Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia 22 (St, 11. 3. 2020 - 17:03)

souhlas

bianka (St, 11. 3. 2020 - 16:03)

Tak přesně tohle jsem čekala. Mladí musí moc pracovat, nebudou mít důchody, rohlíky dříve za 30 hal. Můžou za to důchodci. Takže raděj zase ne.....:-) Ale píchnu si: O my se máme.

Mína (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Kdo chce pochopí, kdo ne....Ano, musíme víc pracovat, protože ty miliony na byty nemáme. A ano, důchody mít nebudene. Zajímavé, že na tuto myšlenku mne přivedli poprvé moji prarodiče, kterých si nesmírně vážím. Bianko, to není píchnutí. Většina z vás se má dobře a já jsem ta poslední, co by vám to nepřála. Ale už mě fakt vytáčí to remcání. Copak nám mladým nic nezdražili???

bianka (St, 11. 3. 2020 - 15:03)

Podobně jak anonym v 14.02 uvažují někteří lidé. Důůchodcům přidali !!! Ale že se vždy na začátku roku zvedne nájemné, plyn, elektřina a jídlo, tak tihle lidé neuvažují. A že se teď to jídlo, ovoce, zelenina rekordně zvedá, to tihle lidé nevidí. Teda vidí, ale nespojují to s důchodci a lidmi, kteří žijí z minima.

Mína (St, 11. 3. 2020 - 16:03)

Bianko, ale to se zvedne všem. A my mladí musíme moc pracovat, abychom vše utáhli a to ještě budeme bez důchodů. Už chápeš proč jsou lidi naštvaní na reptající důchodce?

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 16:03)

Jak můžeš žít z minima, když jsi pracovala za socíku, takže super plat, byt zdarma, rohlík za 30 halířů. Máš nahrabáno a pořád chceš přidat. Přesnej Babišùv důchodce: mně dej a po mně potopa.

bianka (St, 11. 3. 2020 - 15:03)

:-) Ale možná se dočkáme, že nám to zakážou. V Polsku taky běží pořád v titulcích v tv, aby důchodci nevycházeli.

bianka (St, 11. 3. 2020 - 14:03)

....raděj nic

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 15:03)

Náhodou, Bianko, napsala jsi to velmi objektivně

hmm (St, 11. 3. 2020 - 15:03)

smázla jsi to. Tak už taky nic :)

hmm (St, 11. 3. 2020 - 15:03)

trochu tě opravím. Cestování hromadnými dopravními prostředky zakázané není, jen někde zavedli prázdninový režim. Takže čiperný důchodec může cestovat za kamarády se zastávkou v cukrárně či na pivko. A čiperný student si vždycky nějakou aktivitu najde. Mmch. pohyb a dostatečný pitný režim byl doporučen k posilování imunity. Lehké rukavice a desinfekční gel s sebou. Doma by měli zůstat lidé, kteří mají problémy s vysokým tlakem, ischemickou srdeční, zánětlivá a jiná chronická onemocnění, hl. starší ročníky. Pokud vím, tak ti si to běžně hlídají a nevycházejí ven často.

bianka (St, 11. 3. 2020 - 15:03)

Víš, po té šedesátce těch čiperných seniorů ubývá. A samotný důchodce si třeba musí zajet k lékaři, na rehabku, na nákup do města. A dát za 3 km jízdy 4kč, nebo 16kč jednu cestu, je pro seniora sakra rozdíl.

Kača (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Bianko, snad máš děti. Jestli jsi na tom tak špatně, měly by tě podržet.

bianka (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Já psala o sobě?
Reaguji a dávám své názory. I na ty, které se mne netýkají. Tak jako všichni. I ty.

Kača (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

O těch 4 korunách si to psala ty. Já myslela, že jsem se překoukla.

bianka (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Ano, psala jsem to já , ale ne o sobě.

Kača (St, 11. 3. 2020 - 20:03)

A to je asi ten problém. Nebylo by lepší psát o sobě, než vytahovat to nejhorší ze "své" skupiny a tím dělat rozbroje mezi seniory a mladými? No nic...
Milu, aspoň jedna dobrá zpráva. Píší, že se vyléčil další člověk z HIV. Jak se ti daří? Rodiče jsou zdraví? Moje máma měla ráno něco přes 37°C. Tak jsem z ní nervózní, aby něco nechytla. Pořád lítá do města do Kauflandu. Tak čekám na telefon jak to s ní vypadá. Ach jo...

Kača (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Psala jsi o 4 korunách za cestu na RHB. Oproti 16 Kč. Nebo tak nějak. Tak jsem myslela, že píšeš o sobě. Jdu se podívat zpětně, kdo to tedy psal.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 11:03)

Vláda zákaz Sany vyhlásila ale když se ví že to porušili a jezdili tam i přes zákaz tak žádný postihy nic,což nechápu.Takže souhlasim s tebou. A Aleši právě o to jde aby nemocnice měli dost místa,což bez lyžařů mohlo být ale kolik se z tisícovek lyžařů mohlo nakazit? Do dvou týdnů budeme vědět.

Sany11 (St, 11. 3. 2020 - 10:03)

V tom pripade vlada mela vyhlasit plosny zakaz a kdo by ho porusil a odjel tam, tak tucne, bolestive pokuty. Jenze to by je Milion chvilek a podobni dobraci roznesli na kopytech.
Stacilo mi, kdyz jsem si vcera precetla, co napsal ten idiot J.Hrusinsky ml. (syn herce a majitel Divadla na Jezerce.), kdyz zjistil, ze je zakaz divadel. Na lidi se spolehnout nelze, ze budou mit rozum. To ale nikdy nebylo jinak.

Reklama

Přidat komentář