Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 21:02)

Sergej se kouká na film.Ještě by se mu nikam nechtělo a svátek zamilovaných je pro puberťáky.Potřebuju chvíli vypadnout.Otí domluva nečekaně je to nejlepší co? Teď sem tankovala a vyjíždim.

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 21:02)

Zklamala...

. (Pá, 14. 2. 2020 - 21:02)

Co to s ní je když už maká ale doma na prdeli s partnerem nevydrží sedět?

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 20:02)

Oto si doma? Já vemu auto a klidně zajedu jestli chceš.

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 20:02)

Vem Sergeje ven a dejte si někde svařáka. Je svátek zamilovaných, tak od něj neutíkej! Co ty jsi za ženskou???

Ota (Pá, 14. 2. 2020 - 20:02)

Cože Miluško? Opravdu by jsi teď přijela,začlo se ti chtít? No tovíže jsem doma.To mám takovou radost když jsem tohle přečetl.Takhle nečekaně překvápko.No klidně pojeď hned jestli můžeš tak pojeď hned.No to mám radost.Napiš až budeš vyjíždět.

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 18:02)

Takhle,on kašel nemá z téhle nemoci.Ale co ho znam kašle denně i když je zdravý.A teď výrazněji nekašlal,pořád stejně jako jindy.Ale šlo mi o to rozkašlání a oni do toho vstoupili snad za 5 vteřin.Ale díky za uklidnění jak píšeš že je zamořenej byt protože tak si aspoň můžu říkat že sem chodili celý týden i když ne do místnosti kde seděl.Ja myslela že to tak stačí když nejdou do té místnosti kde je nejvíc.A ty scénáře v hlavě si netvořim schválně,tvoří se mi sami a přepadávaji mě.Kdybych neměla AD.tak už křičim vzteky,teď to jen dusim v sobě.Víte jak mam co dělat sama se sebou ale děkuju za ty slova,budu si říkat že už chodili i tak do zamořenyho bytu.Já sama beru zatim pořád to Céčko a oni maji vitamín od doktora který berou týden.Poslední dny se chovaji ke mě hezky že víc si chtěli povídat atd a já mam z toho radost když se s nima chvíli dá mluvit a pak bych je pořád nejradši objímala ale nevim jak na to a tak je vždy začnu oba hladit po vlasech a pozoruju jak se tak na sebe koukaji a usmívaji se.

Miluno (Pá, 14. 2. 2020 - 18:02)

Vaříš mu něco proti kašli?
Při chřipce se kašle a zadržet to nejde. Děti se mohly nakazit už tím, že vstoupily do zamořeného prostoru. tak kašel nemusí být příčinou. Bacily jsou v celém bytě.

Sany11 (Pá, 14. 2. 2020 - 17:02)

Tak proc k vam deti vubec chodily? To tedy nechapu.

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 18:02)

To sem jim taky říkala aby nechodili ale že prý jen na chvíli.V týdnu si chodili připravit věci do školy na druhej den protože už maji všechny věci tady.Dneska sem jen hodili tašku a řekli mi pár slov a šli:-( prostě jak naschvál.A on sedí celou dobu na prdeli ale zrovna těsně než přišli vstane a rozkašle jak blbej.No já sem tak nasraná!

jj (Pá, 14. 2. 2020 - 18:02)

dobře jste to vyřešili, že jsou děti na víkend u babičky a ty se můžeš místo lamentování postarat, aby Sergej sílil. Hezky mu uvař něco dobrého, na co má chuť, nějaké bylinné čaje na rozpouštění hlenů a buď na sebe hrdá, že se ti v práci daří. Nevytvářej katastrofické scénáře. Z tvého neustálého lamentování aby jeden znova ochořel

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 19:02)

No já spíš bych byla radši aby děti už byli tady.Ale ještě tam do neděle chtěli.Ale nějak mi to tu nebaví sakra.Nevydržim teď sedět v klidu.Ráno když sem vstávala tak mi ještě bolela hlava a tělo jak zbitý a nestíhala sem a on mi ráno uvařil silný kafe a vzala sem si prášek s kafem než sem jela a zabralo to skvěle a najednou se mi udělalo jinak a byla sem pak bez bolesti a vyčerpání a dělala sem dnes celou dobu u pásu a tak kolem bez sezení a šlo mi to od ruky.K tomu sem dostala spolupráci s pěknym chlapem i ženskou,fakt musim říct že oba v mých očích dost přitažlivý,no a to mi dodalo ještě víc energie že sem z nich byla celá divoká a normálně jak robot sem dělala.Ale tohle sem Sergejovi neřekla.Jinak on má všechno už, jídlo i pití už nic nebudu dělat teď.

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 18:02)

Nepochopím, jak někdo může vytknout nemocnýmu, že kašle. Miluna je poděs, co si schválně v hlavě tvoří katastrofické scénáře. Ona bez problému, aspoň smyšleného, nemůže být.

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 17:02)

Ne on neni nervozní já sem nervozní.No jde kolem mě začne mi kašlat nad hlavou a nad jídlem což jako nelíbí se mi to ale o sebe mi nejde když tu s nim sem všechny dny.A pak vstoupí do chodby kde se rozkrchlal nejvíc a v tu chvíli se odemklo a vstoupili do toho děti který se vraceli ze školy:-( tak to mě tak dožralo.Já se nasrala nad celkovou tou situací,celý týden je držim od něj a dařilo se mi to a teď do toho oba vstoupí! A já začla celkově nadávat že je to jak naschvál ale on je vztahovačnej a zařval na mě že to nevěděl že zrovna do toho přijdou.Ale tak jako jo ale zároveň věděl že maji přijít,mohl se otočit a dokašlat se na místo kde seděl a ne obráceně kam druhý jdou.No a jak myslim dalece tak mam zas z toho horor aby to nenachytali a do toho šli k babičce,chtěli tam ještě do neděle tak aby to neroznesli tam.Do teď nevim co on to měl.No prostě sem zas z toho v nervech a on je ze mě smutnej.Sedí ani nemluví ale já se prostě o ně bojim a tim i o babi s dědou.No a nálada je tu hned v prdeli,máme ji timhle oba skaženou.

? (Pá, 14. 2. 2020 - 17:02)

Co jsi provedla, nebo spíše neprovedla Miluno?

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

Nevíte jestli ještě může být Sergej nakažlivý když se zdá že už mu to zmizelo?? Teploty už nemá a vcelku říká že už najednou necítí dá se říct ani nic.Teď jsme se bohužel pohádali tak sem z toho nervozní.Ale v práci jinak dobrý.

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

pokud vím tak odpoledne spala a odpočívala i večer asi ani nevařila možná ani čaj

máš (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

to nepřesné. odpoledne spala, večer spala, pozdě večer se nudila. chudák chlap nemocný

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

Chudák byl první dva dny když sem ještě nevěděla co na něj leze a jakej to bude mít průběh ale když už má sílu na mě zařvat tak už chudák neni.Spíš moje děti aby nebyli chudáci!!

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 17:02)

Tak je nervózní, že je doma. Pochop to, chtěl do práce. Hezky se o něj starej.

Reklama

Přidat komentář