Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

Radko, to je dobře že nic nehraješ a jsi opravdu blbá. Na diskuzích si lidi vymýšlí klidně celej svůj život. Já, například, hraju že jsem inteligentní a někteří mi na to skočili :-)

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 19:11)

Neskočili.

Radka (Pá, 29. 11. 2019 - 16:11)

A jak to jde hrát být intelihentní? :) Ten kdo opravdu není tak to těžko zahraje? Já nechci tady mít obrázek za blbou ale jestli někomu tak připadám co s tím můžu dělat?

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 16:11)

už s tím nic nenaděláš

Lalla (Pá, 29. 11. 2019 - 16:11)

Radu, Aleš jen žertuje. Hloupý inteligenta pochopitelně nezahraje. A neříkej o sobě, že jsi blbá, to ne. Ty žiješ v nějaké bublině a nechce se ti z ní vystoupit a něco pro sebe udělat. Ale nesváděj to na blbost, to se v tom ještě utvrzuješ

Lalla (Pá, 29. 11. 2019 - 15:11)

:) dnes čtu, ale ty jsi mě zase odrovnal

hahaha (Pá, 29. 11. 2019 - 15:11)

Aleši, ty jsi teda číslo. U vás se říká boréééc !!!!! BETÁLNEJ.

-Aleš- (Pá, 29. 11. 2019 - 15:11)

;-)

-Aleš- (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Asi máš pravdu, já jsem si taky říkal, že tu naivitu jenom hraje kvůli diskuzi a v reálu je jiná než se tady prezentuje. Možná taky poradila Radce aby hrála na diskuzi blbou, protože jim to připadá jako dobrej nápad :-)

:) (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

ironie, beru :). O Radce a jejích emocích v písmenkách nepochybuji. Jestli tady existuje nějaká upřímnost, tak se jmenuje Radka

Radka (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Myslela jsem nemocnou=nakaženou a ne psychicky nemocnou.Nesedí mi to že by to někdo myslel vážně a kdyby jo nechci aby viděla něčí jiný kozy a jinou dole.Je moje! A já jí beru i srdcem a miluju jí.

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Víš co je tvoje?a co chceš ty,nikoho nezajímá natož Milunu.Miluna by ráda masírovala,tak to MILUNĚ PŘEJ.

-Aleš- (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Tak jsi mě předběhla. Bohužel ale musím konstatovat, že Miluna k tobě nic necítí. Jak jinak si vysvětlit, že tady veřejně před tebou píše, že se snaží kontaktovat nějakou holčinu na netu a jak vidíš, velmi lehce by se nechala sbalit jakoukoliv postarší dámou, která projeví zájem :-)

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Tak počkej!!!ty jsi nedávno tvrdila, že nemocná není, že to je povahou i ty její sexuální projevy. A ohledně té štětky. Poskytuje sex Sergejovi za peníze, bez nějakého většího zájmu, když se ted zajímá o ženy. Poskytla sex i jeho kamarádům, jen tak, protože chtěla a to dělají štětky. Možná jí uvařili za to gulášovku, to nepsala.

hmmm (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

nedošlo mi, kdo je u Radky nemocný, ale teď to taky vidím, že myslela Milunu. Máš pravdu, Milka sexuje za úplatu skrytě, jen se tomu tak neříká

Radka (Pá, 29. 11. 2019 - 12:11)

Já nad tím přemýšlela a taky mi to nesedí.Asi takhle,pokuď někdo si chce jen užít a ten člověk ho jinak nezajímá,nemiluje ho a ještě mu chce platit tak proč by si vybírala nemocnou osobu? U mě je to jiný, já jí miluju a neberu jí jen sexuálně.A jestli jí tohle někdo píše aby mě nasral tak se mu to daří! Doufám že to neudělá a s nikým už se tady scházet nebude,rozhodně ne se ženskou.A navíc Milunka není žádná štětka aby se poníženě nechala kupovat,ještě od ženský.Milunka tuhle roly se ženskou určitě nemá ráda.Ten kdo platí,si pak říká o rozkazy takže asi nic pro Milunku která je ráda dominantnější.

Radko (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

s nemocemi to máš nějak pomotané. Žena, která delší dobu nemá sex, není nemocná. A co když se dotyčné líbí Milčin dominantní styl a ten si ráda zaplatí? Hele nech to na Miluně, ona už se rozhodne, co s tím udělá. Ty se s tím srovnej, o nic přece nepřicházíš, Miluna tu bude pořád.

hm (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

plánuje změnu pobytu

no (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

záleží na tom, jestli je to podle Milunina gusta. Ona má ráda spíš náhodilé akce než něco plánovaného

Fernando (Pá, 29. 11. 2019 - 01:11)

Dyť si to někdo vymejšlí! Z Miluny si dělá legraci a Radku aby rozhodil...

Reklama

Přidat komentář