Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Radko asi ti pokazim radost.Zjistil jsem že je to špatný.

Sany 11 (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

To tu tak nejak tusime vsichni, Otiku.

Radka (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

Alice a viď že se jí líbím aspoň trochu? Tady psala že jo ale že nejsem její typ.Neříkala ti něco o mně?

nojono (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

Miluna by vojela i smrtku.

bianka (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

No nevybírá si. Mě stačilo jak Ota napsal, že jim musí vyprat. Toho UK jsem si představila se špinavýma rukama, jak tam byli poprvé za Otou. Teda, nevím, jestli jim včera pral, když měli věci v autě, jak mu říkali. Možná jim také udělal dobrou večeři a ráno snídani.

Mia (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

tak jak bylo venku? Zde bylo taky krásně, tak jsem vyrazila také na procházku. Byla to osvěžující, jen tak jsem se potulovala po okolí, se mnou kamarádka s čuvačem, moc jsme nemluvily, spíš se kochaly barvami podzimu.

bianka (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

Venku bylo příjemně, docela teplo, pod mrakem, mírně sem tam takový deštík. Ale dlouho jsem tam nebyla, spíše jsem si nakoupila.

Andrea (Po, 4. 11. 2019 - 15:11)

Radko, až u tebe budou a budou zase sex.vyvadet,tak bych tedy měla strach, ať to nevidí a neslyší syn,oni ohledy brát nebudou

Radka (Po, 4. 11. 2019 - 15:11)

Andreo syn tu taky nebude.To by nešlo je sem vzít před synem.Proto mám tolik málo možností k setkávání. Člověk musí čekat nějakou dobu než je sám.

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 15:11)

Radko tvůj manžel je Rom a má nějakou firmu?

Radka (Po, 4. 11. 2019 - 16:11)

Ne není rom a ani firmu nemá.proč?

Aha (Po, 4. 11. 2019 - 16:11)

tak to je omyl, myslel jsem, že má s tím svým dobrým kamarádem firmu

ano (Po, 4. 11. 2019 - 15:11)

je takový rozsévač radosti

die (Po, 4. 11. 2019 - 14:11)

Miluna vlastně nic zlého neprovedla. Otovi se všechny její praktiky líbí a je spokojený a to je možná to hlavní nebo ne?

:D (Po, 4. 11. 2019 - 15:11)

Možná máš pravdu.Třeba by si Ota i zvykl nakonec na vodítko s obojkem:) Přeji mu aby byl spokený.Ale teď mě tak napadlo Die jaké by bylo kdyby se Miluna sešla s někým z vás dalších.Třeba s Miou když si psaly;) Nechcete jí někdo ještě pozvat? Mě to baví číst;)

Mia (Po, 4. 11. 2019 - 16:11)

Asi to tu nečteš dlouho. Je to nějaký rok, nevím přesně, kdy to bylo, ale tehdy byla Miluna s Alicí v dobrém. Tehdy mě Miluna napsala, že vezme připínák, nějakýho chlapa a dorazí. V první chvíli mě stouply všechny vlasy na hlavě, ale vědomí, že neví kde bydlím mě uklidnilo. On pojem u Brna je dost široký. Pak jsem jí vysvětlila, že prostě NE v žádným případě. On to byl její nápad, Alice v tom byla nevinně a jak se sama vyjádřila, tak by nikam nejela. Pak už jsem nikdy tak vskutku lákavou nabídku nedostala.

Alice (Po, 4. 11. 2019 - 16:11)

Ano máš pravdu tak to bylo.Protože já nejsem blázen abych jela za starší paní na sex.Ale v tomhle ona je bezprostřední a nějakou důchodkyni v posteli měla.Jenže nešťastnou důchodkyni která pila,asi ne paní jaký sem píšou.Pak jí vyhodil důchodkyně syn.

Mia (Po, 4. 11. 2019 - 16:11)

Tak na to si pamatuju, jela tehdy jako blesk. Já jsem ti byla tehdy vděčná, že jsi nesouhlasila a určitě ji nějak odradila. mě by tehdy asi jeblo, na to nejsem v žádném případě stavěná.

Alice (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

Jo odradila jsem jí tenkrát.Bylo mi jasný že takových starších paní je málo kdo by do něčeho takovýho šel a ty si mě na to neseděla,to bylo hned jasný.Jenže ona to vidí a bere jinak.Co se týkalo ženských tak ona byla schopná chodit i s takovýma které se jí nelíbí.Já bych třeba na dotyčnou nesahla a ona jo.Tenkrát vlezla na jednu přes sto kilovou která měla v bytě strašnej bordel:) Ještě se Miluně přilepila prdel do marmelády a poškrábala jí kočka.

Sany 11 (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Ali, ja se musim smat, nemuzu za to. Vidim Milunu v te marmelade. ;)

Reklama

Přidat komentář