Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

Na demonstraci proti čemu?

.-) (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

milion chvilek - najdi si to

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Jo četla sem,už tu máme první tři případy nákazy.Kolik už dalších stihli asi už nakazit.Přitahli to z Itálie jak sem psala že to tak bude.No divim se kdo má na nějakou demonstraci náladu teď.

-Aleš- (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Tady se na to můžeš podívat v přímém přenosu

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/milion-chvilek-spolek-demonstrace-ochrana-demokratickych-instituci-stanislav-krecek-ombudsman.A200301_121502_domaci_lre

Pils (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

Jo - březen! Ten umí s ledy hnout - se zpívá. A protože to má letos bez práce, tak nám asi už jako jarní kurýr veze jaro v brašně sedlový... Lallo, tak na večer na Staromáku!! Nebo už máš vnoučátko?

Lalla (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Ahoj P ils, to bude mít dřív Miluna vnoučátko než já:)))) Večer uvidím, ještě si to musím rozmyslet. ….Teď by bylo dobře hlavně aby celý březen sněžilo nebo pršelo, aby v létě byla voda. Na zahradách už řádí klíšťata, sršni...nic nevymrzlo, to je peklo

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

To doufam že ne Lallo:-) ..Nevšimla sem si že by děti něco dělali jako nějaký podezření myslim.U Zdeny nevidim náznak ničeho a u Ríši sem si všimla že tráví víc času ve sprše a dýl.A já pak na něj volam ať už tu vodu vypne.Nejsem blbá a mam podezření jestli si to tam nedělá když tam nikdy dřív takhle nebýval.Děje se to asi rok.A jinak nemam vůbec tušení co v nich je jestli maji chutě.Jen ten jejich věk prozrazuje že chutě můžou mít:-)

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Děkuji, také přeji nejen tobě méně starostí. Astmatik, diabetik, srdcař....a letenky v kapse.....i pro dítě. Pouštím si filmy několikrát po sobě. Zprávy se snažím ignorovat, nejde to. Svět se zbláznil?

Kača (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

Televizi ani nesleduji. Není naštěstí ani čas. Dnes jsme si dali volno od stěhování domečku. Děti mají prázdniny, tak po obědě se jedeme projít do ZOO Dvůr Králové...je tady od nás kousek a slibujeme jim to od vysvědčení. A večer je vezeme ke švagrové na celý týden. Žijí na vesnici, děti tam mají přátele, tak jsem ráda, že nechtějí na hory někam mezi fůru lidí. A my zítra budeme pokračovat ve "vykydávání" domečku. Strejda ho už na nás napsal...prý kdyby něco. Ale nahrála jsem si pár filmů, tak večer si asi udělám radost a něco zkouknu :). Kéž by se všem starosti vyhnuly...

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Hurááá!

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Březen!!!

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 01:03)

Teď jsme se Sergejem hodně sexovali,několik hodin celej večer.Konečně se mi věnoval tak jak potřebuju.Nevim čim to je ale od doby jak se mi líbí ten chlap tak se Sergej pořád tulí a hladí mi a pusinkuje a snažil se si semnou hrát a právě s celim mym tělem.No a ten chlap tipuju buď si toho ani nevšim že se mi líbí nebo se mu nelíbim,nebo je zadanej což je velká pravděpodobnost takovej pěknej chlap nebo může mít ptavdu 22:15..A jak píšeš Andy tak já si myslim že neví že patřim k Sergejovi.Nikdy sem je tam spolu mluvit neviděla.No a teď budu teda nakonec živitel já viď Andy:-) ..než zas někam pujde.Jen mi trochu ruší že mam od pondělka ranní a víš jak nemam ráda vstávání.Mě by vyhovovalo pořád dělat od 14-20h,to byl ideál,škoda že nechtěji pořád takhle.

Kača (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

To jsou novinky. Takže si tě v práci nechali, to je dobře. Sergej umí pracovat, práci si najde a bude zase dobře. Měla bys ho nechat doma, vidíš, že když je nevyužitý, tak je v posteli skvělý :)...ale doma by asi nevydržel, co? Koronaviru se také bojím, ale neblázním kvůli tomu. V práci nám řekli ať máme doma aspoň krabičku Paralenu a jíme vitamin C. Takže dlabeme kyselý zelí 100x jinak...no a nějak bude. Vitamin C jím denně už od října. Zásoby nedělám, nejsem cvok. Tak tu máme ten vysněný březen, tak doufám, že bude lépe...

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Také je dobré, pokud nikam nejdete, přemílat v puse stroužek česneku. Nebo vůbec užívat hodně česneku a cibule. A vše co má céčka. A rada z tisku, na tlačítka ve výtahu sahat parátkem. :-) A ty důkladné mytí rukou, když se dorazí z venku, beru docela vážně.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

Česnekovou pomazánku milujeme :). Ruce si myju až moc často. V práci jsem dostala i dezinfekci domů. A ještě přidám radu od mé dr. alergoložky-imunoložky. Mám mít v kapse bundy nosní sprej s mořskou vodou a když jdu mezi lidi tak vytříkat nos. I z dálky do krku. Když se vrátím domů, tak umýt ruce, vykloktat vodou se solí a vystříkat sprejem nos. Ten sprej vyjde v drogerii DM asi na 50,- Kč. Vím, že se toto radí i onkologickým pacientům...

Kača (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

Jsem se nepodepsala..
Tak ať se všem daří dobře...a v pohodě se tady scházíme roky i nadále. Ahoj všem.

anebo (So, 29. 2. 2020 - 22:02)

cítí, po čem Miluna jde, a protože upřednostňuje u ženy zdrženlivost, Miluninými chtivými pohledy pohrdá

nebo (So, 29. 2. 2020 - 19:02)

jednoduše proto, že má svou rodinu a nějak ho nenapadne si šmírující Milči všímat

Miluno, (So, 29. 2. 2020 - 15:02)

hlavně na nikoho nezírej nebo tase dostaneš nakládačku

Miluna (So, 29. 2. 2020 - 15:02)

Jedna ukrajinka už na mě koukala že na něj koukam ale nekoukala zle,tak nevim co to mělo být.Ale kouká se mi na něho krásně no.Já nevim ale oni ty ukrajinci čim víc jich poznávam tak jsou mezi nima strašně hezký chlapi.Takový tvrdší výrazný rysy a to nemusí být ani černovlasý ani snědý že jo.Já si ještě před lety myslela že to jsou spíš tlamy ale neni to tak.Za to cikáni co takhle znam tak ve 30+ už vypadaji nějak na prd.

Reklama

Přidat komentář