Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 20:02)

Prozradím.... bojovala jsem a stále bojuji a budu bojovat. Život není doopravdy lehký a někdy je to až na hraně..... nikdy mě ale nenapadlo si vzít život. Říká se. Co tě nezabije, to tě posílí. Mio... a všichni, co jste životem oslabení, nebo dá-li se to tak nazvat zničení, bojujte. Přeji vám sílu. Hodně sil.

Sany11 (Pá, 28. 2. 2020 - 18:02)

Drzte se vsichni, za chvili je unor pryc a prijde jaro. Vsechno bude lepsi.
Pred 13 lety si vzala zivot laska meho zivota.(Nenaplnena nebo vlastne jen castecne). Kdybych kdysi pred davnymi lety byla mene ohleduplna, tak tu mozna jeste mohl byt. Zivot je holt nekdy kruty, ale nastesti aspon nekdy) i pekny. :-)

Mia 22 (Pá, 28. 2. 2020 - 18:02)

jedna fajn písnička pro zimní podvečer pro nás, starší ročníkyhttps://youtu.be/K_IKEP4lbv0

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 18:02)

Mio vidíš, spletu co se dá......

Mia 22 (Pá, 28. 2. 2020 - 18:02)

ale to nééé. Já být laik, tak bych si toho ani nevšimla. Ale protože mám zemědělské vzdělání a bohatou praxi tak to vím.
Jo Pils, zvládám, ale jde to ztuha. Výhodou je důchod, protože jsem ted pořád unavená a jaksi bez zájmu a tak mimo venčení psice spím a spím a štve mě to, nemám žádné výkony. To před 8 roky to bylo mnohem, mnohem horší, měla jsem hafo problémů, které jsem už neměla sílu řešit a tak jsem chtěla odejít. Proto jsem skončila v blázinci. Kdyby to nebylo na přestupný rok, tak už bych dávno zapomněla kdy to přesně bylo.

Pils (Pá, 28. 2. 2020 - 19:02)

Mio, to mi nějak uteklo, to jsem nevěděla. Ale jak je vidět, ještě máš na tomhle světě nějaké úkoly, když jsi zůstala. Nevím, co tě tenkrát nutilo sáhnout na život, ale věřím, že jsi dnes ráda, že to dobře dopadlo, a ta psychiatrie, ta je proto, aby si člověk příště pořádně rozmyslel, co dělá. Tak hlavně hlídej psychickou rovnováhu a neboj se, ať se děje cokoliv, vždycky je nějaká naděje na zlepšené. Ale to ty dobře víš. :-)

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 18:02)

Milu, tak to je mi líto. Ale hledejte, ale člověk doopravdy neví, na jak dlouho si ho nechají. Hlavně Sergej ať pátrá, má dost kamarádů a možná také, že na jaře bude více poptávek....:-(

Pils (Pá, 28. 2. 2020 - 18:02)

Milu, je to smůla, ale když jsi našla práci teď, najdeš ji zase. Tak malé město to není. Hlavně se zklidni a neprožívej tak tu situaci nebo ztratíš rovnováhu a uděláš nějakou hloupost. Za chvíli bude jaro a všechno bude lepší. Jestli najdeš novou práci - dobře, bude obživa. Když ne, pošli pracovat UK a drž se doma, aspoň nic nechytneš.

Mia 22 (Pá, 28. 2. 2020 - 17:02)

Mil není mě moc dobře, konec února je pro mě vždycky kritický. Zítra to bude 8 roků, co jsem to nezvládla.
Milu asi se omezuje výroba nebo dodávky, tak se snižuje stav a protože jste tam krátce, tak to vyšlo na vás. Je to smůla.

Pils (Pá, 28. 2. 2020 - 18:02)

Mio, nevím sice přesně, o čem to píšeš, ale teď zvládáš všechno, tak se drž a vydrž!

Andrea (Pá, 28. 2. 2020 - 17:02)

Milu,to máte fakt už smůlu,byla jsi celkem spokojená a teď tohle, proč vás propouští,je to divné,jste tam chvilku.Treba si tě ještě nechají,no a Sergej zase musí hledat,ach jo

bianko (Pá, 28. 2. 2020 - 16:02)

v Praze bude za chvíli po mouce velká poptávka, ty tvoje moučné lázně se prodraží

Miluna (Pá, 28. 2. 2020 - 13:02)

Bianko mě už je všechno jedno.Teď sem se od Sergeje dozvěděla že si nás v té práci nenechaji.Jeho už vyhodili a mě prý vyhodí nejspíš taky plus ještě další lidi.Za hodinu mi řeknou,tak jestli to tak je tak už fakt nemůžu.Já už věřila že konečně jsme se z toho vyhrabali že budem aspoň zajištěný a ono zase smůla a ještě rovnou oba!!

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 13:02)

Vlastně to bylo trochu jinak, moukou léčil myslím mladého havíře a Pandrholu melasou. Tak tu teda nedoporučuji.

Mia 22 (Pá, 28. 2. 2020 - 16:02)

nene Pandrholi léčili použitým sladem, melasa je tekutá a je z řepy.

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

letitou

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

No. Takhle se to musí číst. Jinak tady mám letidou slivovici, zavoskovanou a zahrabanou na zahradě, kdysi jsem to myslím psala. Víno je slabota na ten vir, i těch 7 beden, to je tak na bolehlavu. A ještě lidé píši, že je dobrá léčba jak léčil havíř v pohádce ten moribundus. Zalehnout to vany s vodou, zasypat se moukou a plácát se v tom. Tohle vyléčí na stopro.

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Milu neboj, já přišla, snědla oběd a zase jdu do ulic. Ale vlepím tu zase dobrou zprávu: Normální průběh nákazy novým typem koronaviru se vyskytuje v 80 až 85 procentech, uvedl na páteční tiskové konferenci Lars Schaade, viceprezident Institutu Roberta Kocha v Berlíně. Nemoc se podle jeho slov podobá „lehkému nachlazení“, kdy se pacient do deseti maximálně 14 dnů opět plně uzdraví.

pro Milunu (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

na krácení dlouhé chvíle a ochranu proti virům: //bydlimeutulne.cz/pri-cisteni-zachodu-rada-lidi-zapomina-na-urcite-casti-kde-se-take-vyskytuji-bakterie/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

bianka (Pá, 28. 2. 2020 - 06:02)

Byla, nebyla. Možná bude.:-). Jsem ráda Milu, že jsi se rozepsala a máš o nás všechny zájem. Já dnes budu hodně cestovat. Venku padá sníh, který se na zemi neudrží a ani doufám nenamrzne. Tak dám ještě jednu dobrou zprávu. Počet nakažených se v ohnisku výskytu viru snižuje. Takže to opatření, které se všude proti tomu dělá, k něčemu asi je. Doufám, že večer nebude psáno něco jiného.

Reklama

Přidat komentář