Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 11:03)

Mně na tohle humor nepomáhá.Vidim v tom nezvládnutí situace jak už to někteří zde psali.Cesty do Itálie měli zakázat a ne dovolit že si tam třicet tisíc lidí teď musí jet zalyžovat,pak se tu nákaza rozroste skokově a nebudou zvládat a odserem to všichni.

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 12:03)

Kdo měl cesty zakázat a jak by sis to představovala prakticky? (Já bych ty internety zakázala :)

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 13:03)

Vláda...Pro všechny co tam jezdí jen na dovolenou i v téhle situaci.Ale tobě to nemá cenu vysvětlovat.

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 13:03)

Takže vláda by měla někam napsat, že zakazuje, aby lidé jezdili do zahraničí. Jak zakazuje? Vydá zákon? Kdo neuposlechne, bude odsouzen k trestu pro porušení zákona nebo nařízení vlády, ano? A jak na to ta vláda přijde, že někdo do zahraničí vycestoval. A jaký by měl být trest?Fakt to nechápu, můžeš mi svůj návrh vysvětlit?

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 19:03)

Dělníci to vědí - 1,6m to je násada od lopaty, a ta si zjedná respekt , horší to bude v MHD.

Sany11 (Po, 2. 3. 2020 - 22:03)

:D:D:D nasada od lopaty me pobavila.
A za Hod na ni deku pokracoval Praotec cikan, to me taky rozesmal Tak ani nevim, proc me driv J. C nabavil. Asi se clovek s vekem meni, i co se vkusu tyka.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Článek : Odstup 1,6 metru a pořádně mýt ruce, doporučují hygienici...... tak radujte se, pro dnešek musím jít od pc.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

:-)

jj, (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

přesně tak. :-)

Aleši, (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

hoď na ní deku, nebo ji zabiju!

-Aleš- (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

https://www.youtube.com/watch?v=OIjjHKNeXUE

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

nestíhají

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Číháš anonyme, viď. Číhej. A měl by jsi číst pořádně a ne mezi řádky.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Konec toho článku by se ti Aleši určitě líbil.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Článek: Přežije lidstvo koronavirus? První úkol: Přestat se šťourat v nose. No to je náádhera. Kde se hrabu já se svými muškami. :-)

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Ale Alešku, dyť to tady nemusíš číst. Skutečné odborníky třeba teď najdeš na Seznamu, tam se předvádějí v opravdových znalostech. A že jich tam je. Zdá se mi, že máš větší fantazii než já. Na ty mušky bych nepřišla.:-) Hele berte moje psaní třeba ironicky. Když tě to ale fakt baví číst
, přeji ti to. Bav se.

-Aleš- (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Já čtu různý diskuze protože mě to baví. Zvláště na fb jsou exoti podle mého gusta. Tam jenom zírám co dokáží někteří ze sebe vypotit. Já tuhle diskuzi čtu od úplnýho začátku, takže to tady mám jako domovskou stránku. Ale nemysli si, nejmíň tísíckrát jsem si přísahal, že už sem nebudu přispívat, ale bohužel je to někdy silnější než já.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

S tím, že nebudu tady přispívat taky válčím. Mockrát jsem o tom psala. Ale když tu není Miluna, jsem teď na řadě já, nebo někoho si najdou. Na fb nechodím, ale čtu taky diskuse na Seznamu, nebo IDnes. Tady je to slabota, tam kvůli různým napadáním, nesestačí příspěvky redakce mazat.

běž do háje (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

ty Esmeraldo. Co zase kdákáš, že by to zde Aleš neměl číst? Jeho příspěvky jsou kvalitní, nehraje si na všeználka a střízlivě hodnotí situaci. Ty jen kdákáš jak slepice na dvorku.

-Aleš- (Po, 2. 3. 2020 - 17:03)

Za komunistů byly zavřený hranice a stejně tady řádila chřipka a jiný virózy. Žádní lyžaři za to nemůžou. Ale lidi si potřebují najít viníka, aby oni sami se cítili čistí. Čím nižší IQ, tím je větší potřeba si najít nepřítele. Ale já jim to ani nemám za zlý, inteligenci dostáváme do vínku. A to píšu i když vím, že nejsem žádnej ajnštajn.

Reklama

Přidat komentář