Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Ne, 3. 11. 2019 - 15:11)

Oto, omotávají si nás právě tím láskyplným chováním. Co já jsem od ní slyšel krásných slov. Hladila mě, líbala, v posteli chtěla abych ji držel dokud neusne. A druhej den jsem jí šel koupit mobil. No a když měla pocit že mě má zpracovanýho, tak jsem byl debil, zlej člověk, taky vyhrožovala že na mě vezme nůž. Tak jsem ji vyhodil z baráku. A za nějakej čas, když neměla kam jít, tak mi na fb posílala srdíčka a oslovovala lásko, chci tě vidět. A tak pořád dokola. Oba jsme stejně nemocný, ty i já. Jak píšeš, neumíme normálně žít. A tak na nás zbydou jenom sice krásný navenek, ale uvnitř shnilý, který mají využívání životních ztroskotanců jako životní program.

Sany 11 (Ne, 3. 11. 2019 - 15:11)

Otiku, ale Miluna je v podstate vic narocna, nez kdejaka "obycejna normalni" zenska. Ona sice pise, ze ji staci jedny pantofle, ale tomu se zaprve take az tak neda verit, myslim, ze ma docela velkou spotrebu penez, diky jejimu zivotnimu stylu. A pak….nic, co prave ma, ji nestaci. Porad chce zmenu, porad nejake vzruchy, porad, aby ji nekdo nejak uspokojoval, stale nespokojena...mam pokracovat? Normalni zenska se stara o to jit do prace, postarat se v ramci moznosti o rodinu, tu a tam si uzit pekny den s partnerem, detmi. Ano vypada to trochu jako nuda, ale i takovy zivot lze zpestrit bez takovych excesu, jako ma Miluna.

no (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

psychopatie není žádné onemocnění. Jde o skladbu mozku, která je jiná, než u běžného člověka. Chybí čelní lalok, který je zodpovědný za citlivost soucit, emočně ploché chování, absenci strachu. Psychopati nejsou jen bestie a kriminálníci, ale i lidé, kteří svou jinakost rozpoznají, a pze nechtějí ubližovat, věnují se činnostem, které běžný člověk hodně zvažuje ( adrenalinové sporty, nebezpečné akce atd.) Jestli se s něčím takový člověk léčí, tak snad jen s utlumením nějakých projevů, kterými by ubližoval sobě nebo druhým. Člověk s psychopatickými rysy je schopen se naučit citlivému chování, hraje role ohleduplných a milých, je velmi učenlivý a pozorný v tom, na co nejvíc lidé reagují a čím u nich vzbudit lítost. Umí předstírat i emoce, když zjistí, že jim určitý emoční výbuch přinese výhodu, kterou oni chtějí. Bylo i popsáno, že jejich role jsou obzvlášť citlivými lidmi odhaleny, neboť psychopati mají asi sekundovou prodlevu ( běžně člověk projeví ihned údiv nebo překvapení při nějaké akci, psychopat si nejdřív uvědomí, že tato akce by měla v člověku vyvolat údiv nebo překvapení a pak to zahraje, někdy i přehrává, aby měl jistotu, že je věrohodný ). Je moc dobře, že tady Miluna mnoho let o sobě psala, můžeme si uvědomit, kdo ona je a tím to končí. Horší je to u lidí s malým sebevědomím, na které ona cílí a které jakoby poctí svojí pozorností. Jako když had zhypnotizuje svoji kořist, taky nemá šanci utéct.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

No sakra tak my tady máme roky psychopata a lidi jí tu vlastně posílali zbytečně se léčit,protože jak píše Lalla není co léčit.Takže když se člověku zdá někdy milá a hodná tak ona to vlastně nejspíš jen hraje?

Lalla (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Těžko říct, že hraje. Ona prostě taková je. A vzhledem k tomu, že je přese vše kňourání naprosto necitlivá a lhostejná k potřebám nebo osudům jiných na které má vliv, tak umí perfektně vystihnout a přesvědčit toho, koho si vybere nebo kdo se na ni chytne. Ještě najdu ten test, už jsme ho sem kdysi dávali

Sany 11 (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Ono je to hrozne tezke jak s diagnozami, tak s lecenim. To neni jako slepak, ten se vyoperuje a je zase dobre(vetsinou) . Jak to tak ctu, tak ale Miluna napr. absenci strachu rozhodne netrpi. At je to co je, melo se ji dostat zu v detstvi adekvatni pomoci. Mozna by skoncila lepe. Uplne laicky si troufnu se domnivat, ze mozna ta jeji bezohlednost byla vyvolana tehdy, kdy se zrejme snazila "prezit". Jako kocka zahnana do kouta. Ale to je opravdu jen takova uvaha.
Nedavno jsem Videla na DVTV tento rozhovor, o zene, ktera byla matkou prodana a jak se s tim vyrovnavala. Odmyslim -li si ty hruzy, ktere se stavaji v dnesnim svete a z kterych je cloveku velmi uzko, tak tato zena je obdivuhodna a mela asi stesti v nestesti. https://video.aktualne.cz/dvtv/matka-ji-prodala-pedofilum-znasilnily-me-stovky-muzu-hlavou/r~70ac19fef90e11e982ef0cc47ab5f122/

no (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

co my jen víme, jak je to s Miluniným strachem, když to známe jen z jejich písmenek. Člověk se může třást i vzteky, že věci neprobíhají podle jeho představ, ale mluvit může o psychické bolesti. To je na psychopatech tak "mimořádné" - jsou věrohodní a běžný člověk spíš projeví soucit, než aby zkoumal pravdivost projevu.

Sany 11 (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

I to je mozne. Usuzovala jsem z toho,ze obcas pise, ze ma strach o sve deti. Tam asi neni co predstirat.

no (Ne, 3. 11. 2019 - 15:11)

to je pravda, píše, že má strach o své děti. Není snad běžné, že by matka měla mít strach o své děti? Přehrávala tehdy, když dokonce Zdenu doprovázela do školy nebo že děti nechtěla bez doprovodu pouštět ven, ale dlouho jí to nevydrželo :) Buď člověk v sobě přehnanou starost má a nějakým způsobem s ní učí zacházet, nebo starost předstírá, až přehrává a postupně ho to přestane bavit, pzetím nic pro sebe nezískává. To je právě výhoda časosběrného Milunina svěřování na Doktorce, že můžeš srovnávat, co bylo děláno na efekt a co má reálný základ

Andrea (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Tak by mě zajímalo,kde Milča skončila,snad nic tragického,Sany,co prožila Milča v dětství,to by mě zajímalo, zřejmě si nese geny po rodicich

bianka (Ne, 3. 11. 2019 - 12:11)

Četl jsi Oto ten článek o psychopatech až do konce? Né vždy je to etnikem. Divná realita?
Stačí jen vylézt z té bubliny, do které jsi se dostal. Jde to.

Ota (Ne, 3. 11. 2019 - 12:11)

Jo četl a vidim jí v tom to musim přiznat.Ale na mě leze už nějak opravdová deprese,je mi nějak zle a to i teď bez jejího vlivu.

pro Otu (Ne, 3. 11. 2019 - 13:11)

Jestli tadyčtešdlouho tak víš, jak těžce se z Milunina vlivu dostávali Alice s Jirkou, jaké museli překonávat stavy a díky komu ( Sanny) se jim podařilo žít zase normální život. No a sám vidíš, že Miluně tohle všechno nic neříká, nerespektuje, že oni už si žijí svoje a vydírá informací o společném dítěti, Jirku oslovuje -miláčku-. Absolutně bez jakékoliv úcty k člověku, jde si za svým. Teď jestli si zase nevzpomene na Denise, to by jí bylo podobné. V jednom článku je poznámka : " Jakmile ve svém životě rozpoznáte psycho( socio )pata, vemte nohy na ramena a pryč od něj. Buď skončíte v blázinci nebo ponížením a deptáním ztratíte sami sebe. " Tobě pomůže, když si budeš psát s lidmi, kteří Milunin vliv zažili a přesto, i když těžce, se jim povedlo se z něj vymanit. Tady je to Jirka

Ota (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Jak píšu,já teď nevim z čeho to mám.Nevim jestli z ní nebo bych to měl i bez ní ale je mi najednou blbě.Otevřel jsem si čtení a stejně nevim co čtu.Nevim co už tady dělat když jsem v nějakym neklidu.Nic mi nepomáhá.A o Jirkovi nevim jestli by měl zájem něco psát.Nevim jestli se dá najít nějaká společná v úvozovkách řeč.Kdyby napsala tak to poznam jestli se mi uleví nebo ne.

-Aleš- (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Oto, já mám zkušenosti s člověkem, kterej má rámec chování úplně stejnej jako Miluna a jestli tě oslovuje miláčku, lásko, dává ti pusinky a hladí tě, tak věř že je to faleš a dělá to jenom proto že tě chce nějakým způsobem využít. Ale rozumím ti, já jsem stejnej loser jako ty a neuplyne den abych na tu holku nemyslel. Tohle oni umí dobře, omotat si slabýho jedince kolem prstu aby z něho měli zisk. Poznáš je podle toho že takhle nevydrží fungovat moc dlouho a vždycky vyjde najevo jejich pravá tvář.

bianka (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Joooo ta faleš....:-)) Jen někdo to umí dobře skrývat a dlouho a někdo to třeba nepozná.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Až se na něn vystřídá 5 ukáček, tak ho láska přejde.

-Aleš- (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Myslíš?, já bych si tipl, že až by se mu kaďák zahojil, tak zase začne vypisovat SMS :-)

Sany 11 (Ne, 3. 11. 2019 - 13:11)

Krasny den vsem, i tem, kterym dnes pocasi kazi naladu. :-) Ja patrim asi opravdu k tem stastlivcum, kterym pocasi nic nedela. Pokud nemusim samozrejme mrznout nebo mi neni az prilis velke horko. Ale myslim, ze kazde pocasi ma sve kouzlo, pro me dokonce i takoveto, tak si aspon vazim toho, ze kdyz mam cas, muzu byt zalezla v teple a pod dekou si treba cist nebo koukat na neco pekneho, povidat s kamaradkami /kamarady atd. Zapalit svicky, pokud bych nemela krb, popijet horky caj…. Jsem stastna, ze nemam depky z pocasi,opravdu. Ted se po prodleve konecne stehujeme, tak si vazim toho, ze dnes mam celkem leharo.:D
Dekuji anonymovi za oceneni, ale stejne si myslim, ze to neni moje zasluha, snad jsem k tomu svou troskou prispela do mlyna a tesi me, ze jim to klape a doufam, ze to tak zustane. :-) Miluny je mi na jednu stranu porad lito, ona je opravdu nekdy potom jak zviratko, ktere se nakonec snazi zachranit, ber kde ber. Ale ta mira, s kterou pritom ublizuje ostatnim je stale vetsi a vetsi. Zrejme to ma puvod v tom, co zazila v ranem detstvi a hlavne skutecnost, ze s tim nikdy nebylo pracovano. Od malicka mela chodit na terapie, to zanedbali jeji adoptivni rodice. Ale dnes je to dospela zenska a nic s ni nehne. Bohuzel.

? (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Odborná literatura uvádí, že zážitky z dětství nemohou způsobit psychopatii a psychopatie není ovlivňována ani prostředím. Psychopatie je především parazitní životní strategie. Špatné chování a charakter nelze omluvit prožitými těžkostmi.
Psychopat věří čemukoliv, o čem prohlásí, že je to pravda.

Reklama

Přidat komentář