Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 3. 1. 2020 - 15:01)

Mě to nevadí anonyme to co tady společně máme.Ota nám řekl že chce být náš otrok.A k tomu mi psala Alča abych zítra přijela k ní.Už by měla klapnout schůzka,domluvila to abysme se sešly i s Lucinkou u Alči doma.Tak jí možná už konečně zítra uvidim jestli to fakt už vyjde.Tak už si Kači nakoupila? Čekam co napíšeš,sem moc ráda že tě tu mam.

Kača (So, 4. 1. 2020 - 11:01)

Jen jsem se zamyslela nad tím létem...Vzpomněla jsem si na Lucinku, jak se tě 'mimochodem' dotýkala. To ta Martina mně dělala také. Když mi něco říkala, položila mi ruku na stehno nebo kolem ramen. Měla jsem džínovou kratší sukni a musím si přiznat, že se mi ta ruka na stehně líbila. A to co jsem chtěla napsat bylo, že jsem si teď po půl roce uvědomila, že nebýt party u stolu, ale někde v soukromí, šla bych do toho. Alibismus je, že vím, že už bychom se nepotkaly, tak bych se druhý den nestyděla...víš takové ty postalkoholové rozpaky. Třeba jí ještě někdy potkám, jezdíme do Bílovic často, a dotáhnu to do konce...ona byla krásná. Včera jsem se ptala muže jestli si pamatuje tu chlastačku v Bílovicích...ani jsem to nestačila doříct a už kýval, že samozřejmě...a hned jsem měla ruce na prsou :). To to ty mužské tak rajcuje?

Jinak co se týká Oty, musí si to srovnat v hlavě sám. Tady v tom jedeme každý za sebe....Sergej z něj má očividně srandu.

Miluna (So, 4. 1. 2020 - 12:01)

Já sem Alče psala jestli k ní mam přijet třeba v 19h a poslala mi jen palec nahoru-na fb víš.Tak snad to platí.No ještě čekam jestli napíše v kolik chce přijet Lucka.Jo přesně pamatuješ si to dobře,tohle mě Lucka na podzim dělala a při loučení obejmula a políbila a pak od tý doby už sem s ní nebyla.Tak když to takhle prolomila tak dneska jí to chci dělat i já.Já jí to ještě nikdy neudělala,abych se jí začla sama první dotýkat.Jen nevim jestli to nebude před Alčou blbý.A taky ty aspoň víš že tě Martina chtěla když pak začla takhle sahat:-) Ale já nevim nic jestli by semnou něco chtěla.Já právě do dnes nevim proč mi to dělala,co když je jen taková.Jen vim že Alče pusu nedala ale stejně to neni jistota.Tak se ti na Martinu vrátila chuť?;-) A jak Martina vypadá? Chlapum se to asi častěji líbí ale poznala sem v životě i chlapy kterym se to nelíbí a berou to jako podvádění.

Miluno, (So, 4. 1. 2020 - 12:01)

už pochop, že žádná Kača neexistuje, jen tě provokuje a směje se tomu. Vše si vymýšlí.

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 13:01)

A Aleš ani Otta taky neexistujou.

Miluna (So, 4. 1. 2020 - 13:01)

A proč si tohle myslíš? Já nemam důvod si tohle myslet.Když sem se tu seznámila s ostatníma tak taky takhle začli psát tak proč by to mělo být jinak???

Protože (So, 4. 1. 2020 - 13:01)

ji osobně znám. Teď už to mohu provalit.

Kača (So, 4. 1. 2020 - 13:01)

Tak mi o mně něco napiš, když mě tak znáš i přesto, že neexistuji :).

Miluna (So, 4. 1. 2020 - 13:01)

Tak jestli jí znáš tak právě existuje ne???

tak (Pá, 3. 1. 2020 - 15:01)

už se stalo, zajisté se těšíš na další zvrhlosti, které budete na poblázněném Otovi praktikovat. Není správně, že takhle využíváš něčí pomatenosti

Nechápu (Pá, 3. 1. 2020 - 17:01)

Jak se Ota mohl takto snížit, ponížit a plazit se, jen aby ho Sergej nechal u nich. To už je taky duševní nemoc. Ota je tak blbej, že už nerozezná, jak ho má Sergej na háku a jen pro srandu. Když si utírá nohy o Otovu hlavu, tomu nasvědčuje jak je pro legraci. Ota je úchylnej, rozumný člověk by se tak nechoval.

Návštěvník (Pá, 3. 1. 2020 - 17:01)

Tak jestli je svéprávnej,tak ho nechte. Až bude Sergejovi lízat konečnîk, koule a pît jeho moč, tak ho to přejde.

Miluno (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

Tady přestává veškerá legrace. Zablokujte Otu v mobilu, at vás nemůže otravovat a neotevírejte mu, nebo se vám to vymkne. Ono mu straší ve věži a můžete z toho mít hodně problémů.

Návštěvník (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

Spíš to vypadá že se i Sergejovi líbí že mají rohožku:) Kdoví jakou měli noc.

Taky (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

pamatujete, jak souložila Miluna s Alicí s tím jejich připínákem a v kuchyni vedle seděla Miluny máma, Zdenka a Románek. A Románek říkal, že maminka zpívá. Nic nového pro děti takových lidí

Jo (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

Pamatuju si to. Ještě tam seděl Vilda a určitě tam taky byl Miluny kluk. Vilda pak myslím Alici vyhodil.

No, (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

ono to nebylo jednou, až pak Máma vyhodila Milunu

Miluna (Pá, 3. 1. 2020 - 12:01)

Tak už si u Pc Kači a asi budeš mít teda brzy mobil? Tvoje zkušenost je hezká jak to s ní vzniklo bez plánu a nečekaně,takhle bych to chtěla s Luckou.Jinak jak jste s Biankou psaly tak to bylo rozhodnutí Sergeje s Otou.Už je Ota pryč.On Ota ho tak uháněl,nechci to tady uplně rozepisovat ale Ota dělá vše proto aby se Sergejovi zalíbil a je Otovi jedno že Sergej má z něho i prdel,tak když to Otu baví tak jo no:-) A to je hrozný jak si psala že tetě zmrvili nohu.A co dnes budeš dělat? Ja jinak Hradec neznam,jen z mapy ale na interneru sem psala před pár měsíci s jednou ženou o počasí která byla zrovna taky z Hradce a říkala škoda že sem tak daleko,přemýšlela o schůzce,jenže já myslim že bych si s ní ve zkutečnosti asi moc nemusela rozumět.Ona o mě neví nic a ja vim že je kancelářská,tak proto mi to nesedí že bych si s takovou rozuměla ale nevim no.Jo a díky,do Lidlu občas taky jedem ale tady u nás je asi momentálně zavřenej nebo nevim ale předělávaji ho.

Miluno (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

Proč tam toho cvoka Otu pouštíte. Ten se úplně pomátnul, plazit se po podlaze jak kus hadru. Řekni Sergejovi aby ho už nepouštěl do bytu. Teď se tomu směješ, ale aby to opravdu nedopadlo nakonec tak, že se bude chtít k vám nasáčkovat na trvalo. Co bys řekla dětem, že máš dva na šukačku? Chceš klid, tak proto něco udělej. Není to žádná sranda. Taky se může stát, že Sergejovi z něj jednou rupnou nervy a půjde nakonec sedět. Ota se snaží si Sergeje omotat kolem prstu.

ale ne (Pá, 3. 1. 2020 - 15:01)

Ota se nesnaží si Sergeje omotat, on k Sergejovi natolik vzhlíží, že nakonec i přehlédl, že ho oba s Milunou ponižují a opovrhují ním. Je vidět, že i Miluna si to ponižování Oty nadmíru užívá a přitom na něj v létě byla hodňoučká, miloučká. Varování je spíš pro Otu, může klesnout na samé dno sebeúcty, jen aby ty dva viděl. Jenže může to narůstat, až mu můžou zle ubližovat. Miluna už varovala, že to udělá

Reklama

Přidat komentář