Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:) (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

Sergej si škodí.Má i prstit a lízat a měl by partnerku spokojenou.Ale Sergej provádí jen styk a úchyluje nad vložkou:)

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

Miluna Sergejovi nevaří pořádná jídla. Měla by partnera spokojenýho. Nemusel by za jinou.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

každej je založenej jinak a přemáhat se stále nejde ,ale je zajímavý, jak to Miluně začne vadit až po nějaké době třeba po půl roce

Roman (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

Začne to vadit když to dýl nemá a začne to chybět a vidí že ani po půl roce žádná snaha,žádná změna,to je normální.Taky by mně vadilo být dlouhodobě bez fajčení od partnerky,když sám jí to dělám.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

Stačí to nedělat a druhý si to už rozmyslí, ne?

Roman (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

Třeba by byl vzteklej kdyby mu to nedělala a Miluš se nechce hádat:)

Heda (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

Jakej vzteklej? Neděláš ty, nedělám já. Hotovo. Otázka zní, zda Sergej to nebere tak, že když ji živí, má i jisté výhody.

Miluna (So, 15. 2. 2020 - 20:02)

Víš abych řekla tak Sergej se snažil ze začátku a teď od zimy to opadá.Nejsem teď moc spokojená v posteli.Nejde o styk s tim spokojená sem ale ten zbytek je slabota.Bez nápadů,bez ničeho.On mě se neptá,prostě mi ho strčí do pusy když to zrovna nedělam sama.A ja nechci dělat scény.Už sem to jednou zkoušela mu to taky nedělat a nevzala ho do pusy když chtěl a on mi na to řekl že koukam jak znuděná štětka která kouká na hodinky a čeká až chlap vypadne.Pak se urazil,oblékl se a doma dusno jak kráva.Pak celej vzteklej a tuhle atmosferu já nevydržim,proto to nevydržim mu to neudělat.

Heda (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

Miluno, jaký si to doma uděláš, takový to máš. Ale ber to jako výstrahu. Když polevil v sexu - orálu, předehře, může polevit ve všem. Tak mysli víc na děti. Dej jim z výplaty přiměřené kapesné. Dobře jim vař. Nakonec to budou ony, kdo ti zůstane. Sergej je ukrajinec. Moc mu nevěř. Je hezký že se dokáže postarat, ale víš jaká jsi. Nedokážeš být v klidu. Už teď mu zahýbáš, koukáš po jiných. Až na to přijde, víš jak to dopadne.

Miluna (Ne, 16. 2. 2020 - 10:02)

Hedo mě připadá že se na začátku v posteli předváděl aby se ukázal a teď už je takovej jakej je bez předvádění.A asi mam smůlu na chlapy který hodně vzrušujou prsa.Kolikrat mi je tak blbě máčkli jak je furt omakávaji,dřív Jirka a teď on,dost jsou podobný v tom.Dneska mi zrovna v prsu bolí ale jen jedno uvnitř na dotyk,i v posteli mi bolelo když sem na jeho straně ležela a tak si říkam jestli s nim něco nemam?? Mam asi plodný dny teď tak jestli to neni z toho?? Nelíbí se mi jak mi za ně občas tahá nebo nešikovně chytne.Místo aby si hrál radši s pipi.No jinak nevim no,být beze mě nesnese tak nevim jak píšeš co nevěřit.Dětem něco koupim až budu brát.Zítra začínam hezkou směnou 14-20h ,tak sem za to ráda.

a je jasný (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

proč Oto nemá žádný kamarády.

Ota (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

Proč nemám? Já to nevim sám proč.

no (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

s tebou by se Sergej ani neporval, protože mu je tě spíš líto. Asi by spíš vyhodil Milunu, když ten byt platí

Ota (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

No vidíš a mně ji líto jeho že se připravuje o zážitky.A jestli Miluška v práci vydrží tak byt bude platit i ona.

a (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

... jestli si v práci nabrnkne nějakýho jinýho -nce/ -nku, tak tam nevydrží, páč se strhne bitka a z kolektivu ji vyloučí. Nic nového, to už tu bylo. Pak nastoupíš na scénu ty Otíku a budeš se o Milunku sluníčko zlaté starat. Budeš ji mít u sebe ... o tom se ti ani nezdálo! :-)

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

Myslím, že to dělá tvé malé sebevědomí. Nejsi chlap. Proto dokážeš podrazit druhé. Lidi to cítí.

Ota (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

Já nikoho nepodrážim.To je tvuj pohled.Sebevědomí nepotřebuju.Hlavně že mám na ten svuj kutloch a všichni ať mě vlezou na záda.

a (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

... až Miluna zaťuká na okýnko, že ji Sergej vyrazil, tak si můžete olizovat třeba hlavy ... to bude jízda Otíku, což?

Ota (So, 15. 2. 2020 - 18:02)

Hele kdyby chtěla ať se přistěhuje.Může ke mně kdykoliv jít bydlet.Ale nevim jestli by se tu v jedné místnosti nezbláznila.A další problém,zase by musela odcházet za jinym kterej má velký penis.Ale jiný veškerý hrátky má se mnou jistý.Já už teď vim že udělám cokoliv by chtěla.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

Protože jsi stejný jako Miluška. Ani nanetu si s nikým rozumět nebudeš. Jsi a budeš bez kamarádů jako ona.

Reklama

Přidat komentář