Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany 11 (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

No, tak mi spadla celist. Otiku, jestli ti muzu poradit, urci termin, dokdy maji odejit. A na tom trvej!!!!! Miluna je zvykla na ledasjake bydleni, bydlela uz vsech moznych i nemoznych lidi. Te to vadit asi nebude. Ale tobe by mohlo. A neziv je ze sveho!

Ota (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

Aleši představ si tak nakonec ještě přijela a už i s nim.

Jo (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

A je to tady. Už tě bude jen využívat. Udělej tomu konec, nebo špatně dopadneš. Nakonec budeš ty na ulici.

no (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

neumíš říct NE Oto. Miluna to ví a využijí tě i se Sergejem, protože nemají kde bydlet. Škoda, že jsi Aleše nebral vážně

-Aleš- (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

Oto, co na to říct. To je samozřejmě špatný, jestli je u sebe necháš, tak se z tebe stane host ve vlastním bytě.

Ota (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

Já jim řekl jen pár dní a on děkoval a poplácal mi.Akorát horší je že jsou oba špinavý tak jim to budu muset vyprat. Zůstal mi po něm v křesle tmavej flek, nevim z čeho to má a je mi blbý se ptát. Já neumim říct NE Aleši je mi to blbý když se jedná o ní.Teď šli spolu do sprchy.A já nevim co jim dám za oblečení,mám tu jen po sobě to vytahaný jak jsem byl silnej a oni jsou oba vysoký a hubený a já jsem malej.Nevim jak to vyřešit ale jinak víc pomoct nemohu.

Otiku (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

měl bys jim jít nakoupit oblečení dokud mají v marketech otevřeno. A nezapomeň, Miluna má ráda jen značkové

Lalla (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

A víš co, Oto, já ti to přeju. Určitě budeš šťastnej :)

:))))) (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

.)))))

no (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

tak jsme psali stejně a už víš, co tě čeká. Budeš jim sloužit, protože je ti blbý říct NE :(

-Aleš- (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

Prostě Oto, místo abychom hledali sobě rovnou partnerku, tak čekáme na princeznu. Ale ty nejsou pro nás, jsou rozebraný. Na nás zbydou vždycky jenom padělky :-)

Kdo je psychopat (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

Harův test je jednoduchý: Je to seznam dvaceti kritérií, podle kterých zjistíte, zda je člověk psychopatem. Ke každému z nich se přiřadí hodnota od nula do dva. Přičemž 0 znamená, že se kritérium na osobu nevztahuje. Jednička, že se částečně vztahuje a dvojka, že se úplně vztahuje.

Cyril Höschl 2. června 2017 • 14:22
Je francouzský prezident Emmanuel Macron psychopat?

Příznaky psychopata
Seznam zahrnuje test například v těchto věcech:
Povrchní šarm.
Přehnané sebevědomí.
Patologické lhaní.
Nedostatek lítosti.
Emocionální povrchnost.
Necitlivost.
Nedostatek empatie.
Neochota přijmout odpovědnost za své činy.
Tendence k tomu, že se nudíte.
Žít jako parazit.
Nedostatek realistických dlouhodobých cílů.
Impulzivita.
Neodpovědnost.
Nedostatek kontroly nad svým chováním.
Problémy s chováním v brzkém věku.
Kriminalita v dospívání.
Opakované porušování zákona.
Vysoký počet manželství.
Promiskuitní sexuální chování.
Kdo je psychopat
Čistý učebnicový psychopat by měl skóre 40 a více. Skóre 30 a více znamená diagnózu psychopat.

oprava (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

Harův test je jednoduchý: Je to seznam dvaceti kritérií, podle kterých zjistíte, zda je člověk psychopatem. Ke každému z nich se přiřadí hodnota od nula do dva. Přičemž 0 znamená, že se kritérium na osobu nevztahuje. Jednička, že se částečně vztahuje a dvojka, že se úplně vztahuje. …….Příznaky psychopata:Seznam zahrnuje test například v těchto věcech: Povrchní šarm. Přehnané sebevědomí. Patologické lhaní. Nedostatek lítosti. Emocionální povrchnost. Necitlivost. Nedostatek empatie. Neochota přijmout odpovědnost za své činy. Tendence k tomu, že se nudíte. Žít jako parazit. Nedostatek realistických dlouhodobých cílů. Impulzivita. Neodpovědnost. Nedostatek kontroly nad svým chováním. Problémy s chováním v brzkém věku. Kriminalita v dospívání. Opakované porušování zákona. Vysoký počet manželství. Promiskuitní sexuální chování...……. Kdo je psychopat Čistý učebnicový psychopat by měl skóre 40 a více. Skóre 30 a více znamená diagnózu psychopat.

-Aleš- (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

No proto, mně vrtalo hlavou co tam dělá francouzskej prezident :-)

Lalla (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

Jsem to zvrtala, no:)

Ota (Ne, 3. 11. 2019 - 15:11)

Jak dlouho má být v lochu Aleši a nevíš za co? Sany má pravdu že podle popisu se zase zdá naopak náročnější Miluna než žena co jí stačí to co píše Sany,ale já spíš myslel že vedle normální ženy neumim existovat.Jak to Aleši popsat proč teda vlastně neumíme s normální ženou existovat? A s těmahle se člověk jen rozplývá aspoň tak jak to bylo v létě a jsem jako odvázanější a s normální ženou jako bych měl pořád nějakou zakřiklost.Třeba na jednom randeti jsem se i v řeči zadrhával a měl úplně trému a ženská vyzvídala a já si přišel jak někde u zkoušek.Pro jiné jsem zase byl jen takovej hodnej brácha,tak jsem pak na to kašlal a radši byl sám. A s Milčou je to jiný,s ní jsem přirozenej,nebojim se protože mě obojme a dává polibky a můžu být sám sebou.

-Aleš- (Ne, 3. 11. 2019 - 16:11)

Oto, já nevím přesně za co sedí a kolik dostala. Prý dva roky a za nějakej úvěrovej podvod. Mně to říkaly její kamarádky, ale ony jsou podobnýho ražení jako ona a já vím že tihle lidi si rádi vymýšlí. A na to ostatní ti dala odpověď Sany nade mnou.

Sany 11 (Ne, 3. 11. 2019 - 15:11)

Mozna, ze zenska vyzvidala, protoze se nechtela spalit, vis? Protoze chtela (mozna) opravdovy vztah. Milca te navstivila jen pro kratochvili a nezapomen, ona se tim obcas i zivi, tak vi, co ma s chlapama delat.

-Aleš- (Ne, 3. 11. 2019 - 15:11)

A až holka vyjde z lochu a bude mě chtít vidět, tak budu celej bez sebe, protože mi na prchavej okamžik splní moje sny o ideální ženě. Ale všechno je to jenom chiméra, která se rozplyne jako pára nad hrncem a zůstane zase jenom mizérie.

Ota (Ne, 3. 11. 2019 - 15:11)

Aleši přesně tak se ke mně chová. Prostě krásně jako se nikdy ke mně žádná takhle nechovala.Akorát byla změna ten sexuální zážitek.Ale ukrajinec na štěstí ten se mě ani nedotkl.Oba jsme se dotýkali jen jí.Jak jsem psal ,on teda měl s ní předemnou sex ve stoje a o stůl.A ona mi k nim táhla na vodítku hlavu ať dám mezi ně jakyk ale mě se ke koulim nechtělo tak mi hlavu nasměrovala jinám.Omlouvám se za detaily ale jsem toho plnej tak jsem to chtěl vysvětlit.Zlý nebyli nebo tak něco,prostě když jsem naznačil odpor pochopila ale stejně jsem byl tak překvapenej že jsem ani nemluvil.Ale jak jsem psal jak mluvila skrz zuby tak já vůbec nevěděl jak to brát a on měl takovej úchylnej úsměv když mi to říkala tim tónem a nehtama mi jezdila za krkem tak jsem byl jak zhypnotizovanej.To se těžko vysvětluje.Jsem rád Aleši že tu jsi a že jsme poznali podobné lidi.A píšeš že je to faleš ale že přesto na ní denně myslíš? Tak proč to tak je Aleši ,jak si tohle vysvětlita.Proč v nás tohle zanechali? Proč jsme bez nich na tom takhle.Já si zapil prášek co tu ještě mám.Už se to bez něj nedalo.Jak někdo psal abych si psal s Jirkou tak ale co si s nim psát? Jirka ten má rodinu ten je někde jinde.My jsme Aleši bez nich osamělý a žít právě asi neumíme s nikym normálnim.Mně připadá že normální ženy jsou moc náročný a že nerozumím jejich světu a že prostě se já asi neseznámim abych měl třeba takovou jako je Andrea.

Reklama

Přidat komentář