Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kača (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Radko, tvůj starý je celé dny pryč. Tak musí respektovat tvé kamarádky. A jestli Milu miluješ, tak jí ten azyl u sebe domluvíš. Tomu se říká láska a ne jen brát a nedávat.

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 14:11)

Já už sem si to napatlala na hlavu tak mi máš teď tmavou:-) nějak sem se nasrala no.A tak manželovi řekni že sem někdo jinej teď tou jinou barvou by se to mohlo i hodit.Ale jak chceš Raduš,já jinak pojedu k Otíkovi a počkam do zítra.Ale taky je možný že už pak nebudu mít auto protože je to teď nejistý se Sergejem.

Lalla (St, 6. 11. 2019 - 16:11)

A v čem je teda podle tebe problém se Sergejem? proč musí utíkat před ostatními na ukrajinu? proč se schovává?

No (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Jistě, zase k Otíkovi. Kam jinam když ani rodiče tě nechtějí. Určitě vědí proč. Kdo by taky chtěl takovou která střídá mužský a ženský jak ponožky. Neděláš, jen se necháš u každého živit, platit nájem. Ty to máš dobře promyšlené, že až Sergej odjede, máš zajištěného troubu Otíka. Hřešíš na to, že je zblbnutej. A Raduna není kamarádka, ale pěkná mrcha. Chce tě jen na šukání, vlastně tření, ale aby ti pomohla to ne.

Miluno (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

jestli máš tvrdší rysy v obličeji, tak ti je tmavé vlasy zvýrazní. Přírodní blondýny mají světlou pleť, proměna na tmavo tě asi moc nenadchne. A padání vlasů na podzim je hl. u žen normální proces, někomu víc někomu míň. Záleží taky na hormonech

Luboš (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Ty jí neznáš z fotek a videí jak vypadá?

Lalla (St, 6. 11. 2019 - 14:11)

Aha no tak když jsi mu naznačila, že mu s Milunou zahýbáš, tak to se nediv. Chlapi jsou hrdí, i když už jich moc není

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Ano a Miluna má problém s ubytováním, tak Miluně můžeš pomoci.

Anonym (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Miluno, já bych jela k Radce, seš kámoška,tak co by starej říkal, aspoň se seznámíte

Radka (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Mně se ty blond líbí.Nechci aby jsi poslouchala anonymy,nic spálenýho nemáš.Jsi jen zesvětlená špinavá blondýna prdelko.

Radka (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Lásko já můžu až zítra,manžel to posunul a odjede zítra.Tak kde budeš? A ty si jdeš opravdu obarvit vlasy?

Lalla (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Radko tady se ukazuje, jak špatně chápeš co je to kamarádství. To není o tom se sexuálně oblejzat a jak někdo psal "prasit". Je to o tom, že když se kamarádka dostane do úzkých, tak ty ji pomůžeš. S ubytováním třeba. To tak kamarádky mají a manželé s tím nemají problém. Ovšem kdo ví, co jsi jsi mu o ní vykládala

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

hiv určitě

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Teď sem tu u té jak teď sem našla podobnou barvu jako je tenhle avatar tady:-) tak si ji zkusim dát.Třeba mi to pomůže.

Kača (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Milu a jíš vůbec nějaké vitamíny? Myslím, že ses neměla barvit, to vlasům vůbec neprospívá a navíc u tmavých je vidět, že víc padají. Navíc jsi nemocná, máš oslabenou imunitu, tak zdravě jez ať o vlasy nepřijdeš.

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Já mam zeleninu pomalu každý den a někdy dávam i Béčko kvuli Ms.Tak se kdyžtak koukni na fotku jak mam vlasy jestli dobrý?

Kača (St, 6. 11. 2019 - 22:11)

Milu, nejsem radši registrovaná, tak žádnou fotku nevidím. Je dobře, že jíš vitamíny. Zima uteče a bude zase dobře.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Tak do neděle vyžírat? Už když jdeš na odpolední návštěvu sluší se něco donést. Ota je také kamarád, že. Ty hledáš samé kamarády.

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Koho já tak vyžíram prosimtě? A jak ty víš co donesu nebo nedonesu?

Miluna (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Ještě nevim co Sergej vymyslí.Možná bych se na ukrajinu časem podívala.Teď pracovat chci,pujdu na chvíli zas někam za kasu.Odpovídala sem na inzeráty servírek ale když sem tam dojela tak mi nevzali,tak to mi fakt nepřidalo.Nechci už utrácet za nájem na to sem změnila názor.Určitě ne nájem kde bych ho platila sama.

Reklama

Přidat komentář