Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

No (Út, 5. 11. 2019 - 16:11)

a jaká je ta Lucka, Oto? Taky se ti líbila? Doufám, že ji nevyplaší co má Miluna vydrápané na ruce.

Ota (Út, 5. 11. 2019 - 16:11)

Lucka je taky pěkná,jak nějaká Milči sestra.A takhle dvě vysoký ženský vedle sebe jsem ještě neviděl:) A Lucka byla obléklá spíš do trochu klučičího stylu.Mikinu,vestu,ale kalhoty podobné jako Milunka,uplé s páskem a boty na tkaničky žádné střevíčky.Ale to by mě zajímalo jak to k Milunce má.Jestli něco z Milunky poznala a ještě k tomu její krvavý vyrytý jméno:) Ale Milča měla svetr tak to Lucka zjistit nemusí.

Ota (Út, 5. 11. 2019 - 15:11)

Bianko zjistil jsem že je Milunka jako vítr,už je zase pryč.Odvezly mi jí dvě ženský a jedna z nich byla ta dotyčná Lucka.A když jsem viděl Milunky pohled na ní tak už je mi všechno jasný co pro Milunku znamená.Radko my nikdy nebudeme pro Milunku to co ona,kdyby jsi to viděla jak koukala na Lucku jak k ní vzhlíží.Takovej pohled jsem u Milunky ještě neviděl.Představila nás.Ona se s ní domluvila přes můj mobil.A nevim jestli už někam nejela pro mobil.Tak třeba se ti ozve sama ale máš silnou konkurenci.Salát od ní mi moc chutnal,ještě mám zbytek v lednici a je mi ho i celkem líto sníst ale jsem rád že je šťastná teď Luckou.

Lalla pro Miu … (Út, 5. 11. 2019 - 15:11)

Děkuji za podporu Mio a Bianko, byla jsem ukládat urnu mé milované maminky a pak návštěva u mého otce se kterým mám intenzitou stejné problémy jako Mia s mámou. Zvládla jsem to, po návratu jsem se sice rozklepala zimnicí a vlezla do vany, abych to ze sebe všechno smyla. Už je dobře

bianka (Út, 5. 11. 2019 - 15:11)

Jsem psala, že jsi silná. I takový je bohužel život. Zlé dny se střídají s těmi dobrými. Tak si ty dobré užívejme, jak dovedeme nejlépe. Teď je má například Ota, doufám, že ještě má.

bianka (Út, 5. 11. 2019 - 14:11)

Možná se pro ni už Sergej nevrátí Oto. :-) Co bys dělal?

Radka (Út, 5. 11. 2019 - 14:11)

Otíku mám radost s tebou.Musíme si tu naši kočičku prostřídat;)..jen mi zjisti jestli jí zítra mohu čekat? A jsem ráda že si napsal že i o mně mluvila.A máš pravdu,škvírku má,vím co myslíš.Dělají to pěkná pevná stehna.

Ota (Út, 5. 11. 2019 - 14:11)

Aleši a neni lepší někdy radši nevědět zvlášť když ten člověk o tom nechce mluvit? Já se třeba bojim že když se budu hodně ptát tak ji ztratim.Když připravovala salát tak jsem se kochal:) na ten pohled.A ta mezírka je prostě pecka,vypadá to luxusně.Já takovou v životě neměl.Ty stehna u sebe mě neberou,já vim sám nemám co říkat ale prostě je to u ženských krásný.Asi mi hodně berou dlouhý nohy,zadek,je vidět že já jsem dolňák.Já jsem Aleši rád že aspoň má čisté paže.Nenápadně jsem jí i prohrábl kapsy a nic jsem nenašel.Snad se to nevymstí proti mě že to tady píšu,mobil novej zatim nemá tak vim jistě že to nečte.Andy teď to bude asi divný že to napíšu ale nejradši bych aby už nikam neodcházela.Mít jí tak pro sebe.No je mi teď krásně.

Zajímavé (Út, 5. 11. 2019 - 13:11)

jak jedna díra (pardon) mezera mezi nohama dovede s chlapem zamávat.

-Aleš- (Út, 5. 11. 2019 - 13:11)

Oto a čím si teda vysvětluješ že včera ráno byla Miluna skleslá, jezdila si po ruce nožem a chtěla něco od Sergeje, kterej byl taky nasranej? A dneska jako mávnutím kouzelnýho proutku byla milá a hezky jste si povídali? Oni jsou u tebe doma a ty o nich vlastně nic nevíš. To já jsem o holce věděl všechno, kde bere peníze, s kým se stýká i to že fetuje. Jo, ona si přímo píchala, ale ono je jedno jestli si drogy člověk píchá nebo třeba jenom šňupe. Tam je jenom rozdíl v rychlosti nájezdu. No, seš z ní hotovej, to je vidět. Ona z tebe ne, ta potřebuje mít střechu nad hlavou, Sergeje a to co má v kapsičce. Mě zaujalo že prožíváš to stejný jako jsem prožíval já. Teda kromě dalšího chlapa v bytě, to bych nedal. Tak si to užij, ale dej si pozor na lidi, kteří před tebou něco skrývají. A piš všechno, je zajímavý číst o Miluně z jinýho úhlu pohledu než z toho jejího. Chápu jak to myslíš s nohama Miluny, ona je hubená a proto se jí stehna nedotýkají. To je normální, ale tys byl dlouho bez ženské a tak jsi z toho úplně paf :-)

Andrea (Út, 5. 11. 2019 - 12:11)

Otiku, přeju ti to chvilkové štěstí,je to sice pomíjivé a zase nastane tvrdé prozření

Ota (Út, 5. 11. 2019 - 12:11)

Aleši ale je to teď paráda.Nechci aby to přestalo.Jak tu jsme sami tak si hodně povídáme a seděla vedle mě a ruku mi dala kolem krku a v téhle pozici jsme si hezky povídali.Paže má ale čistý.A ta tvoje kamarádka ta si teda přímo píchala? Teď šla do obchodu nakoupit a že nám udělá zeleninovej salát s těstovinama.A moje peníze nechtěla že to zaplatí.Tak já jsem teď mimo Aleši.A jinak mluvila o Sergejovi,o Lucce,o Radce o bytě.Jestli něco bere v tabletách odpovídala něco ve smyslu jako tady Biance že už mi pak přišlo blbý se ptát.Ona mávne rukou a mění pak ráda téma ale mně nic nenabízela.Já bych se Aleši bál těhle věcí.Bál bych se že by mi to něco udělalo i když nějaký to uvolnění občas potřebuju ale nevim čim se uvolnit co je na to dobrý? Nekouřim,alkohol mi na to až tak nepomáhá a zbyly mi tu jen psychiatrické prášky.Překvapilo mě že by jsi do trojky nešel ani se ženskýma.To já o trojce se ženskýma si říkal že to musí být překrásný zážitek? bude zajímavý jestli s ní půjdu ven a kdyby nás potkali sousedi tak Milunka je o půl hlavy vyšší než já,asi budeme zajímavej pár? Mně se tak Aleši líbí.A ty dlouhý štíhlý nohy.Jak má vidět mezerku mezi nohama.V reálu už to nevídam často,spíš jen u mladých holek.V reálu vídám ženy že mívaji vnitřní strany stehen slepený u sebe že tam nemaji vidět mezeru že to jsou dvě nohy.Že maji stehna u sebe a až u kolen se jim nohy rozdělujou a takových je hodně.A Milunka má nohy úplně nádherný.Nevim jestli chápeš co myslim?

-Aleš- (Út, 5. 11. 2019 - 10:11)

Ale seš pašák Oto, díky tobě diskuze nabrala úplně jinej směr a je tady mnohem víc upřímnosti než když se tady mlžilo. A kdyby ti snad nabízeli něco na povzbuzení nálady, tak to ani nechtěj vyzkoušet. Znám pár chlápků, který se od holek nechali ze zvědavosti přemluvit, jeden přišel o rodinu a přespává v autě a z druhýho, bývalýho manažera s platem 300 000 měsíčně je bezdomovec s trvalým bydlištěm na obecním úřadě.

-Aleš- (Út, 5. 11. 2019 - 10:11)

Oto, ke mně kamarádka chodila jenom sama, jasně jsem jí řekl ať mi do baráku nikoho netahá. Když si tehdy se svým přítelem přišla vyprat oblečení, tak on musel zůstat venku. Je divný že ještě nevíš jestli něco berou. To zvracení Sergeje taky něco napovídá, to jsem viděl mnohokrát, jednou mi kamarádka pozvracela auto. Je pravda že některý by se nepřiznaly k fetování, ale já to za ty roky na nich poznám spolehlivě. Ta moje kamarádka to ze začátku taky tajila, ale na ni jsem použil lest. Když jsem ji vezl v autě, tak jsem nechal na palubní desce ležet vodu na ředění drogy aby viděla že proti tomu nic nemám. Ty seš fakt úplně stejnej jako já, jenom možná s tím rozdílem že jsi víc naivní a důvěřivější. Já bych do trojky nešel ani kdyby mi platili. Ani se dvěma ženskýma. Teď seš šťastnej že ji máš u sebe a vůbec ti nevadí že tě jenom využívá. Tak to mám i já, protože oba jsme osamělí bez sociálních kontaktů. Ale jestli u tebe budou chtít být dýl, tak se tvůj pohled změní. A bude ti to lézt do peněz. Budeš v začarovaným kruhu, když bude u tebe tak tě to začne srát, jak jsi psal v noci a když bude pryč, tak zase zůstane jedno velký prázdno. Nedávno jsem si koupil knihu o feťácích, kterou autorka napsala na motivy internetové diskuze. Co my víme, třeba to tady taky čte nějakej spisovatel a jednou z toho bude bestseller :-) Dneska jsem doma, protože jsem měl pracovní víkend a tak mi šéf dal dva dny volna.

bianka (Út, 5. 11. 2019 - 09:11)

Oto, popravdě nevím co ti ještě k tomu napsat. Člověk někdy potřebuje doopravdy pár kopanců, aby věděl co dělat. Ale dej si pozor. A hlavně to neřeš jako Miluna.

Ota (Út, 5. 11. 2019 - 09:11)

Radko Aleši už jsou zase u mě,momentálně jen ona.Před chvílí přišli.Milča šla do sprchy a Sergej zvracel na záchodě a pak že zase musí jít a Milču tu nechal.Tak Radko dám vědět.Já mám radost že s ní budu i sám.Akorát mám starosti sám s prací už tam končim a tak budu muset jít jinám.Aleši to já nikdy nikoho takovýho neznal takže nemám srovnání.Jsem moc rád že píšeš a že jsi napsal tvůj pohled a srovnání s tvýma kamarádkama.A klidně to rozepiš kdyby se ti chtělo jak píšeš že bysme se poblili.Mě tvoje zkušenosti hodně zajímaji.Lallo hodně sil ať je to cokoliv.Bianko jestli ty nebudeš blízko pravdě.

bianka (Út, 5. 11. 2019 - 09:11)

Kdo ví, jak by to dopadlo s Denisem. Miluna byla šťastná, že se pohybuje v jiných kruzích, popisovala tady sociální rozdíly a cítila ten rozdíl. Ale zase udělala chybu a Maruščino těhotenství rozhodlo. Jestli by dokázal Denis Milunu změnit, pochybuji. Byla to pro Milunu vysoká laťka....

bianka (Út, 5. 11. 2019 - 08:11)

Držím Lallo, silní vydrží a ty silná jsi. Zvládneš to.

bianka (Út, 5. 11. 2019 - 08:11)

Pěkně se rozepisujete Aleši a Oto. Pro toho kdo tu chodí a čte, je tohle vlákno možná i poučné. Aleši, vidíš, stýkáš se s feťačkama a feťák nejsi. Je to síla osobnosti, nebo jak to správně napsat. Miluna a Sergej přišli o byt, podle mě hlavně kvůli toho feťáctví, hádky......Říká se, že i zdi mají uši. Otovi přeji, aby se z toho brzy dostal. On život nadělí někdy pár kopanců, a člověk si uvědomí, kterým směrem jít. U Miluny to neplatí, ta silná osobnost není a hledá, HLEDÁ!!! ve špatných kruzích..... zase jsem u toho, co se tady už ví. Možná i když něco málo brala u Denise, ten rozchod a setkání se Sergejem jí k té podle mě už závislosti pomohl.

Lalla (Út, 5. 11. 2019 - 08:11)

Mám před sebou smutný den, drž mi palce ať to zvládnu

Reklama

Přidat komentář