Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

deprivant má psychopatické rysy, keré nesouvisí se skladbou mozku, ale jak píšeš, s abnormálně závadným chováním rodičů v dětství. U těchto lidí se dají vystopovat zpouštěče a projevy tlumit léky

Lalla (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Fakt? tak budu muset nahlédnout do svých poznámek. A nebo se to zase změnilo (Pochopitelně jsem měla na mysli ani nemoc ani porucha). Jak jsem se učila já: Většina psychiatrů a psychologů po zjištění převažujících rysů psychopata od něj dává ruce pryč, není co léčit

Lalla (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Je to tak. Psychopatie není nemoc, nepovažuje se za lékařskou diagnozu, dodávám. Ovšem pokud v dětství došlo ke zneužívání, mohlo to ovlivnit nějakou jinou její psycho-poruchu. Hlavně diagnostika je složitá věc...

Ota (Ne, 3. 11. 2019 - 11:11)

Já už se nedivim Alešovo kámoškám že sáhnou na drogy.Člověk fakt aby měl nervy ze železa a zvládal tu divnou realitu.

Pilsnerka (Ne, 3. 11. 2019 - 10:11)

Tak jsem včera před půlnocí, abych přišla na jiné myšlenky, jen tak ze zvědavosti nakoukla, co je tu nového, a co vidím - jsem na pořadu dne! :-) Ne, fakt se pletete, nemám problém s jinými názory, ty chytré bez problémů akceptuju a ty hloupé jsou mi ukradené. Jenomže mě nějak dostihl skutečný život a právě mě fest drží pod krkem, proto není čas na virtuální klábosení. A vlastně se mi teď ani nechtělo psát, nejsem extrovert, v krizových situacích se uzavírám do sebe. Koukám ale, že se to tu přes noc zas někam posunulo, tak v pohodě řešte Milunu, ona si zaslouží pozornost, má to v životě těžký - teď nehodnotím její excesy, ale založení. A Mio, ty to hoď za hlavu a ber mámu jako tu, která ti dala život, víc po ní už nechtěj. Jednou na ni stejně budeš vzpomínat jinak, než jak ji teď vnímáš. Užívej si jiných věcí, však to umíš. Všechny zdravím!! :-) A jsem ráda, že jsem tu zahlédla i Jirku a Alici.

Lalla (Ne, 3. 11. 2019 - 10:11)

Ahoj Pils, jsem moc ráda, že jsi se ozvala a vysvětlila:)

Anonym (Ne, 3. 11. 2019 - 10:11)

Už jsme mysleli že ty i Miluna jste přestali psát.Dobře že jsi se ozvala.Netuším co máš za problémy jestli zdravotní nebo jiný ale přeji ti ať se toho co nejdřív zbavíš.Mám tě tu rád.Ty jsi v mých očích moc milá a hodná osoba a chyběla jsi tady.

Alice (Ne, 3. 11. 2019 - 09:11)

Co se to s tebou najednou za poslední dny stalo? Tady u nás to fakt nejde,vždyť sama víš že je to tady malý. Tak hledej Sergeje dál,přece někde být musí.

bianka (Ne, 3. 11. 2019 - 07:11)

Doufám, že v takovém stavu nesedla za volant. To psala Jirkovi, tam cítí větší kasičku..... ach jo. Pro anděla co mě odhalil: Mastička i i Balgin zabraly, budu se snažit, aby mě "neofoukl" studený vítr.... Každopádně, člověk si myslí, že je připravený na vše a já nebyla. Čím to je, že třeba Oto i Jirka by do toho šli pořád nechápu, ale jsem v podobném případě, ale ten je jiný. Nejdu po sexu, penězích..... můj problém jsou vztahy, rodinné, tak nějak, podobný případ Mii...a člověk by tolik chtěl, ale nemůže..........a v tomto případě nepomůže ani Chocholoušek, člověk si musí poradit sám.

Mia 22 (Ne, 3. 11. 2019 - 09:11)

Tak se musím podělit o zážitky s máti. Minulej týden jsem upekla dort jako kolo od traktoru. Copak upéct, udělat krém je hračka, ale to zdobení mě moc nejde a vždycky mě rozzuří, tak jsem dort pomazala krémem a bohatě posypala ořechy. Nějak jsem to musela udělat, pro svůj klid, abych neměla výčitky. A vyrazila jsem s bráchem. Příchod klasika, brácha bouřlivě přivítán, já jsem byla zase neviditelná. Ovšem jen do té doby, než bába zmerkla dort, pak mě byla věnována kapka pozornosti. Proběhlo to celkem v klidu, jen na chodbě jsme potkali jednu babičku a máti začala vyřvávat, že je to pěkná mrcha, tak jsem ji sprdla. Pak pomluvila kytku, co dostala od sestřiček. Několikrát jsem jí říkala, že druhý den za ní přijedou děti. A to mě naštvala, já tam byla i druhý den, syn jinak nedal. Myslíte, že dětem nechala kousek dortu, ani drobek, rozdala to, to mě trošku otrávilo. A s dětmi mluví Gábino, Mirku, Zdenku. Můj nejstarší vnuk má 20 roků a je to pro mě pořád Tomík a bába malým dětem neumí říct pěkně.

bianka (Ne, 3. 11. 2019 - 10:11)

Udělala jsi to nejlepší co jsi mohla Mio. Pro sebe. Je to matka. Já mám něco podobného. Jsem pozvaná tento měsíc na oslavu 80 let. Odmítla jsem to ze zdravotních důvodů. Byla jsem nařčena, že jsem se otočila k rodině zády, což si nemyslím. Tahle paní je spíše ze strany zetě. Každopádně jí v tento den zavolám a popřeji, záleží na ni, jestli mě vyslechne, nebo ne. To je její problém.

Mia 22 (Ne, 3. 11. 2019 - 10:11)

taky ti někdy připadá, že tancuješ na laně nad propastí? Dnes za ní jede brácha, bude se zde stavovat. Udělala bych jí štrůdl, ale není to jednoduchý, bud bude málo nebo moc ladkej, bud tam bude málo nebo hodně jablek atd. Tak jí pošlu jablka, nějaký kompot a víc se nebude angažovat. Posílala jsem jí hodně věcí, ale důrazně mě upozornila, že ode mě nic nechce, tak co se unáhlovat.
Tak a tím kapitolu s názvem máti zavírám.

bianka (Ne, 3. 11. 2019 - 10:11)

Já si myslím, že jsem se z těch propasti většinou dostala. Spadla jsem tam několikrát.:-)) Ano, uzavři tu kapitolu a žij si po svém. Zdravím a přeji vše dobré.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 08:11)

skoro určitě jezdila

Miluna (Ne, 3. 11. 2019 - 03:11)

Kdde mame našd miminko milačju ? Portebuju tě.Mobil se mi vypéná.Prosin můuzu k tobě? Bojin se o Sergeja ja nevim kdeje.

nejspíš (Ne, 3. 11. 2019 - 09:11)

za katrem a ty tam půjdeš za nedlouho.

Radka (So, 2. 11. 2019 - 23:11)

Proč bych zalézala po takových zprávách? Naopak jsem z toho mimo.Sany to já bych je ráda pozvala ale nejde to kvůli manželovi a do hotelu to je blbý.Ale asi bych o nějakej zážitek taky stála když ho měl Ota.Ale co s ním je že jí nepřišel zpátky.

Ota (So, 2. 11. 2019 - 22:11)

Radko je to fakt strašný.Ona na nás tak působí že to neni možný.A že to byl Sergej v té trojce jsem v šoku.Nevim jak to teda mezi sebou maji že s ní do toho šel.I když se mnou před nim sex neměla ale orál mi udělala a jak mě měla na vodítku tak si se mnou dělala všechno možný a on to všechno viděl.A teď se jí ztratil ,ona se už bez něj bojí být.No taky bych nejradši popovídal ale jsme dál od sebe.

nj (So, 2. 11. 2019 - 23:11)

Miluna nejspíš Ukrajince zmanipulovala do trojky jako kdysi Jirku a Fandu, a Otu postavila před hotovou věc. Je to neskutečné, ale je to tak. Teď přijde na řadu Radka, teď nude mít konečně Milunu pro sebe ... ještě neví, za jakou cenu. Miluna se něčeho bojí? Jedině že ztratila kasičku, ale ne že ztratila milovaného člověka

Jirka (So, 2. 11. 2019 - 23:11)

Taky mi to probehlo hlavou.Ale spis je Miluna hroznej prekecavac.Dava rozkazy a tak premlouva ze clovek povoli.Tak uz povolil teda i Sergej.A nebo nebere Otu jako konkurenta a zarli spis na jiny Uk.Ale kdyz jsem tenkrat sedel u nich doma tak jeji stryc rekl ze by Miluna premluvila i mrtvolu.Ale nevim jakej je rozdil premlouvac a manipulator? Jestli je to ve vysledku stejny,nebo jak se to da brat.

Reklama

Přidat komentář