Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Milu (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

není žádná padavka, vydrží jako kůn.

Stefan (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

MILU UŽ JSI TRAPNÁ !!!

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Hlavní je, že se ozvala a je fyzicky v pořádku. Nocovat v autě je o zdraví. To ostatní se podá.

a (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

jako úplně první věc vysaďte to okno a odneste ho ke sklenáři. Majitel vám takový náklad musí zaplatit. Jenže to už je trochu práce

fůůůj (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

v jedné místnosti tři muži a Miluna, všichni zabalení v hadrech, tam musí být teda vzdoušek na poblití.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Stino ty nejsi nikdo z rodiny zase si tu bohužel někdo dělá srandu ze mě!!! A já si nic nevymýšlim,píšu přesně tak jak to je že mi chybí že sem si to uvědomila tady v té díře.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Nedělej drama z toho, co můžeš klidně sama ovlivnit.1) Vyhledej psychiatra. 2)Začni pracovat. 3)Pronajmi si pokoj v nějakém síleném bytě. Umyj se, v second handu si kup oblečení prádlo, a povlečení na tu deku. Pak zavolej dětem a chovej se jako matka. Aspoň trochu matka

marné (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

toho se ona nechytne. Hledá ted starší, osamělou paní, tab by se přisála jako tele k vemenu.

jen tak (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

se zeptám, co je horší, 8 hodin pracovat, nebo 24 hodin trávit se Sergejem?

Pilsnerka (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Milu, zapomeň na takové konce, je to rouhání. Jsou lidi, kteří leží v bolestech a trpí jak zvířata, ale nic takového je nenapadne. A ty jsi zdravá a navíc krásná! I když teď zrovna nejsi na výsluní, tak to jen znamená, že brzy budeš. Podívej se zpět, prostě se ti to v životě střídá jako počasí, a nikdy dlouho neprší. Mně pomáhá když mám někdy splín si něco koupit na sebe, ale o to ty asi nestojíš. Tak přemýšlej, co bys chtěla, a pak za tím jdi. To tě odpoutá od takových myšlenek jako máš teď. Raduj se z toho, že máš krásné zdravé děti, puberta je přejde a mezitím ti vyroste Milánek, hlavně dej pozor, abys do toho znova nevlítla. To by fakt nebylo dobře.

nejvíc (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

chce Miluna Lucindu.

Milu (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

holka neštastná, takhle jsi to přece chtěla. Nemít zodpovědnost, být volná ..... ale na toto téma se zde toho napsalo už hodně, nemá cenu to zase omílat. Holt budeš muset zatnout zuby a vydržet, nic jiného ti nezbývá.

Stina (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Tys ještě nepochopila,že si Miluna jen stále vymýšlí??? Mohu to prokázat velmi snadno,bude -li třeba,jsem z rodiny.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Ne v životě sem na děti nebyla zlá.Ale ta chyba že málo trávenýho času.Nějak mě ty roky propluly a teď koukam jaký z nich mam postavičky a žere mi to tak jak to je teď.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Hlavní je, že jsi na ně nebyla zlá. To dětskou dušičku zraňuje. A času teď s nimi můžeš trávit kolik chceš, vždyť tě mají rádi.

víš (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

on ten život ubíhá hodně rychle a než se otočíš, děti jsou velký. To co jsi u nich prošvihla už nikdy nedohoníš. Ale nebudu ti zde dělat kázání, prostě se s tím budeš muset vyrovnat.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Pils já vim,vždy sem to zatim nějak vybrala protože musim na oko aspoň kvuli babi abych jim nedělala zase srarosti a protože mi tam nechtěji.Tak musim takhle přežívat i když mi připadá každý den jak nějakej boj ale sem tim životem už nějak unavená.Jak se to takhle dlouho nechá vydržet? A zároveň vim že tu sem jen kvuli dětem a babi aby neměli šok že sem si to hodila,na to nemam svědomí.Ale zároveň když to člověka na tom světě nebaví tak jak má žít,proč sakra.Já se cítim v pasti víš.Jako že dělam něco co nechci abych neublížila druhejm.Je to hnus.Já v sobě vim že bych jim nejradši odešla ale zároveň je mi to tak líto.A aby člověk jim neublížil a zároveň je viděl musí dělat to co nechce.Anonyme to ani nechci myslet.Teď bych si všechny ty děti nejradši vzala a ležela s nima objímala je.Co sem to sakra udělala,proč mi to dřív nechybělo a teď chybí strašně a naopak na chlapy kašlu,uplně ten Sergej stačí a i tak ho umí být dost.Koukam na zeď a koukam že ke mě leze akorát pavouk nějakej!! No to mam radost! A Sergej dělá tim chrápanim teď nějaký tohle: trrrrr ehm trrrrr uhm!! ......no to je jak v ústavu!! Nemam kam se schovat,v téhle místnosti je jedině trochu teplo a v druhý je rozbitý okno.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Pavouci přináší štěstí. Zítra bude líp.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

to asi myslí Milunu to co jí unikloa uniká ale to si ona neuvědomuje

Pilsnerka (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Milu, dej si horkou koupel a vezmi si aspirin, nebo to odmarodíš - jestli už se nestalo. A neboj se, vždycky je potom zase líp, ty máš život na houpačce, ale vždycky to nějak vybereš - a pak zase zkazíš. Jestli bude mít ten tvůj chrápač práci, tak se zase dáte do kupy.

Reklama

Přidat komentář