Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Dělník (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

Miluno, jak velký je ten byt? A kolik vás tam vlastně je? Ženská, vzpamatuj se. Příroda ti nadělila krásu a ty nedokážeš nic jen ležet? Vzpamatuj se. Potrhanou tě nikdo nezaměstná. Potřebuješ se slušně oblíct, co ta Radka, půjčila by ti? A Sergeje žeň do práce. Když může chlastat, může taky vydělávat. Už si udělej v životě pořádek. Ono to po třicítce letí a za chvíli bude padesátka na krku a děti dospělý.

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 11:12)

Milu, vem to tak, že to zasklení okna v druhé místnosti by pomohlo hlavně tobě a Sergejovi. Uklidila by sis tam a měli byste pro začátek svůj pokoj. Tady máš sklenáře https://firma.sluzby.cz/bohuslav-tomanek-sklenarske-prace-b-m-sklenarstvi.......Omluva všem, že radím a pletu se dotoho

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

Lallo, jsi tady jediná normální. Nesoudiš, to je dobře.

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Já si myslím, že to tady všichni myslíme s Milu dobře. Jen jsme taky jen lidé a jsme plni emocí a já mnohdy taky. A hlavně někdy něco může vyznít jinak, než to myslíme. Díky

tak (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Lalla je taaak hodná, že nejdřív Radku povzbudí, aby se nenazývala blbcem a vzápětí ji degraduje na trdlo :-) Všichni jsme tu letadla

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Ale to nebylo ve zlém, jen laskavě :), někdy to tak blízkým říkám, no

(Ne, 1. 12. 2019 - 09:12)

nechápu proč se tam všichni válí na hadrech a nejde makat, to neví že bez práce nejsou koláče

bianka (Ne, 1. 12. 2019 - 09:12)

Andreo, Miluna teď poslouchá Sergeje. Aby se mu podobala, jak si on přeje. Doufám, že se aspoň sprchuje.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

A další štiplavá baba si prišla na adventni nedeli rejpnout.

bianka (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Podívej anonyme, psala jsem Andrei jen to, co Miluna už sdělila. A když už Miluna spí mezi špínami, měla by se často sprchovat, může chytit nějaké nemoce. Někdo radí odkazy třeba na sklenáře apod. já dala svou radu.Tak si zase kopni.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

Babo, ty neradíš Miluně, ty jen reješ. Kdybys radila, tak napíšeš: sprchuj se, ať něco nechytneš. A ne: doufám, že se sprchuje. Stejně tak sis zaryla kvůli zubům, pak si ji napsala jak ji vidíš za 10 let,.....jen reješ. Ty jsi tady na tý diskusi nejhorší.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

Souhlas.

a (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

ty jsi nevychovaný hajzlík které neví nic o slušném chování

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

Na hrubý pytel hrubá záplata. Baba je zlá,tak stejně na ni.Ale ono se jí ta škodolibost vrátí.

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Bianko, máš samozřejmě pravdu

bianko (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Miluna prožívá období propadu a k tomu špína patří. Nevadí jí, dokud je teplo a peníze. Třeba hraje na city, aby se ozvala ona starší chlebodárkyně. Teď by se hodil přivýdělek někde v teple a "prací", která Milunu baví.

Smůla (Ne, 1. 12. 2019 - 16:12)

na mé nabídky nijak nereagovala, vyjádřila se zde dost jasně a pak, já nemám zapotřebí se doprošovat. Nebudu zde sedět a čekat, až si to Milu rozmyslí a pak milostivě, až nebude vědět kudy kam, přikývne.

Andrea (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Milu,popros mamku, ať tě nechá nějaký čas doma,takhle nemůžeš přežívat,jak ti tady radí,jdi k lékaři a už to nějak vyřeš,Sergej je totiž na dně,od něj pomoc nečekej

-Aleš- (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Ale Kača je z toho jejího života nadšená a podporuje ji v tom. Předevčírem říkala, jak je dobře že má Sergeje a že ve čtyřech se to lépe táhne. Ale to okno by si teda měli nechat zasklít.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

Ta Kaca ti leze krkem, hihi. Normální člověk vidí že pouze nesoudí.Ale to blbeček nepochopi.

Reklama

Přidat komentář