Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (Út, 3. 3. 2020 - 19:03)

Milu,ty se v tom utapis,já vím,ty máš problém s imunitou,neboj bude na jaře líp,do práce snad chodíš, už má něco Sergej?

Mia 22 (Út, 3. 3. 2020 - 19:03)

Milu vzpamatuj se. Nejvíc tě oslabí ten strach. Ono to není tak horké, jak se nám snaží namluvit. Nenervuj sebe a ani své okolí.

Miluna (Út, 3. 3. 2020 - 19:03)

Andy je mi pořád špatně z toho.Jen ležim a občas se třesu.Nedávam to.Já nevim co dělat.O všechno sem ztratila zájem.Jen čekam co bude.Bojim se aby to nepřitáhl domu třeba Sergej a pak už to pojede jak řetězec.Bojim se nejvíc o děti a rodiče a u sebe si taky nejsem jistá.Sergej už mi má asi plný zuby.Jenže když o tom nemluvim stejně je to ve mě.To už takhle bude pořád??? Život jen ve strachu,bát se jít mezi lidi.Co se to tu stalo na tom světě:'( už mi to nebaví.

Kača (Út, 3. 3. 2020 - 20:03)

Milu, co tvůj pdychiatr? Mně se zdá, že s tebou moc nepracuje. Vždyť jsi pořád vyděšená. Kdy k němu jdeš na kontrolu? A jak Sergej, má už místo?

no tak (Út, 3. 3. 2020 - 21:03)

doktor s ní nemůže moc pracovat když mu řekla jen o části svých problémů a navíc k němu dochází - nedochází.

Mia 22 (Út, 3. 3. 2020 - 17:03)

Tak já jsem asi divná, ale nebojím se, zatím teda ne. Mám to nějak jinak nastavený, když mě začnou masírovat v telce, na netu s tím, že bububu, tak se cuknu a neleknu. Souhlasím s tím, že by lidé měli omezit cestování, ale jsou to jen lidi a nemůžeme od nich čekat zázraky. Holt jsem si to zaplatila a chci jet a pojedu a basta. No a zavřít hranice, no to není jako nahnat slepice do kurníku a zavřít je tam. Liška si stejně najde cestu. Ted jsem si uvědomila, že pořád prší a prší a jindy by byly v telce katastrofické scénaře ohledně zvyšujících se hladin řek, záběry z různých míst, kde se voda už vylila a ted nic, nic. Jednoho bubáka na nás mají a s tím si vystačí.

Sany11 (Út, 3. 3. 2020 - 19:03)

Ano, Mio, a kdyz nebude prset, zase budou mit dalsi skvele tema, katastrofalni sucho. A pak zase neco jineho.

Aleši (Út, 3. 3. 2020 - 17:03)

Stačí se podívat na statistiky a opatření a vidíš to neznámo.

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 17:03)

Právě.A statistiky vychází hůř než pro chřipku.

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 17:03)

Ale na chřipku je očkování.A proč jestli je chřipka horší jak Aleši píšeš proč se nikde na světě kvůli chřipce nedělala taková opatření jako u tohodle?

-Aleš- (Út, 3. 3. 2020 - 17:03)

Už jsem to psal, chřipku všichni známe, proto nás neděsí. Největší strach je strach z neznáma. Zkus si dát tu práci a něco si o ní přečti. Já si jdu číst horor.

Kača (Út, 3. 3. 2020 - 20:03)

Aleši, před 5 lety jsem měla černý kašel. Měsíc a půl příšerný, z toho 2 týdny kdy jsem si myslela, že další záchvat už bude poslední...3 měsíce doma. Děs...jestli je toto tomu podobné, tak to neeeeeeee. Před tím zápal plic...jít jen na záchod bylo jako vyjít rázně na Sněžku. Všechny chápu kdo se bojí...jdeme do neznámého. Zatím jsem klidná. Skoro. Ale když jsem si vyhodila v listopadu karty na novou práci, tak mi ukázaly, že mám být v klidu, že vyšší moc to vyřeší...:). Co tím myslely? Jejda...

a co (Út, 3. 3. 2020 - 21:03)

takhle prostata, tu máš v pořádku :))))))

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 17:03)

Právě že už jsem o tom četla i ze zahraničních webů a vypadá to ještě hůř než chřipka.Tak nevim kde je pravda.

bianka (Út, 3. 3. 2020 - 16:03)

Každopádně kdyby to nebylo tak zlé, nerozhodovali by se právě o zakázání hromadný akcí.

Sany11 (Út, 3. 3. 2020 - 16:03)

Nakonec budou ti, kteri mi tu nadavali, kdyz jsem psala, ze ve srovnani s tim co je ted, za komancu taky nebylo uplne vsechno spatne,( cimz jsem zrovna nemyslela zavrene hranice), rikat, ze jsem mela pravdu. :D

-Aleš- (Út, 3. 3. 2020 - 16:03)

Jsou situace v životě lidském, kdy by lidi nad takovou menší totalitkou nejen přimhouřili oči, ale docela rádi by ji uvítali :-)

Andrea (Út, 3. 3. 2020 - 16:03)

Milu,jsi v pořádku?

bianka (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Jenže na normální chřipku jsou léky a tím je větší naděje, hlavně pro ty oslabené a starší.

-Aleš- (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Co si myslíte, že by následovalo, kdyby vláda zakázala lidem cestovat? Opozice by začala křičet, že se u nás nastoluje totalitní systém a požadovala by demisi. Milionchvilkaři by uspořádali masovou demonstraci, kde by se oháněli velezradou. To prostě nejde, navíc de facto žádný hranice nejsou, v EU platí svoboda pohybu a pobytu. Takže si zvykněte, že nás novináři budou informovat o každým novým onemocnění a buďte rádi, že nepíšou o chřipce, u ní ta čísla jsou horší. Jenomže když o tom moderátoři s vážnou tváří a za doprovodu dramatické hudby nemluví, tak jakoby neexistovala.

Reklama

Přidat komentář