Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Kdybych tu mohla ukázat zvuk tak ti to ukážu jak chrápe.Takhle sem ho asi ještě neslyšela.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Kači,Pils uplně totálně na hovno je.Ta noc v autě byla hrozná,vleklo se to,zima a pak sem byla několik hodin s Milánkem a pak sem musela jet zpátky do Písku.A tady jsou ještě jiný dva chlapi a jeden se hádal se Sergejem a strčili do sebe a odnesla sem to i já.Nevim co bude,jestli vůbec tady budem.Do toho prachy docházeji,na auto zatim nemá na opravu.No prostě nemam už zas sílu na nic,teď už tady ležíme a Sergej už usnul a strašně chrápe-jako traktor:'( a já se cítim v hajzlu uplně,čumim do stropu.Budu muset jít do krámu dělat co mi zbývá i když sem k ničemu.Kači tak mámu zvládni,vydrž,myslim na tebe.A Pils škoda že nevim co se ti taky děje? Škoda že vás nemůžu obejmout,budu tu zas jen brečet,než usnu jestli v tom chrápání se nezbláznim.To je trest ten život zkurvenej,všechno je to k hovnu.

L. (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Milunko, nech starosti na ráno, dnes máš za sebou šílenou noc, hlavně abys nenastydla, tak se vyspi a zítra uvidíš, co Sergej vymyslí. Když bude nejhůř, vezmi si prášek, ať ty myšlenky nejsou tak zlý. Sergej asi po tý nemoci má furt rýmu, že tak chrápe? Mysli na Milánka, na něco hezkýho.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Moc děkuju.Já se cítim tak osaměle a už to nedávam ani bez dětí.Začlo mi být strašně líto jak jsme ztratili ten předchozí byt a že sem stranou kvuli tomu od nich teď,nějak to na mě padlo.Sergej má starosti,já moc nevim o co jde,taky něco na ukrajině s jeho mámou a teď sám moc nepracuje a vydal se teď z peněz a s chlapama pořád něco řeší,jenže si přepnou řeč a já nevim o co jde.Prý včera nespal celou noc protože se hádali a k večeru dneska se napil vodky a takhle teď chrápe.Sem s nim teď hýbala ale nepomohlo to,je jako mršina:-( a z pusy mu visí rohlík který nerozkousal.Nevim jak mu zavřít hubu aby už takhle hrozně nechrápal.Milánka mam teď plnou hlavu jak se chodil mazlit.Achjo:'(

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

To mazlení už s ním nedoženeš. Ty ztracené roky, kdy jsi mu chyběla a chybíš.

L. (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Meleš hlouposti. Jestli Štefan o Milunce mluví normálně, nepomlouvá jí, tak Milánka neztratí. Děti si pamatují odmítání, ale jestli za ním jezdí, bude jí mít rád.

ha (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

za posledních pár let za ním byla už po druhé, to je tedy výkon.

Dotaz (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Týrala Miluna svoje děti fyzicky?

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

To nikdo neví. Ale ona je hlavně nikdy neměla u sebe

asi ne (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

na to ani neměla kdy, vždyt je vychovávaji Miluny rodiče. A jestli je týrala psychicky nedokážu posoudit, nebydlím s nimi.

Pilsnerka (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

To je fakt, paměť českého národa je až na výjimky nulová, ale jsem ráda, že jsou tu i dost normální lidi - díky!! Nechtěla jsem tu dělat politické okénko, to byla poznámka (a trochu rýpnutí) jen pro Aleše a Sany, prskající anonymové jsou mi srdečně ukradeni. Nejsmutnější na tom je, že Havla si vysoce cenil celý západní svět, mnozí Češi jeho velikost bohužel často nepochopili. Ale zpět k tématu - Milča se neozvala a ani Radka nic neví? To mě po té noci v autě děsí. To neměla riskovat.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Akorát sem psala viď.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 20:11)

Nejhorší je, že mladí lidé si tohle vůbec neuvědomují. Nechají se zblbnout nepřítelem Havel a jásají za AB. Je jim jedno, že to byl estébák, vekslák a že se takový člověk prostě nezmění. A čas plyne...

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Mladí ho nevolí. Nanejvýš maminy, co dostaly prachy. I když to prosadila naivka Maláčová. Romákům těm je tu hej!

hejá (So, 30. 11. 2019 - 20:11)

politické okénko? Jestlipak romové vůbec zaznamenali, že se nějaký režim vůbec změnil? Jinak přeji všem hezký advent, Pilsnerko tobě hodně štěstí

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 20:11)

Právě, že Romů se nic nedotkne. Odnesou to bezbaranní důchodci.

a (So, 30. 11. 2019 - 20:11)

proč myslíš, že jsou důchodci bezbranní? Když nemají statisíce doma pod polštářem a nenaletí kdejakým šmejdům, tak jsou vcelku v pohodě. Potkávám takové.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 20:11)

Až je Guru nebude potřebovat, tak budou první, kde se bude brát. A pak nebudou mít ani na nájem. Když vidím, jak A. pohrdavě mluví s lidmi, vím, že si po volebním období se seniory vytře zádel. Nebo jak si myslíte, že bude řešit bytovou politiku? Nemáš na nájem? Tak padej do Slunečnice.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Nebude řešit vůbec nic. Třicet let po a bordel šílenej tady. On je oligarcha, má ekonomickou moc, kam koukneš, co koupíš, co čteš vše ovládá

no (So, 30. 11. 2019 - 19:11)

ale kde je Miluna nezmrzla?

Reklama

Přidat komentář