Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Pochybuji, že tam bude nějaký majitel, kterého by to zajímalo. I když by mělo. Pánové by se mohli složit a také zařídit zasklení, když nepracují.

Miluna (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

Díky Lallo,tak to budu muset zařídit já to okno když se k tomu nikdo tady nemá.Jen zas nevim co prachy,jak to zaplatit a kolik něco takovýho vůbec stojí.

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Milu, normální by bylo zavolat majiteli a zeptat se ho, jestli by sklenáře zaplatil. Pak bych zavolala nebo došla se zeptat do toho sklenářství, okno si změř aspoň od oka, od toho se odvíjí cena. (Ptala jsem se manžela, kolik by to mohlo stát, prý pár stovek, možná něco přes 500kč ale on také ví houby). A pak prostě oznam Sergejovi, že jsi vše zorganizovala, že ti na tom záleží a že CHCEŠ, aby ti tam to okno pomohl odnést. Tohle je takové minimum co ti pomůže v tom bytě žít. Hele, tohle je život, takové problémy řešíme každý

sany11 (Ne, 1. 12. 2019 - 12:12)

No ted jsi to vystihla, Lallo. Ja nechci Havlovi upirat zasluhy, ktere nepochybne mel, ale jako politik stal za.....

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 12:12)

No ale to víme každý. On prostě nebyl politik spíš vizionář. To první prezidentské období ještě OK, pak už se úplně odtáhl od kamarádů, viz třeba Landovský a spol. Ještě tak Olga ho dokázala trochu srovnat a držet při zemi. On nedokázal poznat kdo mu leze do zadku za určitým prospěchem

Sany 11 (Ne, 1. 12. 2019 - 11:12)

Hezke nedelni dopoledne vsem.
Pro Pils: nevim sice proc mas potrebu mi psat, zes byla na Letne, ja ti to prece nezakazuji, mne je to sumak, mame prece tu demokracii. Kterou sice ty asi 2x nerespektujes, ja se snazim, byt se mi tez vse nelibi. Jen jsem se koukla na pozadavky Milionu chvilek….https://www.milionchvilek.cz/ a pripada mi to, jako by je psaly male deti, ktere si dupnou nozickou a chci a chci a chci jinak......ale jak toho dosahnout, to uz nevedi.….staci si poslechnout tu jejich uzasnou pisen, ten skvost a je jasne, ze nejlepsi demokracie je napr. defenestrace a ze ti nahore maji byt radi, ze se to neresi jako kdysi. No fakt uzasne dilo, s uzasnymi umelci. A tak inteligentni.:D Poslouchala bych to porad dokola.;) Svazaci by jim mohli zavidet.
Jo, jo, ja taky chci modry z nebe a chci a chci a chci a beda, jestli to nedostanu. Sice nevim, jak toho dosahnout s tim "materialem", ktery se zde nachazi protoze v Cechach ziji Cesi a ti jsou porad stejni, tezko se zmeni, demokracie tu stala za h...co svet svetem stoji, , ale tak proc se nepokusit o nejaky ten prevrat, ze? :D

K Havlovi se neminim vyjadrovat, kdo chce, tak vi, kdo ne, jeho vec. Ostatne uz Karel Kryl par let po sametaku zpival, co si mysli o" krali Vaclavovi". :D A vlastne i o cele demokracii.

Lalla- politic… (Ne, 1. 12. 2019 - 11:12)

Ahoj Sany, já jsem politicky někde mezi tebou a Pils. Pro mě je Havel jedna z největších českých osobností, ale k tomu jsem s etady dobrovolně přiznala:). Pro mě je nepřijatelná extremní levice např KSČM a extremní pravice, to ani nevím kdo je. Na Letné jsem nebyla, psala jsem Pils, že mi to připadá jako národní pouť kde jen chybí atrakce ale jsou zabezpečeny Toiky a vše k oné veselici. Jinak jestli bude Babiš prezidentem nebo to tele Soukup, hmmmm to zas bude mezinárodní ostudy. I když oni se jen pousmějou. Jako jedna věc je jistá 30let po sametu, komunisti v nedohlednu a bordel tady neuvěřitelný. Cena nájmů bytů, platy za stejnou práci jako v Německu, důchody…..hmmmm. Mám dojem, že Kryl kritizoval Havla jako člověka, který se změnil ve funkci, prostě už to nebyl Bohém Havel ale neobratný politik naslouchající manipulátorům

Miluna (Ne, 1. 12. 2019 - 11:12)

Andy já sem to mámě volala a ona mi řekla že když sem potřebovala tak mi Sergej pomohl a že teď bych měla stát při něm a vyhrabat se z toho.No probudila sem se s bolavou hlavou takže opět nefunguju ani v tom bytě tady.Ležim,Sergej ještě pořád spí.Budu ho muset vzbudit už spí 14h jak předchozí noc nespali a nezapil si ani antibiotika který ještě dobírá.Ty ostatní se taky válí.Všichni tady dělaji jen příležitostně jinak nefungujou.Neřeší tady vůbec nic,jako třeba to okno, snesou víc než já.Kdybych tu nemyla nádobí a občas něco neutřela tak nevim.Ten jeden novej odhodil kelímek od jogurtu ale netrefil se do koše a jak se to odrazilo tak vylítny kapky jogurtu na zeď a bylo mu to jedno! Tyhle chlapy nikdo nechce,jsou bez ženských.Jeden dluží už prý dost na alimentech.

Dělník (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

Miluno, jak velký je ten byt? A kolik vás tam vlastně je? Ženská, vzpamatuj se. Příroda ti nadělila krásu a ty nedokážeš nic jen ležet? Vzpamatuj se. Potrhanou tě nikdo nezaměstná. Potřebuješ se slušně oblíct, co ta Radka, půjčila by ti? A Sergeje žeň do práce. Když může chlastat, může taky vydělávat. Už si udělej v životě pořádek. Ono to po třicítce letí a za chvíli bude padesátka na krku a děti dospělý.

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 11:12)

Milu, vem to tak, že to zasklení okna v druhé místnosti by pomohlo hlavně tobě a Sergejovi. Uklidila by sis tam a měli byste pro začátek svůj pokoj. Tady máš sklenáře https://firma.sluzby.cz/bohuslav-tomanek-sklenarske-prace-b-m-sklenarstvi.......Omluva všem, že radím a pletu se dotoho

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

Lallo, jsi tady jediná normální. Nesoudiš, to je dobře.

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Já si myslím, že to tady všichni myslíme s Milu dobře. Jen jsme taky jen lidé a jsme plni emocí a já mnohdy taky. A hlavně někdy něco může vyznít jinak, než to myslíme. Díky

tak (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Lalla je taaak hodná, že nejdřív Radku povzbudí, aby se nenazývala blbcem a vzápětí ji degraduje na trdlo :-) Všichni jsme tu letadla

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Ale to nebylo ve zlém, jen laskavě :), někdy to tak blízkým říkám, no

(Ne, 1. 12. 2019 - 09:12)

nechápu proč se tam všichni válí na hadrech a nejde makat, to neví že bez práce nejsou koláče

bianka (Ne, 1. 12. 2019 - 09:12)

Andreo, Miluna teď poslouchá Sergeje. Aby se mu podobala, jak si on přeje. Doufám, že se aspoň sprchuje.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

A další štiplavá baba si prišla na adventni nedeli rejpnout.

bianka (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Podívej anonyme, psala jsem Andrei jen to, co Miluna už sdělila. A když už Miluna spí mezi špínami, měla by se často sprchovat, může chytit nějaké nemoce. Někdo radí odkazy třeba na sklenáře apod. já dala svou radu.Tak si zase kopni.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

Babo, ty neradíš Miluně, ty jen reješ. Kdybys radila, tak napíšeš: sprchuj se, ať něco nechytneš. A ne: doufám, že se sprchuje. Stejně tak sis zaryla kvůli zubům, pak si ji napsala jak ji vidíš za 10 let,.....jen reješ. Ty jsi tady na tý diskusi nejhorší.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

Souhlas.

Reklama

Přidat komentář