém. Ty ho máš a nechceš ( nejsi schopna? ) si ho připustit. Máš muže, syna, domácnost práci ... můžeš v těchto "věcech", které se ti povedly něco vylepšit? Zamysli se, jaké máš pro sebe i ostatní přání a najdi v sobě vůli to dotáhnout do konce

.. (Po, 21. 10. 2019 - 21:10)

Vždyť Radka psala že jí nejde o to že nikam nemůže ale o to že nechce být bez kamarádů.Ale jestli si představuje kamarády jen typu Miluny tak to je pak těžký.

njn (Út, 22. 10. 2019 - 11:10)

máš pravdu, ale doma na gauči žádného kamaráda nepotká. Začarovaný kruh

die (Po, 21. 10. 2019 - 12:10)

Radko promiň ale jsi jak stíhačka :-)

Radka (Po, 21. 10. 2019 - 13:10)

To nechci být stíhačka ale bolí to.Jaké jsou důvody proč nepíše?

Aha (Po, 21. 10. 2019 - 14:10)

Podle tebe je to povinnost sem psát. Ty nejsi jen stíhačka ale už pomal a jistě blázníš. Jestli bys měla takovou starost o manžela nebo syna. Rodina ti je asi ukradená.

Radka (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Alčo napiš jejím dětem prosím.Já bych jinak tady nepsala protože když píše ona tak často jen čtu a jsem spokojená že o ní vím a píšu jí spíš už jen na profil ale tam taky není a když už není ani tady tak jsem nešťastná.

Radka (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Ale Oto já nepotřebuju zhubnout.Já psala že mi chybí jen lidi a to hlavně takový který by byli jako Milča.Ale nikoho takovýho neznám a tak je jasný že pořád jsem závislá na Milunce,mám jen jí a potřebuju jí k životu a koukám že tu zase není.Tak já už nevím? Proč tu není?

Lalla (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Oto, přidávám se k pochvalám. jsi fakt skvělý. Pevná vůle v hubnutí a životosprávě je jedna z nejtěžších. A opravdu už píšeš rozumněji, máme tady z tebe určitě všichni radost

Ota (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Děkuji vám všem Lallo za podporu.Tak si tak říkám že je to i hodně v hlavě a tenkrát jsi mi načala právě ty když jsi napsala že na chození po bytě stačí menší množství jídla a podle toho jsem se začal řídit a anonym který to doladil a ukázal mi taky správný pohled na věc v tom že nesmim mít z jídla strach.Teď uběhlo několik měsíců a jsem spokojenější.Jak jsem psal že jsem losser tím jsem myslel že jsem osamělej a v práci nejsem spokojenej.Ale tím jak jsem spokojenější ve svém těle mám větší sílu něco změnit a i když mi Milča taky pořád chybí nebudu se skládat jako Radka.Už ne.Musím řešit teď jinou práci abych byl spokojenější.

Ota (Po, 21. 10. 2019 - 11:10)

Přesně Andy.Nejdřív jsem si myslel že bude jezdit ke mně jak měli se Sergejem hádky.A nějak všechno to přestalo od doby co si to mezi sebou srovnali tak už mi ani moc nepíše na profil.Jen jednou za čas pár slov.Die díky,já zatim nikoho hledat neplánuju ale plánuju změnit práci.Nejsem šťastnej tam kde dělam.A nechci zase se stěhovat do něčeho ještě horšího.A ohlodně váhy jsem pochopil jak na to.Někdy se stane že se přejim,jenže jak něco takovýho udělam hned to ze sebe dostanu pohybem.A ostatní dny už zase jim tak jak jsem si to trvale upravil a funguje to.Pochopil jsem že člověk musí jíst zase trvale špatně aby se ta váha vrátila.Já už to tak prostudoval a vychytal:) že už se tím nenechám dostat zpátky tam kde jsem byl.Jen jsem si ještě nezměnil šatník a věci který ještě můžu nosit ale už jsou mi větší řešim páskem.Za to uplně ty první co jsem měl na jaře jsem musel vyhodit.Teď mám oblečení který jsem pár let nemohl nosit a i to mi je už větší.Ale jak píšu řeším to páskem ale nedávno jsem si ho zapoměl vzít a v obchodě jsem se ohl a ryfle ze mě spadli.No ostuda co vám budu povídat:)

die (Po, 21. 10. 2019 - 10:10)

Otíku jsi skvělý že jsi tak zhubnul a hlavně že si váhu udržuješ a zase nepřibíráš.
Přeji ti ať si najdeš nějakou fajn holku aby jsi nebyl sám.

Andrea (Po, 21. 10. 2019 - 10:10)

Ahoj Otiku, bereš to rozumně,ti Ukrajinci tě odradili,nedivím se.Chapu, že absolutní věrnost asi neexistuje,ale většina z nás má své meze

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 21:10)

Právě,bojím se toho že vím že já pro ní dokonalá nejsem.A pak ona mě tolik nepotřebuje.Teď jsem koukala na její profil jestli nebyla tam a když jsem viděla fotky tak se musím držet před manželem abych udržela slzy.Jsem bez ní celkem na sračky a to stačí když takhle zmizí a nevím o ní tak to nedávám.Alice nepomohla by jsi mi prosím?

Reklama

Přidat komentář