Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pilsnerka (So, 30. 11. 2019 - 17:11)

Ahoj lidi, zdravím vás všechny a hlavně Lallu, diskuzi jsem přelétla a byla jsem překvapená, co je tu nových anonymů i neanonymů, závidím vám, že máte tolik času na psaní, mě teď život nějak semlel a je to trochu jak od Kryla - ryju držkou v zemi. Na výročí jsem si ale čas udělala a byla jsem i na Národní 17.11. i na Letné 16.11. - to píšu hlavně pro Sany a Aleše, abych jim udělala radost. :-) Jinak jsem nepochopila ten výpad proti Kače, píše moc hezky a i když máme možná na některé věci malinko odlišné názory, je mi moc sympatická svým přístupem k životu. Nevychovává, neryje, podporuje. Kačo, piš, Lallo, ty taky, ráda váš čtu. Taky někdy Sany i Aleše. Často. A jestli dnes zvládnu všechno, co jsem chtěla, ještě mrknu, jestli psala Miluna, vyděsilo mě to její přespávání v autě, byla docela kosa. Fernando, a jak jsi to myslel s tím topením???

Fernando (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

Ahoj Pilsnerko, zdravím Tě po delší době. S tím topením jsem narážel na nebezpečí, když si lidé v odstaveném autě zatopili, usnuli a vytápění se vymklo kontrole. Omdlení nebo smrt z nedostatku kyslíku, vniknutí jedovatých spalin dovnitř vozu, náhlé vzplanutí. Takových případů bylo dost.

ani (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

jsi sem nemusela chodit. Rožni svíčku pod obrázkem toho usmolenýho ožraly a svý moudra si nech pro sebe.

a (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

pozor na dialekt, ten "rožni" tě trochu prozrazuje

ty (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

hajzle, víš hovno, jakej průšvih byl žít za komunistů. Ten usmolenej ožrala umožnil takovejm nulám jako jsi ty, svobodně blít nejen na internetu

Denisa (So, 30. 11. 2019 - 19:11)

Uz mne nebaviš. Do týdne se s tebou sejdu osobně. Lokace autora funguje stoprocentně

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 19:11)

vidíš a to je taky to, co ti pád bolševizmu umožnilo. žvanit a vyhrožovat, dítě moje

:) (So, 30. 11. 2019 - 19:11)

:)

omyl !!!!!! (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

život za komunistů znám z vlastní zkušenosti. A ten dotyčný nikomu nic neumožnil, byl jen loutkou v předem domluveném představení.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 19:11)

Ono je celkem jedno co simyšlíš. Jen si pleteš svůj"názor", který ti !dotyčný! umožnil dnes vyslovit, s fakty a tehdejší realitou. Jistě jsi patřila mezi ty, co s vlky vyli a tak tehdy pohoda. No smír, a čau

Petr (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

Jsem čekal, že to schytáš. Havel a ještě se zastáváš omladiny, to místní mravokárci nevydýchají. Držím palce.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

Hluboce se mýlíš

Katty (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

Souhlas .jsi uz trapná

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

Jdi do prdele somtesko!

dotaz (So, 30. 11. 2019 - 19:11)

co to je somteska to slovo neznám a nikdy jsem neslyšela

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

Huš!!!! jedeš pryč!!!!! zalez si na svý politicko bplševický úchylný vlákna

Kača (So, 30. 11. 2019 - 12:11)

Milu, mám tu matku. Jsem z ní na nervy... Zitra bude oslava, pak snad někdy odjede. Doufám, že jsi přečkala ve zdraví noc a užíváš si syna a sluníčka.

Fernando (So, 30. 11. 2019 - 03:11)

Tak tam Miluno nenastydni. Nebo aby tě nezradilo topení v autě. - A líbí se mi od Radky slovo INTELIHENTNÍ. Já vím, je to překlep - ta písmenka jsou vedle sebe, ale je to hezký a budu to používat. :)

Radka (So, 30. 11. 2019 - 00:11)

Chudinko moje.To je vůl že tě takhle nechá v autě! Myslím na tebe,brzy se snad zase uvidíme.A vy ostatní fakt máte sex? Já tady ležím sama,ten můj blbec zase hulí vedle v pokoji.Ten fakt taky žije jen tím,je tím postiženej.Ztracenej případ.Já si počkám na tebe Milunko,stejně s tebou je to nejhezčí.

Miluna (Pá, 29. 11. 2019 - 23:11)

Já nemyslim přímo důchodkyni.Ale taková kolem 45let,osamělá,smutná,hodná která potřebuje hladit,to by byl ideál.Tenkrát sem měla v Praze pani 50+,zničenou životem,lidma.Zklamání ve vztahu měla,špatný zkušenosti na pracovišti.Bohužel se ožírala a její syn to už nesnesl ani její ožírání ani že mi u sebe nechala a rozdělil nás.A ty děti to neni pravda,miluju je a poslední dobou po nich hrozně smutnim.Navíc včera by měl Renoušek svátek a ne,neni to lehký.No ležim na sklopený sedačce,venku fouká vítr a takhle tady přemýšlim.

Reklama

Přidat komentář