Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 24. 10. 2019 - 15:10)

Di uz do prdele ty kravo

Miluna (Čt, 24. 10. 2019 - 19:10)

A ty mi můžeš následovat ty anonymní sračko.

hm (Čt, 24. 10. 2019 - 16:10)

Asi vysazenej na Milunu?

ale (Čt, 24. 10. 2019 - 15:10)

píše se jdi - vypadá to že o tobě je tato diskuze

-Aleš- (Čt, 24. 10. 2019 - 15:10)

A není to od tebe zbytečně krutý, zrovna teď když se Miluna zase jednou rozhodla rozumně? Z Písku by to bylo 400 km, dál by u nás už jet nemohla.

bianka (Čt, 24. 10. 2019 - 14:10)

Milu, souhlasím s Sany. Je to daleká cesta a jsi začátečník. Potřebuješ se v klidu soustředit na jízdu a 3 chlapi tu dlouhou cestu v klidu nebudou. A jsou tady i jiné rizika.

Radka (St, 23. 10. 2019 - 21:10)

Já se teda nějak při těle necítím.Jo Milunka má hezčí postavu tím jak je vysoká a štíhlá ale já vážím podobně jako měřím,podle BMI nadváha 2kg,normální postava.Tak sympatická je mi ta z práce tak normálně.Já vím že by to tak mělo být v kamarádství ale od doby co jsem to měla s Milčou už mám na ženský trochu jiný pohled a měřím si je trochu pohledem i sexuálna.

Anonym (St, 23. 10. 2019 - 20:10)

Raduno ty jsi taky pěkně při těle a Miluna má ráda hubený a vysoký tak se nediv že se jí nelibis

Radka (St, 23. 10. 2019 - 19:10)

Na Lucinu žárlím ale co mám dělat když Milča s ní chce být.Co mi zbývá,hlavně ať mě nenechá.

Anonym (St, 23. 10. 2019 - 12:10)

A co Radka bude smutná,to ti nevadí?

Miluna (St, 23. 10. 2019 - 12:10)

Radka nemusí být smutná.Naopak dostanu náladu a sílu a to bude pro Radku jedině plus a budu moct zase fungovat i s Radkou protože bez L.sem už přestávala být schopná fungovat jak sem byla smutná a ve smutku bych pak nedokázala nic ani za Radkou dojet.

Miluno (St, 23. 10. 2019 - 13:10)

Co na Radce vidíš? Jen to, že když není jiná, tak ti Radka stačí? Není vůbec žádné podobná kterou jsi chtěla. Je taková nezajímavá.

Miluna (St, 23. 10. 2019 - 22:10)

Já na Radce vidim že je mi příjemná povahou a úsměvem.Je v ní taky něco pěknýho že se mi něčim líbí i když neni muj typ ale špatná pro mě rozhodně neni.Tak mi to s L. už konečně vyšlo dneska a přijela a bylo to fajn.A sama mam co přemýšlet.Nejdřív jsme šly posedět a já si dala kávu a ona pivo.A jak jsme povídaly tak zjišťujem že jsme místama podobně naladěné,což je skvělý ale když jsme si v nějakym tématu tak rozuměly tak ona mi z ničeho nic chytla na pár vteřin za ruku a jemně mi jí stiskla ..nevim co to mělo být.A při loučení místo aby řekla jen ahoj mi sama od sebe obejmula a dala mi pusu na tvář vedle ucha tak sem jí to oplatila.Sem z toho zmatená.Nevim jestli to dělá běžně a je taková a nebo mi taky dává něco najevo???? Taky párkrát se mi delšim pohledem zakoukala do očí tak sem neuhla a udělala sem jí to taky.No zajímavý,buď jí taky nějak sedim a nebo něco ze mě poznala a nebo je taková,to mi teď bude ležet v hlavě.Pak sem jí svezla po okolí a jako fakt se to povedlo a počasí jak na jaře.Teď sem v autě byla sem ještě pro jídlo a pojedu už domu.Jo to byl uplně jinej den a hned je mi jinak.Ráďo tobě napíšu zase na profil a sem ráda že si byla s kolegyní a nebylo ti smutno.A Alčo jestli to čteš,vše v pořádku u ní k tobě.Jen prostě prý chtěla taky pobýt semnou sama a další schůzku prý zase klidně ve třech,tak se neboj.

Alice (Čt, 24. 10. 2019 - 12:10)

Tak jsem ráda že mi neodsunula a že se to vysvětlilo.Ráda se zase sejdu ve třech.A mě pusu při loučení nedala ani za ruku nechytala.Třeba byla lízlá po pivu:) nebo si jí blízká a nějaká náklonnost k tobě je tam taky.Nadruhou stranu nějaký kamarádky to tak dělají že se při loučení políbí ale nevím jak je to častý.

Miluna (Čt, 24. 10. 2019 - 13:10)

Tak to nevim,to se ukáže asi časem.Třeba je prostě taková a zbytečně bych v tom viděla něco.Poznam víc až se jednou odhodlam a zeptam se jí jestli by dokázala něco mít se ženskou.No já mam teď o zábavu postaráno.Tři chlapi od Sergeje po mě chtěji jestli bych je neodvezla do Českýho Těšína.Si říkam kde to vůbec je tak sem koukla na mapu a trochu mi zmrzl úsměv.Nevim jestli si na to troufam ale na jednu stranu mi to láká a nějak se člověk vyjezdit musí,tak takhle mam šanci.Jen sem nepochopila proč třeba nechtěji vlakem nebo proč ani jeden neřídí.Já myslela že to Sergej minule jen tak plácnul nebo že budou chtěji svézt do hospody aby se mohli napít ale tohle potřebujou trošku dál:-) i když chápu že pro tebe to kamionem je běžná denní cesta a i víc km.

Sany 11 (Čt, 24. 10. 2019 - 14:10)

To bych si na tvem miste poradne rozmyslela, po D1.

Radka (St, 23. 10. 2019 - 19:10)

K čemu jí tohle píšeš že jsem nezajímavá? Co vím tak jsem jí byla sympatická.No dnes jsem byla s kolegyní v Plzni,povedlo se mi jednu vytáhnout.Sice vzhledově mi nebere,menší a kulatější ale popovídaly jsme a nebyla jsem sama,tak aspoň něco.

Radko (St, 23. 10. 2019 - 20:10)

je dobře, že ses k něčemu rozhoupala. U kamarádek se neposuzuje sexuální přitažlivost, ale vzájemná sympatie, mít si co říct, něco spolu podnikat atd. Tohle máte s Milunou hozené trošku jinam

Miluna (St, 23. 10. 2019 - 12:10)

A to tu mam i auto po ruce.Sergej odjel na práci s kolegou tak mam do pátku auto k dispozici.Ona chce někam sednout na kafe ale kdyby i chtěla tak jí můžu zavézt někam za město na nějaký místo.

die (St, 23. 10. 2019 - 12:10)

Miluno a ona ví že ji miluješ, nebo to pro ni bude překvápko?

Reklama

Přidat komentář