Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Ne, 15. 3. 2020 - 08:03)

Tak si radši v noci zajisti aby tě mobil neprobudil. Já mám dva, jeden oficiální a druhej mrdafon. Ten první zapípal přesně ve dvě a ten na cikánky o půl hodiny později.

-Aleš- (Ne, 15. 3. 2020 - 07:03)

Díky hlavní epidemioložce Miluně a jejímu týmu konečně známe příčinu rozšíření viru. Někdo v laboratoři vyvinul smrtící vir a poslal nakažené Číňany do světa aby zničili ekonomiku světa. Jesti to byli Američané nebo Číňané se ještě neví. To nám určitě časem osvětlí docent Fernando, díky němuž víme, že Afričané běžně souloží s opicemi a chlapi se vysmívají těhotným ženám. To jsou mi novinky. Jsem rád, že existuje tahle diskuze plná odborníků a tím pádem hned po ránu víme na čem jsme a co nám vlády tak urputně tají.

Lalla (Ne, 15. 3. 2020 - 07:03)

Hahaha, nechceš angažmá u povídkářů?

-Aleš- (Ne, 15. 3. 2020 - 08:03)

To bych si nedovolil. Povídkáři mají šmrnc, já jsem jenom sarkastik čtvrté kategorie :-)

Pils (Ne, 15. 3. 2020 - 07:03)

Aleši - ty vtipálku! Jsem ráda, že alespoň někomu zůstal smysl pro humor. :-)))

-Aleš- (Ne, 15. 3. 2020 - 07:03)

Taky ti přišla ve 2 v noci SMS od vlády s informacemi o zavírání obchodů? Mě to probudilo a nemohl jsem dlouho usnout . Nevím proč to posílají, když jsou toho plný noviny a TV.

Pils (Ne, 15. 3. 2020 - 08:03)

Mně přišla SMS v sobotu dopoledne, právě když jsem jela na chalupu. Ale obchod s nářadím, kde jsem potřebovala něco koupit, byl otevřený. Že jsou zmatky, to naprosto chápu, ale vadí mi, když se zbytečně lže - viz ty aféry s odběry.

bianka (Ne, 15. 3. 2020 - 05:03)

Docela jste tady měli v noci scifi....ale myslím si, že pravdu se nikdo nedoví.

Pils (Ne, 15. 3. 2020 - 07:03)

Přesně tak, pravda není pro běžný lid. A možná je lepší nevědět. Mě zajímá, jak to vzniklo, ale mnohem víc, jak se toho zbavit. Právě jsem posnídala nebalené housky, ale koupila jsem je na venkově, tak věřím, že byly zdravé. Mám na jaro tolik plánů, že prostě marodit nemůžu. :-)

Miluna (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

Věřim virologičce.Jestli zjistili tohle tak má pravdu Sergej a Fernando.Je to ještě hnusnější pocit když to neni přírodního původu.Takže nějaký svině to opravdu vypustili a nejspíš schválně!! No to je k posrání!! To už pak příště může vypustit cokoliv,ještě něco horšího! A ty Poláci to je taky na palici,ty náboženství.Že tomu ještě někdo věří.To fakt rovnou můžou říct trest na pedofily jak píše anonym.Otí tak to se ti nedivim.Tak buď doma.Ty máš ale aspoň lepší tim jak si tam sám že ti to nepřitáhne domu nikdo jinej.Jinak v rodinách když to dotáhne jeden,druhý jsou tim v prdeli hned taky když je to tak vysoce infekční svinstvo.No já mam vztek nějakej.

nebo (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

Jeden z vlivných íránských muslimských duchovních Muhammad Saídí řekl, že Američané zaútočili koronavirem na město Kóm, které má velký význam v šíitském islámu a míří tam mnoho poutníků.
"Trump chce zničit naši kulturu a naši čest," prohlásil duchovní. Právě Kóm patří mezi nejvíce zasažená města a úřady vyzvaly tamní obyvatele, aby necestovali do jiných oblastí Íránu.

Miluna (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

No tak to je taky divný.Hned po Silvestru vše začalo.Nejdřív to začlo ten konflikt Trump vs Irán a pak se objevila zpráva o tom svinstvu.Pamatuju si v lednu uplně tu první zprávu že jde o neznámý původ.Je to všechno divný a i podezřelý.Už tomu nevěřim že je to z netopýrů.

Miluno (Ne, 15. 3. 2020 - 00:03)

dej si mokrej hadr na hlavu

Návštěvník (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

nebo Ve stylu filmu Dvanáct opic s Brucem Willisem, kde se zápletka točí kolem infekce rozptýlené ekologickými fanatiky?

a dál (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

Jedna z teorií rovněž připouští, že koronavirus je biologická zbraň, ovšem americká, nikoliv čínská.
Britský týdeník The Economist zkoumal názory na čínských sociálních sítích a zjistil, že se na nich sdílí názory, že infekce je součást amerického tajného programu k oslabení Číny. A že se jedná o mediální válku, jejímž cílem je ukázat Čínu jako zaostalou zemi, kde se šíří strašlivé nemoci.
V Rusku tento názor sdílel předseda nacionalistické Liberálně-demokratické strany Vladimir Žirinovskij, ruská vláda ani ruská státní televize se o tom nezmiňují. Zdroje z amerického ministerstva zahraničí podle agentury AFP připisují původ mýtů o zbrani CIA účtům na Twitteru a Facebooku, založených v Rusku.

a dál (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

Co se (ne)stalo v Kanadě
Někteří lidé na sociálních sítích sdíleli tvrzení, že virus ukradli Číňané z kanadské laboratoře. Opírají se o zprávu kanadské televize CBC z loňského července, která se zmiňovala o porušení bezpečnostních pravidel čínskými vědci v mikrobiologické laboratoři ve Winnipegu.
Kanadské úřady uvedly, že tato událost neměla a nemá nic společného s koronavirem a že informace o krádeži je nesmysl.:)))))

jj (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

koronavirus si nevybírá, asi měli na mysli boží trest pro " duchovní" pedofily ?

a jedem dál (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

Část polských katolických duchovních zastává názor, že koronavirus je boží trest za hříchy jako homosexualita, interrupce nebo společný život žen a mužů bez manželského svazku. Tento postoj prezentují i během bohoslužeb.

Ilustrační foto
Foto: Sergei Grits, ČTK/AP
Protagonistou této teorie je Leonard Wilczynski, duchovní vratislavských vysokoškoláků. V kostele sv. Michaela Archanděla při svém kázání uvedl, že „žádné roušky, respirátory či dezinfekce nepomohou v boji s koronavirem“.
Br

pro Fernando (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

je tam zmínka o tom, že nový koronavir podle jejího zkoumání není přírodního původu

pro Fernando (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

Virologička Peková o vzniku epidemie covid-19 mluví zajímavě na Ta3. Odkaz sem nejde vložit

Reklama

Přidat komentář