Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Milčo, (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

nic ve zlym, ale naspálila jsi si ty vlasy do bíla nějakým odbarvovačem? To se pak nediv. A ty teda nechceš už pracovat, platit nájem, ono to stejně jedno bez druhého nejde. Nebo plánuješ, že odjedeš s Sergejem na Ukrajinu? Tam to pro vás bude bezpečnější?

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Ne to neni odbarvovač.Dřív sem ho taky použila ale to když sem dala tmavou barvu.Moje přírodní je blondozrz a tuhle barvu mam vyšisovaný ze slunce a něco z platinový barvy.Ale už sem to taky zažila to padání ale je to vždycky debilní.blbej pocit no.A jak se ptáte na Otu tak já s nim nejsem.Dnes sem spala u Luci známé.Ale doufam že kéž bych mohla někdy u Lucinky.Já bych teda mohla ale ten její tam pořád je tak kdyby tam nebyl jako teď nebude u Rádi.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

neskutečně lžeš i s těma vlasama. Možná tomu i věříš. Podívej se na fotky někdy z června, jak jsi se zřídila ty vyšisovaná

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Já tě moc nechápu,jak sem se zřídila? Jako od června že sem se zřídila? Já mam roky vlasy stejný,akorát dřív sem fotky dala do jinýho odstínu,jak si na mobilu nastavíš tón barvy fotky.Tak pak vypadaji vlasy někde žlutý někde bělejší a přitom ve zkutečnosti mam pořád podobný.

aha (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

tak promiň. přišlo mi před létem, že máš vlasy spálené, úplně opadavé a proto zkrácené. Ale jo, rozumim, proto ty filtry, proto i ty změny obličeje?

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Teď nechápu jak to myslíš to "proto" ani změny obličeje nechápu jak myslíš? Občas záleží jestli je člověk namalovanej nebo ne a jestli má obočí nebo ne,všechno to udělá trochu změny a filtry sem dávala jen tak.Prostě mi bavil jinej tón fotky aby to šlo do jiného nádechu barvy a taky to někdy vyhladí obličej když tam dáš jinej tón.A druhej anonyme vždyť pojedu za kamarádkou,ty si u kamaráda něco platil? A jestli ti jde o jídlo tak prachy na jídlo mam.Kdyby Ráďa potřebovala tak to nakoupim sama neni problem.

Lalla (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Vlasy může spálit i silná barva, pokud se Milu barvila sama

Miluno (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

máš recht, kašli na nájmy. Pod mostem můžeš bydlet zadara.

Miluno (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

nekecej kraviny. Na kolik nájmů jsi ty vydělala? Vždycky najdeš někoho, kdo to platí místo tebe. A nediv se, že tak chátráš, je to tvým způsobem života. Za chvíli budeš bezzubá, holohlavá mladá stará.

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

No tak takhle dopadnout tak to bych psychicky asi nedala ,s tim už bych nechtěla ani přežívat.Prachy sem do toho sypala i já a i když on víc je mi líto i jeho.No nebýt tý debilní zimy proto říkam půl roku v prdeli tak si asi fakt snad někde občas i zalezu.Ale kam si zalézt teď co? No za chvíli se vydam za Ráďou se pomazlit,tak do soboty mam vystaráno.Prachy ještě taky mam.Ty jo teď sem myslela vteřinu že mi houká v hlavě ale jsou to sirény z venka.

Hm (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Do soboty máš vystaráno, jistě když je to ubytování i s jídlem zadara. Potom co, zase se vrátíš za Otou. Bude dělat Ota blbce a živit tě?

haha (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

to těžko, když psal, že přišel o práci. Leda by ji mohl živit prdelí

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

Teď snídam.Věci jsme nějaký rozprodali a nějaký jsou v garáži.Ale jako člověk strká měsíce prachy do bydlení a pak má stejně hovno.Všechno bylo zbytečný.Už na to seru nějaký pronájmy.A k tomu vzhledu to už mi tu psali tenkrát že vypadam někde na hovno a teď už sem starší už mi neni dvacet ale 31.už prostě sem třicítka a mojí Lucince té už je dokonce 37.No a to sem vám psala že mam i pár zubů pryč těch zadních.Teď mi ještě už asi tři měsíce padou vlasy.Sergej mi do nich pohladil a zůstal mu chomáč v ruce:'-( Nevim co s tim už aby to nepadalo.Ale mam i stresy no.Po mě nikdo nejde ale on se nepohodl s jinýma,nějak tam jak dělal.Přišel mi jeden den roztrhanej a servanej.

die (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

Oto proč nepíšeš? Jak jsi zapařil s ukrajinou? Příště je vyhoď nebo taky skončíš na ulici a to bych ti nepřála.

asi (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

mu jdou ze včerejška oči šejdrem, tak nemůže psát. Tipuju to na nepěkný zážitek, Snad brzo vystřízliví, myslím tím ze všeho.

No (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

on Ota asi vystřízlivět nebude mít moc času. Makat se mu nikdy moc nechtělo, teď ukrajinci na krku a jak psal, že by si dal něco na uvolnění, tak ho jistě uvolnili všemi způsoby

takže (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

k nim pasuje jako prdel na hrnec.

Miluno, (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

jde po vás policie nebo jiní ukrajinci?

Miluno (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

a co ted děláš? vÁLÍŠ SE ?????

Miluno (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Ota ti momentálně vyhovuje, protože je vůl. Jinej by vzal klacek a hnal by tě. Ubytovna ne????? Jasně, ta se musí platit, nikdo ti tam nevypere, neuvaří nezasponzoruje.

Reklama

Přidat komentář