Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 17:03)

Jo Hrůša je mladý Hrušínský? No tak ten zrovna za komunistů hrál jak o život.

Pils (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Lallo, prosím tě, jak souvisí hraní za komunismu a dnešní situace v divadlech?

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Tak to jsme zase u toho mého. H. se měl prostě dobře, protože s vlky vyl. A konkretně u něho nechápu, proč když si neustále ale neustále stěžuje na ty dotace nedotace, proč to nezabalí. Byznys nevyšel, jdu dál.....tak jako každý jiný

Pils (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

No počkej, ale přece všichni jsme za kOmančů pracovali a i tak máme dnes právo na názor. Hrušínský byl oblíbený už tenkrát, ale třeba proto, že byl dobrej, ne? Myslím, že ani jeho táta ani on se nemají za co stydět. A možná, kdybychom měli odpovědnost za desítky lidí a jejich výplaty, kteří pro nás pracují, taky by nám jako první reakce něco vylítlo z úst, ne?

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Pils, oblíbený byl, protože byl pořád na obrazovce. Na rozdíl od jiných, o kterých dnes už možná nevíme, protože to díky svým aktivitám museli zabalit. Nejen v herectví. A srovnávat jeho herectví s herectvím jeho otce? Domnívám se, že kdyby za sebou neměl právě tu tehdejší slávu a oblíbenost, nikdy by žádné úspěšné divadlo nezaložil. A že za městnává lidi, no ano, ale taky si celou tu dobu stěžuje...nemyslím si, že by prioritou jakéhokoli podnikatele byli zaměstnanci

Pils (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Lallo, ty říkáš stěžování, ale je to třeba prostě jen jeho názor. Já nevím, jak získával role před r. 89, to neví asi nikdo, kdo u toho nebyl. Jeho táta byl pan Herec, to je fakt, taky pan Člověk. A mladej zase živí spustu lidí a toho já si vážím. Tam žádné podfuky a fígle neplatí, buď prostě hrajou dobře a lidi chodí nebo ne. A říkám si, že jsem u nich zatím nebyla, budu se muset podívat, co dávají. Jo, a viděla jsem v Rokoku Kanibalky - a jsou SUPER !!

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Koukla jsem mu na FB profil a má tam naplánované docela nadějné premiery. Taky asi něco dám. Ale tohle přehnal, jak jsem četla. Situace je fakt blbá, pandemie se rozjíždí, konečně to tak WHO i naši pojmenovali.

Pils (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

No jo, třeba ho nemáš ráda, tak tě to nadzvedlo. Já mám k němu celekm neutrální vztah, ale jeho názory jsou mi blízké, asi jako Vojty Dyka, Bartošky a pod. Ale k věci - je taky fakt, co třeba napsal Vojtek - zakázali dovadla, ale obchodní centra a třeba např. fast foody ne. A pravda je, že dokud lidi řeší koronu, nebude je zajímat, jak se volí rada televize.

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

No já mám neutrální vztah ke všem hercům, ale jejich politickým názorům moc velkou váhu nedávám. Zajímají mě jen jako herci, profesionálové....hlavně ať se nedočkáme situace, že zakáží vše i chodit po ulicích.

Pila (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Já mám některé moc ráda a některé nemusím, ale to je asi normálka, Jen ti připomenu, že nebýt herců, měli by to studenti v r. 89 mnohem těžší.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Tak zcestný komentář tady ještě nebyl. Fakt odpovídá Pils?

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Nesuď podle sebe.

myslím si (St, 11. 3. 2020 - 17:03)

že otec Hrůši se musí v hrobě obracet, ne-li přímo rotovat a lituje, že kdy na svět přivedl takové hovado. Nejde jen o jeho poslední slovní průjem, on blbě kecá už dlouhou dobu, ty jeho žvásty jsou na přeshubu - minimálně.

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 16:03)

Každá vysoce civilizovaná společnost, která se pyšní ctěním nejvyšších hodnot, se stará o svoje nejslabší. O děti, seniory, invalidy. Proč? Protože oni jaksi nejsou konkurenceschopní, nejsou schopni se o sebe postarat sami. O staré lidi je třeba se starat už jen z úcty...k rodičům prarodičům, svým i ostatních, vždy to tak bylo a doufejme i bude. Dnešní 60tiletí důchodci ovšem třicet let aktivního života prožili v demokratické společnosti, takže těch rohlíků si moc neužili. A já tedy neznám mladé lidi, kteří by si toto neuvědomovali, ale asi takoví existují hmmm

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Ale dnes se v 60 do důchodu nechodí...
A úctu si musí člověk zasloužit. Přeci nebudu mít úctu k bábě, co za komančů donášela.

Mia 22 (St, 11. 3. 2020 - 17:03)

souhlas

bianka (St, 11. 3. 2020 - 16:03)

Tak přesně tohle jsem čekala. Mladí musí moc pracovat, nebudou mít důchody, rohlíky dříve za 30 hal. Můžou za to důchodci. Takže raděj zase ne.....:-) Ale píchnu si: O my se máme.

Mína (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Kdo chce pochopí, kdo ne....Ano, musíme víc pracovat, protože ty miliony na byty nemáme. A ano, důchody mít nebudene. Zajímavé, že na tuto myšlenku mne přivedli poprvé moji prarodiče, kterých si nesmírně vážím. Bianko, to není píchnutí. Většina z vás se má dobře a já jsem ta poslední, co by vám to nepřála. Ale už mě fakt vytáčí to remcání. Copak nám mladým nic nezdražili???

bianka (St, 11. 3. 2020 - 15:03)

Podobně jak anonym v 14.02 uvažují někteří lidé. Důůchodcům přidali !!! Ale že se vždy na začátku roku zvedne nájemné, plyn, elektřina a jídlo, tak tihle lidé neuvažují. A že se teď to jídlo, ovoce, zelenina rekordně zvedá, to tihle lidé nevidí. Teda vidí, ale nespojují to s důchodci a lidmi, kteří žijí z minima.

Mína (St, 11. 3. 2020 - 16:03)

Bianko, ale to se zvedne všem. A my mladí musíme moc pracovat, abychom vše utáhli a to ještě budeme bez důchodů. Už chápeš proč jsou lidi naštvaní na reptající důchodce?

Reklama

Přidat komentář