Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hm (Po, 2. 3. 2020 - 13:03)

a taky celkem zajímavý že to přejmenovali najednou na Sars.

pozorující (Po, 2. 3. 2020 - 11:03)

Nezdá se vám že jak padl rok 2020 že se komplet začlo všechno srát ještě víc než kdy jindy?

souhlas (Po, 2. 3. 2020 - 12:03)

planeta se čistí, mávne tsunami nebo propustí sem tam nějaký virus ve velkém. Paradoxně Čína, kolébka celostní medicíny, to odskáče nejvíc. Možná je to tím, že nemají úctu k životu, jak lidí tak i zvířat.

jo (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

anonymové vy jste hyeny

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Ne anonyme, před 43 lety přišel manžel o život. Né mou vinou. Tak si zgustni a ulev si.

.. (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Nejlepší je jak to pořád někteří hlupáci srovnávají s chřipkou.Ale že na chřipku se můžou očkovat a že tohle je neznámý virus na který není lék je nezajímá.Nikdo nevíme jak komu zareaguje na neznámý vir imunitní systém.Někdy se to vymkne a imunitní systém začne likvidovat sám sebe.Taky ten název Corona,má něco společného se smrtí.

-Aleš- (Po, 2. 3. 2020 - 17:03)

Ty seš taky ten všudypřítomnej internetovej odborník, kterej si nic nenastuduje a háže na sklo svoje rádoby moudra. Koronavirus není mor, je hodně podobnej chřipce, jenomže se šíří rychleji, protože lidi ještě nemají protilátky. A ten název nemá nic společnýho se smrtí, pojmenovali ho tak, protože tvarem připomíná sluneční korony. Bianka zase píše, že lítá všude kolem nás, jako kdyby to byly nějaký mušky s křidélky. Je to sranda číst ty diskuze plný odborníků.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 06:03)

Ano, je to děsivé, ale neděsím snad jenom já. Nepochopení ironie?
Vůbec tohle nechápu, kde máš namířeno. Je fuk, kdo to slyší nebo neslyší? U mě to není fuk. Nechápeme se, viď. Tak jdu žít.

Anonym (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Jo Bianco, manžel už utekl,tak to ušetřís na roušce

bianko (Po, 2. 3. 2020 - 07:03)

neber slovo od slova jak je psáno. Ty si snad za slovy neumíš nic představit nebo co. Zpomal a uvidíš, že nebudeš tak překotná

je fuk (Po, 2. 3. 2020 - 06:03)

kdo to slyší nebo neslyší. Děsivej je ten obsah a nepochopení ironie.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 06:03)

Není teď důvod nejezdit lyžovat do Itálie, říká konzul v Miláně Michal Bucháček
Zdroj: https://www.denik.cz/ze_sveta/lyzovat-do-italie-konzul-milan-michal-buchacek-20200225.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu. Bylo to zveřejněno 26.2. Situace a názory se mění den ze dne. Co by asi napsal dnes?

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 21:03)

Premiér chce zakázat lety z Milána a Benátek. Větší nesmysl provést již nemůže. Kdo se bude chtít dostat z Itálie do ČR a nepůjde to přímo, tak poletí oklikou přes německý Frankfurt. A protože nelze zrušit veškerou leteckou dopravu nad Evropou měli bychom se raději soustředit na důkladnou kontrolu všech už na letišti kdo sem přilétá.

Luboš (Ne, 1. 3. 2020 - 22:03)

A co je to platný když tam jezdí tisíce lidí na lyže.To budou v příštích týdnech největší roznašeči.Zbytečně tisíce lidí co to bagatelizuje a jedou tam jen pro jejich lyžování.Serou na to,řeknou nějaká chřipka a neřeší to.Přitom Itálie má úmrtnost celkem vysokou,dobrejch 10%

Lalla (Ne, 1. 3. 2020 - 21:03)

Máš pravdu, je to tak. Jen s poznámkou, že důkladná kontrola nebo řekněme důkladnější než je na letištích prováděna, není možná. Infikovaný člověk totiž většinou nevykazuje žádné příznaky. Nebo jen slabé nerozeznatelné

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

Andy to nejde být v klidu.Jak to děláš??? Vždyť to má vysokou smrtnost,větší než chřipka a je to vysoce infekční,neznámý.A když už člověk v sobě má jedno svinstvo:'( ..do toho děti s imunitou nic moc,alergici,hlavně kluk.Babi vyšší věk,vysoký tlak,cukrovka,Sergej.Já nevim jak mam zůstat v klidu??? A zatim to nikde nemizí ani ve světě.Vždyť v Číně už to maji od prosince a pořád se to nezastavilo ani tam.Jen nějaký den je nakaženo nových víc pak míň pak zas víc.Já mam prostě v tomhle uplně stejný názory jako Bianka a Die asi bude taky podobně.Od dnes už budu zas žít jen ve stresu protože se mi to uvnitř těžko vypíná.Člověk tomu neporučí.Budu mít hnusnej pocit kamkoliv jít.Prostě mění se situace a jen čekat jak to dopadne.Prostě hnusnej pocit.Sergej přestal mluvit,on navenek to neprojeví si myslim ale uvnitř je určitě v divnu taky.

Anonym (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

Ženská s tebou to manžel asi nemá lehké, vždy musíš mít poslední slovo

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 06:03)

Nejhorší je anonyme, že musím mít i první slovo. A manžel?
Ten to neslyší.

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

Je to můj pohled na vaše ataky. Ještě se potřebujete uklidnit?
Tož dotoho. Do mě. Skrytí slaboši. Hezký večer a příjemnou zábavu.

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 20:03)

A také ty názory nejsou z mé hlavy. A o uzavření hranic nepíšu jen já, ale spousta lidí na netu. Já se k tomu jen připojuji. Tak si ulevte a používejte své hlavy, když už nepoužíváte obyčejné nicky. A naučte se diskutovat a přijímat jiné názory.

Reklama

Přidat komentář