Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Milu (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

holka neštastná, takhle jsi to přece chtěla. Nemít zodpovědnost, být volná ..... ale na toto téma se zde toho napsalo už hodně, nemá cenu to zase omílat. Holt budeš muset zatnout zuby a vydržet, nic jiného ti nezbývá.

Stina (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Tys ještě nepochopila,že si Miluna jen stále vymýšlí??? Mohu to prokázat velmi snadno,bude -li třeba,jsem z rodiny.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Ne v životě sem na děti nebyla zlá.Ale ta chyba že málo trávenýho času.Nějak mě ty roky propluly a teď koukam jaký z nich mam postavičky a žere mi to tak jak to je teď.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Hlavní je, že jsi na ně nebyla zlá. To dětskou dušičku zraňuje. A času teď s nimi můžeš trávit kolik chceš, vždyť tě mají rádi.

víš (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

on ten život ubíhá hodně rychle a než se otočíš, děti jsou velký. To co jsi u nich prošvihla už nikdy nedohoníš. Ale nebudu ti zde dělat kázání, prostě se s tím budeš muset vyrovnat.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Pils já vim,vždy sem to zatim nějak vybrala protože musim na oko aspoň kvuli babi abych jim nedělala zase srarosti a protože mi tam nechtěji.Tak musim takhle přežívat i když mi připadá každý den jak nějakej boj ale sem tim životem už nějak unavená.Jak se to takhle dlouho nechá vydržet? A zároveň vim že tu sem jen kvuli dětem a babi aby neměli šok že sem si to hodila,na to nemam svědomí.Ale zároveň když to člověka na tom světě nebaví tak jak má žít,proč sakra.Já se cítim v pasti víš.Jako že dělam něco co nechci abych neublížila druhejm.Je to hnus.Já v sobě vim že bych jim nejradši odešla ale zároveň je mi to tak líto.A aby člověk jim neublížil a zároveň je viděl musí dělat to co nechce.Anonyme to ani nechci myslet.Teď bych si všechny ty děti nejradši vzala a ležela s nima objímala je.Co sem to sakra udělala,proč mi to dřív nechybělo a teď chybí strašně a naopak na chlapy kašlu,uplně ten Sergej stačí a i tak ho umí být dost.Koukam na zeď a koukam že ke mě leze akorát pavouk nějakej!! No to mam radost! A Sergej dělá tim chrápanim teď nějaký tohle: trrrrr ehm trrrrr uhm!! ......no to je jak v ústavu!! Nemam kam se schovat,v téhle místnosti je jedině trochu teplo a v druhý je rozbitý okno.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Pavouci přináší štěstí. Zítra bude líp.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

to asi myslí Milunu to co jí unikloa uniká ale to si ona neuvědomuje

Pilsnerka (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Milu, dej si horkou koupel a vezmi si aspirin, nebo to odmarodíš - jestli už se nestalo. A neboj se, vždycky je potom zase líp, ty máš život na houpačce, ale vždycky to nějak vybereš - a pak zase zkazíš. Jestli bude mít ten tvůj chrápač práci, tak se zase dáte do kupy.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Kdybych tu mohla ukázat zvuk tak ti to ukážu jak chrápe.Takhle sem ho asi ještě neslyšela.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Kači,Pils uplně totálně na hovno je.Ta noc v autě byla hrozná,vleklo se to,zima a pak sem byla několik hodin s Milánkem a pak sem musela jet zpátky do Písku.A tady jsou ještě jiný dva chlapi a jeden se hádal se Sergejem a strčili do sebe a odnesla sem to i já.Nevim co bude,jestli vůbec tady budem.Do toho prachy docházeji,na auto zatim nemá na opravu.No prostě nemam už zas sílu na nic,teď už tady ležíme a Sergej už usnul a strašně chrápe-jako traktor:'( a já se cítim v hajzlu uplně,čumim do stropu.Budu muset jít do krámu dělat co mi zbývá i když sem k ničemu.Kači tak mámu zvládni,vydrž,myslim na tebe.A Pils škoda že nevim co se ti taky děje? Škoda že vás nemůžu obejmout,budu tu zas jen brečet,než usnu jestli v tom chrápání se nezbláznim.To je trest ten život zkurvenej,všechno je to k hovnu.

L. (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Milunko, nech starosti na ráno, dnes máš za sebou šílenou noc, hlavně abys nenastydla, tak se vyspi a zítra uvidíš, co Sergej vymyslí. Když bude nejhůř, vezmi si prášek, ať ty myšlenky nejsou tak zlý. Sergej asi po tý nemoci má furt rýmu, že tak chrápe? Mysli na Milánka, na něco hezkýho.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Moc děkuju.Já se cítim tak osaměle a už to nedávam ani bez dětí.Začlo mi být strašně líto jak jsme ztratili ten předchozí byt a že sem stranou kvuli tomu od nich teď,nějak to na mě padlo.Sergej má starosti,já moc nevim o co jde,taky něco na ukrajině s jeho mámou a teď sám moc nepracuje a vydal se teď z peněz a s chlapama pořád něco řeší,jenže si přepnou řeč a já nevim o co jde.Prý včera nespal celou noc protože se hádali a k večeru dneska se napil vodky a takhle teď chrápe.Sem s nim teď hýbala ale nepomohlo to,je jako mršina:-( a z pusy mu visí rohlík který nerozkousal.Nevim jak mu zavřít hubu aby už takhle hrozně nechrápal.Milánka mam teď plnou hlavu jak se chodil mazlit.Achjo:'(

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

To mazlení už s ním nedoženeš. Ty ztracené roky, kdy jsi mu chyběla a chybíš.

L. (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Meleš hlouposti. Jestli Štefan o Milunce mluví normálně, nepomlouvá jí, tak Milánka neztratí. Děti si pamatují odmítání, ale jestli za ním jezdí, bude jí mít rád.

ha (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

za posledních pár let za ním byla už po druhé, to je tedy výkon.

Dotaz (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Týrala Miluna svoje děti fyzicky?

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

To nikdo neví. Ale ona je hlavně nikdy neměla u sebe

asi ne (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

na to ani neměla kdy, vždyt je vychovávaji Miluny rodiče. A jestli je týrala psychicky nedokážu posoudit, nebydlím s nimi.

Pilsnerka (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

To je fakt, paměť českého národa je až na výjimky nulová, ale jsem ráda, že jsou tu i dost normální lidi - díky!! Nechtěla jsem tu dělat politické okénko, to byla poznámka (a trochu rýpnutí) jen pro Aleše a Sany, prskající anonymové jsou mi srdečně ukradeni. Nejsmutnější na tom je, že Havla si vysoce cenil celý západní svět, mnozí Češi jeho velikost bohužel často nepochopili. Ale zpět k tématu - Milča se neozvala a ani Radka nic neví? To mě po té noci v autě děsí. To neměla riskovat.

Reklama

Přidat komentář