Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

to jo (Pá, 13. 3. 2020 - 11:03)

vy jse s koronem kámoši :)

bianka (Pá, 13. 3. 2020 - 06:03)

Jsem ráda, že jsi se ozvala Milu. Drž se. A zlé anonymy neber vážně. Možná to jsou jen nešťastní lidé, kteří to své neštěstí ze sebe vybíjí tímto způsobem....Ať vám pátek třináctého jen štěstí přinese.

Miluna (Čt, 12. 3. 2020 - 20:03)

Zdravim Bianko a Kači.Tak to jsme všichni dopadli co? Teď i ty peníze jsou mi k prdu když se bojim někam jít.Babiše sem minule přechválila a ono je to naopak.Zjistila sem že Hamáček už chtěl závect mimořádnej stav na začátku března a tim by mohli uzavřít i hranice dokud byl čas ale Babiš to nechtěl! Kdyby to bejval chtěl,uchránili by nás od lyžařů a lyžaři by to sem nezatáhli! Takže mi to dost sere.A jinak moje dny se Sergejem,ten teď každý den pil,jeden den dal flašku vodky druhý den flašku rumu a pak mi tady blbne.Včera na mě skočil a chtěl sex a já nebyla zrovna umytá a neměla sem na to náladu a on mi chtěl lízat! Jak naschvál když to dlouho sám od sebe neudělal ale zrovna mi neumytou chtěl ožralej lízat a já sem ho skopla a on se mi pak zakousl do ruky a já ucukla a praštila sem se o roh zdi do hlavy tak mam teď bouli.Tak takhle si tady žijem :-( ..je to všechno na hlavu.Nevim jak dlouho se všechno nechá dlouho vydržet.Tak na sebe Kači a Bianko dávejte pozor.Já ani neměla chuť psát když mi tu přirovnávali k Sars.

Kača (Čt, 12. 3. 2020 - 20:03)

To jsem ráda, že ses ozvala. Už jsem měla strach, jestli jsi v pořádku. Ostatní píší, tak aspoň člověk ví, že jsou v pořádku...a politika ať jde k čertu. Chápu, že to doma s opilým Sergejem není žádná legrace, ale co naděláš. Holt se pořád myj, kdyby to zase na něj přišlo ;)). Kousanec do ruky...vy tedy jedete :). My tak nějak spokojeně přehrabujeme domek, tam jsme v izolaci, večer doma koukneme na telku a zalezeme do postele. Do práce jezdím MHD, ale je to ráno skoro prázdné. Dnes jsem měla chuť vyrazit někam do přírody, bylo tu asi 17 stupňů, ale byl tak nepříjemný vítr, že jsme byli nakonec zase doma. Tak se nám jaro přiblížilo...a všichni sedíme a budeme sedět doma. Milu, představ si krásné, teplé letní večery...však se dočkáme :). Objímám tě. Všem přeji ať jste zdraví. Milu, co Radka, ozvala se ti? A co na Lucinu, vzpomeneš si vůbec? Nebo vše odvál čas? Všechno tak letí...

Lalla (Čt, 12. 3. 2020 - 19:03)

Ahoj všichni. Koukám, že mě tady dobře propíráte. Takže jen upřesním. Při včerejší diskuzi mezi Kačou, Sany a mnou byl výchozím tématem příspěvek tuší Bianky ohledně seniorů. Proto se také diskuze točila převážně kolem nich. V prioritách civilizované společnosti jsem uvedla nejslabší skupiny včetně dětí pochopitelně . Rodičovský příspěvek a jeho zvyšování jsem sice nerozebírala ale pochopitelně ho považuji za ( pro děti a jejich rodiče ) stejně důležitý jako důchody. A nejen rodičovský příspěvek ale vše co může mladým rodinám s dětmi pomoci pči výchově a vzdělávání dětí a udržení dobré žívotní úrovně. Děkuji za pozornost a pro dnešek končím, mám bohužel fofr

No (Pá, 13. 3. 2020 - 05:03)

Díky Lallo.

Kača (Čt, 12. 3. 2020 - 19:03)

Milu, ozvi se. Jsi v pořádku? Celý den na tebe myslím...

ale (Čt, 12. 3. 2020 - 18:03)

tady:
Lalla (anonym)
Každá vysoce civilizovaná společnost, která se pyšní ctěním nejvyšších hodnot, se stará o svoje nejslabší. O děti, seniory, invalidy. Proč? Protože oni jaksi nejsou konkurenceschopní, nejsou schopni se o sebe postarat sami.

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2020 - 19:03)

A zapomněla na feťáky. Ti jsou nejslabší článek.

tak (Čt, 12. 3. 2020 - 19:03)

si to po sobě přečti .." děti, seniory, invalidy "... kde máš něco o rodičovském příspěvku? Lalla napsala obecnou úvahu o vysoce civilizované společnosti. A ty z toho uděláš kolaloku, tss

Ale (Čt, 12. 3. 2020 - 19:03)

prd. Lalla napsala vysoce civilizovanou úvahu o obecné společnosti.

ale (Čt, 12. 3. 2020 - 18:03)

jsem, jsi

ale (Čt, 12. 3. 2020 - 18:03)

jo takhle. já su ale ty si tak

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2020 - 14:03)

Ta komunistická verbež je všude. Přitom Kačka měla pravdu.Až bude krize na koho se zdravotnictví vykašle? no na nás,na staré. A budem muset držet pusu, protože jsme dostali 140 korun držhubný.Taky bych chtěl aby byly k valitní Ldnky,a by byly Domovy důchodců přístupný všem. Ale někdo radši cestuje, t ak jo no.

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2020 - 12:03)

to je přesně ten člověk, který zde zase vyvolává mezigenerační válku puchny x duchny

Důchodce (Čt, 12. 3. 2020 - 14:03)

A v čem jí v yvolala?Vždyť mluví rozumně.

Kačo, (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

ty nemáš moc ráda lidi, co?

a (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

to píše, že pracuje ve zdravotnictví. Doufejme, že někde v kanceláři

Radka (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

Co napsala špatnýho?

tak (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

při její inteligenci nejspíš vynáší z kanclu odpadkové koše.

Reklama

Přidat komentář