Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anonym (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Kdepak je Radka aby podala pomocnou ruku svému miláčkovi,to je láska co?

-Aleš- (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Takovej ten pocit, když miluješ Milunu, ale jen vocaď pocaď :-)

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 07:12)

Pils máš email

Pils (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Lallo, máš mail. :-)

-Aleš- (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

To ani tady nepište, naše diskuzní komunita má potom pocit, že o něco přichází.

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 10:12)

To je hodně osobní Aleši a pro diskutéry nezajímavé. Navíc se mi moc nechce psát proto co tu v posledních dnech vůči nám zaznělo. Nedá se tu dýchat a samé urážky a kritika od nás nebo mě nevím zda tykal nebo vykal hmmmm nebo něco tak. Trochu mě to vzalo a šla jsem "do sebe"

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

nemej strach,zkus to.Prastit s tim muzes vzdycky.Navic nevis jestli Sergej neodjede,co bys pak delala.Radka by te mohla zalozit,ale jestli kasu nedrzi jeji chlap.Bude dobre uvidis.

Wow! (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

A je rekord.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Jo to okno tady neřeší.V okně díra a ještě klika rozbitá,točí se dokola a nejde to zavřít.Nakonec abych to šla řešit já.Jo už leží všichni a jsou uplně v prdeli i ty ostatní.Je tu jeden co už má větší strniště,to je čech a ten usnul i s botama a Sergej zakašlal a vylít mu z huby rozmáčenej rohlík kterej nestačil ani polknout než usnul.Já nevim kdy usnu a to sem v tom autě spala asi jen hodinu.No v pondělí budu muset jít něco dělat jinak tohle je na hrábnutí taky.Jak ráda bych byla u čistý hodný pani.Těch chlapů už mam tak dost!

Mirka (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

opravdu jak říká Štefan , jsi trapná s vykecáváním o píčovinách a doma žiješ jinak. Fantazírko!

Ota (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Fantazírka jsi jen ty. Já v tom bytě byl jak teď je a je to tam takový jak píše.Prostě si nevybrali dobře.Milunko vydrž a jestli půjdeš do obchodu tak si říkej že tam dělám taky.Snad tě brzy zase uvidim.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Být se Sergejem 24h i denně v práci obojí je strašný a co horší nevim.Ale kdybych s nim měla být denně 24h tak vim že psychárna mi nemine.Právě všechno je hrůza.Pils on mi teď zakázal si něco koupit protože sám chodí roztrhanej a chce abych byla taky,prý dokuď to nezpuchří nebo nevydělá další proto sem psala že asi budu muset jít do toho krámu aspoň na 4h denně,jestli mi tam nehrábne.Momentálně už nevim co bych chtěla,teď sem ve velkých starostech tak už ani ta Lucinka na to nefunguje.Prostě hnus teď.A jak si ještě ulevuješ ty Pils od toho co tě teď trápí? Já zkoušim tim vypisovánim ať to schazuju ze sebe.Už mi to vnitřně dusilo než sem napsala.

Pilsnerka (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Milu, většinou - když mi bylo nějak ouvej - jsem šla do lesa. To mi tady zase nadají do duchen. :-) No a v lese to buď přešlo nebo se to aspoň zlepšilo. Musíš asi zkoumat sama sebe, co na tebe působí, ale myslím, že procházky ti taky dělají dobře. A zkus teda pracovat na pár hodin, vždyť toho vždycky můžeš zase nechat. Každá koruna bude dobrá a teď jsou brigády. Přijdeš mezi lidi a hlavně na jiné myšlenky. Neboj, zase bude líp.

bianka (Ne, 1. 12. 2019 - 06:12)

Posíláš ji do lesa?
V těch roztrhaných džínách?
V té zimě? Jinak přeji hezké adventní dny diskutéři. A važte si toho co máte.

Pilsnerka (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Kde čteš, že někam někoho posílám?? Jen odpovídám na to, co se Milu ptala.

bianka (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Vyznělo to tak a Miluna je ve stavu, kdy by doopravdy šla. I když to pak popírá, ale už spala v chladu v boudě z ubitých prken. Jinak o tom je diskuse, nechtěla jsem tě napadnout. :-) Byly to otázky.

-Aleš- (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Bianka má pravdu, vymrzlou Milunu bys chtěla hnát do lesa :-)

Radši anonym (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Na mě v lese všechno ještě víc padne. Naopak musím do města, koukám na lidi, prohlížím si výlohy. Miluno, máma by s tebou nešla do sekáče a nekoupila by ti nějaký slušný džíny a mikinu? Ať jde s tebou jestli ti nevěří, však jí řekni, že chceš do práce, pak jí to můžeš vrátit. Jsi krásná, ale taky musíš být upravená a čistý věci. Pak už se dá dělat leccos.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Na mě by platil jarní les,ten zimní taky nefunguje.Mámy sem se neptala,je mi to trapný že zase uvidí jak sem na tom.Já se zeptam Radušky.Nejsi ta hodná pani od Kači? Jen mi to napadlo.A jak se máš ty? Já mam ze všeho tak strach.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Jo zkusim to Pils musim.Budu si opakovat vaše slova a zatnu zuby a zkusim zase než tady uhnít.Jak se Sergejovi stenčily úspory tak už to má dopad na mě a budu muset teda protože momentálně neutahne i moje platby.Jo les viď ale to by musel být jarní ale asi bych se projít měla jen zas nevim jestli budu moct chůzi protože mam momentálně odřený nohy.

Reklama

Přidat komentář