Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

A také ty názory nejsou z mé hlavy. A o uzavření hranic nepíšu jen já, ale spousta lidí na netu. Já se k tomu jen připojuji. Tak si ulevte a používejte své hlavy, když už nepoužíváte obyčejné nicky. A naučte se diskutovat a přijímat jiné názory.

Anonym (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

Prosím tě paní chytrá jak zavřít hranice během pár dní, trošku používej hlavu.Hranice nejdou zavřít během pár dní,starej Babiš mluvil náhodou rozumně,sice ne dle protokolu,ale srozumitelně

nech toho (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

ona přece rozumí úúúplně všemu !!!!!

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

Píšu sem jen své názory anonyme, vím, že to nejde během hodiny, dne....ale koluje to kolem nás už dlouho a jen se čekalo, kdy to vlítne až k nám. Nerozumím ale blbým anonymům, kteří si své nervy vybíjí na někom jiném.

Kača (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

Má švagrová zpanikařila a objednala nám ty respirátory. Snad je nebudeme potřebovat...:(

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

Ukazují, jak se mají správně mýt ruce, být v klidu. Kašlat do rukávu a stále dokola. Jenže lidé jezdí také do práce hromadnou dopravou a tam nemají čas na důkladnou očistu. Apod. Navléknou třeba montérky a musí být u stroje v určitý čas.

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

Možná budeme muset bonzovat, jestli soused nekašle.
Podle mě, mají ihned zavřít a kontrolovat hranice. Už dávno měli. Armáda, policie a pod. To, že budou opakovat pořád ty stejné slova lidi neuklidní.

Andrea (Ne, 1. 3. 2020 - 18:03)

Milu, nebuď z korony tak vystrašená,neboj,jak to přišlo,tak to odejde,chce to absolutní čistotu.Ja se fakt nebojím, zásoby nedělám,jo a v práci máme roušek a respirátorů, že bychom je mohli prodávat, stejně jsou neúčelné.Takze,Milu klid nebo se to rozjede migréna

Lalla (Ne, 1. 3. 2020 - 18:03)

//hotel-lippert.click2stream.com/

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 18:03)

Nechápu tak jako Aleš, ty lidi jak šli demonstrovat. V dnešní době. Nic tím nevyřeší, od toho jsou přece volby. Jsou jako ovce. Jeden na tribůně zakřičí heslo, stádo opakuje. No, Milu mě chytá zlost a to je špatně. To se začínám bránit.:-)))) Ale v tomto případě můžu tak jen zavřít pc a tv a jít si luštit sudoku.

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Božíínku, ten Babiš kecááá na ČT 24.

die (Ne, 1. 3. 2020 - 18:03)

Já myslím Bianko že Babiš nekecá :-)

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 19:03)

Oni to budou zítra řešit, není tak nějak pozdě? Slovy nic nevyřeší. Chce po hoteliérech kontrolovat hosty, učitelé se mají dětí vyptávat. Nějak mě napadá, jestli nebudou prodavačky chtít ukázat umyté ruce, jinak mě do obchodu nepustí, řidiči při jízdě sledovat, jestli někdo nezakašle......Zase ulítávám....uááá.....

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Fuj mě je z toho divně,mam z toho všeho divnej pocit.

die (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Nechápu že ti cestovatelé nesedí pár měsíců doma. Kolik ti tři co to mají už stačili zbytečně nakazit.

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Jo přesně jak jsme psaly.A teď co lidí v té Itálii bylo plus tyhle co už mohli nakazit.Pak se to bude jen rozlézat.Nechápu proč jsou takový šmejdi a to cestování si na nějakou chvíli neodpustí.

Lalla (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

To víš, die, to je dnes taková doba. Lidi mají rádi adrenalin a nebezpečí v nich adrenalin probouzí. Také nezodpovědnost a nezkušenost s ne úplně bezpečnými situacemi. Rozum, rozvaha, klid. Nejde samozřejmě zdaleka jen o tento virus

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Teda nemám nic proti samotné Praze, byla jsem tam loni, před dovolenkovou sezonou a byla tam hlava na hlavě a všude. Cizinci. Jestli se brzy nezavřou hranice, bude tady zavirováno, a také se sem a hlavně do Německa tlačí Syřani. Nevytvářím paniku? Ale klídek, jsme přece podle našich ministrů připravení. No nevím, jestli zítra ten náš obchůdek bude ještě zaplněný potravinami, tak jako včera.

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Ona tam ta estráda vlastně teprve začíná.

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Kolik jich tam bylo na Staromáku, nebo je?
Nepsali? Doufám, že se rozprchnou domů pro roušky.

Reklama

Přidat komentář