75284 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
No jak sem tam šla tak mi bylo zrovna už dobře,tak sem doktorovi řekla že se mi to střídá.Říkal ať zajdu za obvodnim nebo Vzp aby mi pomohli najít volnýho psychiatra.Jinak je mi teď dobře protože už Sergej donesl peníze a funguje a choval se ke mě dobře teď.Včera sem si v kalhotkách klekla a vystrčela na něj když sem něco hledala a z jeho únavy rázem ožil a přiskočil-že prý sem ho vyprovokovala a tak byl z toho sex.A už jsme oddělený od ostatních aspoň tim že už je spravený to okno.Asi mi bylo postupně zle ze zimy a z toho jak jsme tu byli všichni a jak chvíli nefungoval a hádky tak mi to lezlo na hlavu.Teď je venku slunce tak to působí líp ale zima nám tu nějak je,tak aspoň na chvíli dá falešnej pocit to slunce.No sem teda zvědavá jestli mi ty prášky nějak změní mysl nebo budu zase strojová nebo to bude lepší?? Já bych řekla že to člověka nezmění jen nebudu asi vyklepaná a asi obchody budu zvládat líp "snad" .Ale asi mi to nezmění v tom že si přeju vztah i se ženskou ale abych jí milovala.Abych mohla říct že mam vztah s chlapem i ženskou.Dnes sem si psala s nějakou z internetu ale nevim jestli je nějaká šance,je taky ode mě dál.V obličeji trochu do typu Lucinky ale je malá a plnější ale to mě nevadí, i tak bych za ní byla ráda kdybych se zamilovala.Miu tak to jsme dopadly,obě stejný prášky:-) a ty si se bez nich topila v depresích a teď je teda znát že fungujou dobře? A nežádoucí účinky vše v pořádku u tebe?
8. Prosinec 2019 - 13:26
Obrázek uživatele bianka
bianka
Já si myslím, že těm, kteří Milunu k lékaři posílali, radili,by mohla Miluna napsat, jak vyřídila. A zklidnit tak jejich starost. To je zase můj názor, ten tvůj ti neberu. Osobně si myslím, že se moc nezmění. Takže podpora, psaní a pobízení Miluny půjde v niveč, tak jako vždy.Tím myslím i to, že si nikdy nedá dohromady to, co by jí pomohlo z toho dna a bude se rochnit stále. PROTOŽE TEĎ JE JÍ DOBŘE.
8. Prosinec 2019 - 13:30
Obrázek uživatele bianka
bianka
Reagovala jsem na anonyma ve 13.00. A jestli bude Miluna hledat dál psychiatra je mi jedno. Spíš si myslím, že to nedotáhne. Nikdy.
8. Prosinec 2019 - 13:38
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na tvoje návštěva u doktora a co
Ale co to jsou ty nevyhovující situace? Na dno mi dostává povinnost že nezvládam práci a kolektivy a pak to když nefungoval ani Sergej a ty jeho elektronický a to že sem bez ženský a žárlim na Lucky kamarádku.Nesnesu že jí někdo vidí víc než já a jestli se jí nedotýká taky jako to dělala Lucka mě.Alice tu kamarádku zná,já ne.Naposledy mi Alice psala že by se snad mohla odstěhovat ta kamarádka do Prahy tak jestli myslela jí to bych byla ráda.Jinak Sergej si teď chodí ty jeho smrady foukat do koupelny tak je klid a nehádáme se.
8. Prosinec 2019 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Ty jsi psala nějakej jinej z internetu? Proč? Proboha proč!
8. Prosinec 2019 - 16:35
Obrázek uživatele Mia 22
Mia 22
Odpověď na No jak sem tam šla tak mi
Milu, já nežádoucí účinky nečtu. Nemám žádnou nemoc, s ničím jiným se neléčím nejsem ani těhotná ani nekojím, tak to prostě nečtu. Dřív jsem to dělávala, ale měla jsem sto chutí ty prášky pak spláchnout do WC.
8. Prosinec 2019 - 17:31
Ha (anonym)
Odpověď na Ty jsi psala nějakej jinej z
Protože chtěla a tobě do toho nic není!
8. Prosinec 2019 - 18:09
proboha (anonym)
Odpověď na Asentra a co dál Miluno?
a co je ti vůbec do toho? Jak to proběhlo u doktora je věc Miluny a tobě je po tom kulový, proč pořád někam strkáš ten svůj zvědavej rypák. Miluna nemá povinnost nám zde hlásit každý svůj prd.
8. Prosinec 2019 - 18:38
Návštěvník (anonym)
Třeba aby jsi měl/a co číst.Čekáš jen na prasečinky?Víc číst asi nechceš.Někoho třeba prcání Miluny nezajímá,ale její zdravotní stav.
8. Prosinec 2019 - 18:54
Obrázek uživatele bianka
bianka
Mě doopravdy nezajímá na koho Miluna právě vystrkuje prdel a kdo jí šoustá a jak. :-)) Asi anonym proboha na to čeká. Jen má smůlu, budu si tady psát, co uznám za vhodné a pod to se podepíšu. Proboha anonyme, snad to zdravotně zvládneš. Nemusíš mi to hlásit.
8. Prosinec 2019 - 19:09
tak to ne (anonym)
Odpověď na Třeba aby jsi měl/a co číst
prasečinky Miluny mě absolutně nezajímají. Její zdravotní stav ano, ale jen do určité míry. Můžeme jí pomoci radou, povídáním, ale ona nemá povinnost všechno hlásit. To co řekla nebo neřekla doktorovi je jen její věc. Není nesvéprávná a není zde pod dohledem.
8. Prosinec 2019 - 19:21
Fakt? (anonym)
Odpověď na Mě doopravdy nezajímá na koho
Mě připadáš JAKO taková stará vyschlá panna, která stojí se vztyčeným ukazováčkem a míří na Milunu a čeká na každou zprávu, aby ji mohla kárat a hrozit. Jen si piš co chceš, je to veřejná diskuse a ostatní si mohou o tobě myslet co chtějí.
8. Prosinec 2019 - 19:24
Anonym (anonym)
Já si taky myslím že je Bianka stará ženská od který utekl chlap, hrozně vztahovačna a nesnášenlivá ženská
8. Prosinec 2019 - 19:35
poeta is back (anonym)
Mám pro vás dobré zprávy, romové žijí tu s námi. To jsme všïchni rádi, chodí k nám na koláče.
8. Prosinec 2019 - 19:36
Luboš (anonym)
A to mě zajímaji i ty prasečinky.Skvělý jak to umí s Alešem rozepsat.Ještě by mě zajímaly prasečinky od Radky a Kači.
8. Prosinec 2019 - 19:49
ty (anonym)
Odpověď na Mě připadáš JAKO taková stará
jsi ubožák patříš na jinou diskuzi
8. Prosinec 2019 - 19:53
ale (anonym)
Miluna si může psát co chce stejně jako ostatní
8. Prosinec 2019 - 19:55
to je ono (anonym)
Odpověď na Miluna si může psát co chce
psát co chce. A ne, že ji bude nějaká prokurátorka vyslýchat.
8. Prosinec 2019 - 19:58
Obrázek uživatele bianka
bianka
Vám takový Milunin stav vyhovuje že. Tak poraďte Miluně vy. Třeba se dočkáte a začnete se zase pást na cizím neštěstí. A rochnit se blaze nad jejím psaní. A neurčujte mi, do jaké míry mám radit já. Já si vystačím a budu vždy jednat podle sebe. Končím s vámi, ale ne s psaním rypáci. :-)
8. Prosinec 2019 - 20:09
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Miu já to udělala jako ty,prostě sem si prášek už vzala a taky to nečetla ty nežádoucí účinky a uvidim teda.A ty je bereš jak dlouho Miu? A na deprese? Já už dneska se cítim normálně,to depresivno samo zmizelo od doby co mi Sergej hladil ale tak prostě to s těma práškama zkusim i tak.Lucce sem psala jestli by se nechtěla v týdnu sejít a zatim neodepsala a ani to možná nečetla.A Radko tej novej z internetu sem psala dnes po prvý.Prostě chci mít partnerku kterou bych milovala ale aby to bylo vzájemný.Tahle nová je v mém věku a bydlí sama se synem a já zas nevim jestli jí mam přiznat že mam i chlapa,aby jí to neodradilo.Ale konverzace ve psaní nic moc.Píše krátce a neptá se mi skoro na nic.Na fotce mi viděla ale nevyjádřila se jestli se jí libim nebo ne,jen mi napsala proč taková žena jako já hledá na internetu:-) nevim jak to myslela.
8. Prosinec 2019 - 20:21
no nedávno (anonym)
jsi psala, že s radami končíš a budeš jen sledovat. Dlouho ti to nevydrželo.
8. Prosinec 2019 - 20:22
hoho (anonym)
Co není, může být. Při tvém stylu života, to může být. Ku čtyřicítce už slábne zrak a drolí se zuby, nedostatkem vápníku. A z těch baget je to natotata.:-) Milu a proč když dokážeš jít za zubařem, nechodíš se svými ataky za lékařem? Psala jsi, že se tam stydíš chodit, já v tom ale nevidím problém ohledně studu. Já v tom vidím důvod jiný. A kdo tvrdí, že psych. lékaře nepotřebuješ, čeká jen, co zase provedeš. Aby si přišel na své a pobavil se. Jen já to, co jsem psala včera nemyslela jako pobavení. Stáhnu se a čti si. Ale víš, někdo ti dovede tzn. mazat med kolem pusy, aby se pobavil a využil tě. Já to nedokážu.
8. Prosinec 2019 - 20:34
to psala (anonym)
Odpověď na Co není, může být. Při tvém
ondyno Bianka
8. Prosinec 2019 - 20:36
Obrázek uživatele Mia 22
Mia 22
Odpověď na Miu já to udělala jako ty
Milu, já tyhle prášky beru už několik let. A musíš je brát denně, ne že když ti bude dobře, že je vysadíš, to jsou potom k ničemu. Musíš je brát, ony ti vytvoří takovou hladinu a ta tě chrání od depresí. Nepomůže je vzít, jen když je ti blbě. Navíc to trvá dýl, než začnou působit. Hele, jestli je nebudeš brát, tak přijedu a namelu ti, jasný !!!!!!!!
8. Prosinec 2019 - 20:41
a (anonym)
Odpověď na ondyno Bianka
nemá pravdu? Bavíte se Miluninou ubohostí a neschopností pochopit, jak zle na tom je
8. Prosinec 2019 - 20:42
Návštěvník (anonym)
Na to by jste se vy ubozí anonymové nezmohli, umíte jen krátké věty a ještě s chybama. A Miluně Bianka dobře radila.
8. Prosinec 2019 - 20:43
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Milu, já tyhle prášky beru už
Tak nějak. :-)
8. Prosinec 2019 - 20:46
Návštěvník (anonym)
Tak co anonymové, dáte se teď do Mii, že to je Milunina věc? No do toho vy sráči.!! A dokonce vyhrožuje? Nařizuje?
8. Prosinec 2019 - 20:54
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milu, já tyhle prášky beru už
Miu budu se snažit to dodržet a vysadim až doktor řekne.Je možný Miu že mi můžou zbavit ty léky od toho co cítim k Lucince? Už jí miluju třičtvrtě roku a ani sem neměla šanci něco k ní zkusit protože jí vidim tak málo,teď i kvuli zimě.Pořád věřim že na jaře se to zlepší a uvidim jí víc ale kdyby ne tak jestli ty léky mi toho dovedou zbavit??? Vnitřně se trápim i kvuli ní.Vim že ona mi pomáhá neskutečně na psychiku když sem jí měla vedle sebe,natož když mi obejmula a dala pusu a nebo chytla za ruku.
8. Prosinec 2019 - 20:59
a (anonym)
Odpověď na Tak co anonymové, dáte se teď
co jsi ty chcipaku.
8. Prosinec 2019 - 21:04

Stránky

Přidat komentář