Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Ne, 15. 3. 2020 - 17:03)

Běhat nemůžu Pils...:-), ale má pod sebou odborníky, kteří jednají podle sebe a ne podle něj.To je můj názor, on to přednese a podle mě nejedná jako máma a táta, je to na něm znát, že je toho všeho na něj hodně. A naprosto souhlasím, že tohle/chyby a pod./ by se měly řešit, až se tahle situace, doufejme zlepší a bude za náma. Je všude napjatá situace a nervy pracují všude. Já teď slyším, že ministři jednají. Ministři. Oni jednají a Babiš to prezentuje pod tíhou unavenosti. Na výtky není doba. A ani čas. Hele, co budete dělat doma v karanténě?
:-))

Návštěvník (Ne, 15. 3. 2020 - 17:03)

Pils, máš pravdu. Jenže to někteří nechtějí slyšet.

Andrea (Ne, 15. 3. 2020 - 15:03)

Anonyme,tak pod tvůj komentář se podepisuji, souhlas

no (Ne, 15. 3. 2020 - 15:03)

kritiky Babiše bych ráda viděla na jeho místě, jak by konali. Nemáme žádnou zkušenost a i SARS v 2003 byl většinou lokální. Budou se ozývat, kterých se akutně týká ( zdravotníci, zubaři atd.), což je v pořádku. Ale tyhle po bitvě generálové ( říkají, že Babiš to na začátku podělal ) jsou sami zalezlí v koutě a v životě nic důležitého neorganizovali. Za tohle, co teď musí nejen Babiš ale i ostatní ministři, zajišťovat, klobouk dolů před nimi.

Návštěvník (Ne, 15. 3. 2020 - 16:03)

Skvěle to řekl Šmucler. Babiš mluví zmateně, dělá paniku. Měl by sedêt ve Strakovce, přestat dělat PR, pouze on a prezident měli vystoupit s jasným prohlášením. A dál by měl Babiš říkat jen jasné, prokázané věci. A strat se o ekonomiku státu. Neplést se lékařům do řemesla. Jenže to tito narcisové nikdy nepochopí. A za to že nejsou ústenky může on.

Lalla (Ne, 15. 3. 2020 - 15:03)

Je to tak

Pils (Ne, 15. 3. 2020 - 14:03)

Ono není lehký předvídat, co bude, a jestli karanténa pomůže. Kdyby lidi nelyžovali, přeneslo by se to jinak. Já nemám žádné zásoby a musím chodit se psem ven, tak uvidíme, jak to bude dál. Prostě se budu pořádně mýt, a - dum spiro, spero.

Andrea (Ne, 15. 3. 2020 - 14:03)

Milu a ostatní, já jsem asi věčný optimista,nepanikarim, věřím, že vláda v součinnosti s chytrými hlavami dělá co může.Mame 4 děti,3 kluky a holku,obavy tu jistě jsou.Abych je zabavila, vyměnily jsme si role,oni jsou rodiče a my s mužem děti, teď momentálně pečou chleba a druhá půlka věší prádlo,zítra bude celodenní výlet do přírody, buřty, oheň, člověk musí zaměstnat mozek něčím co je pozitivni,je fakt, že jsem namíchala dezinfekci a tu používáme,lidi nebojte se, buďte na sebe opatrní bude líp, všem vám přeji ať se vám ta potvora vyhne,jdu si sednout na zahradu na slunce, když děti pracují ostatně já jdu za chvíli na noční

Fernando (Po, 16. 3. 2020 - 13:03)

Andrejko, s tím zabavením dětí jsi mi připomněla, jak jsem jednou hlídal naše vnoučata a taky je napadla podobná hra, že jako budou rodiče a já jejich syn. Kluk si vzal tašku a řekl mi: "Já jdu do práce. Tak tady buď hodnej a nezlob mámu." A sotva odešel, holka se protáhla a řekla: "A do pdele, to mě zas bolí hlava! Asi si budu muset lehnout." - A fakt si lehla na kanape a hra skončila.

Miluna (Ne, 15. 3. 2020 - 14:03)

Tak co jste teď napsaly Lallo a 14:10 v tom s váma souhlasim.Ale prostě si myslim už ten počátek měl být jinak a to hlavně s těma lyžařema který to začli přitahávat.Babiš neměl jen doporučovat ale vyhlásit nouzovej stav dřív a to co dělá teď zakázat už dřív takže lyžařum nedovolit vycestovat.A tim souhlasim s 12:16 že kdyby to bylo jak psal a zařídil to stát a peníze lyžařum vrátil tak jak psal ten příspěvek to mělo nejspíš být.A taky si Lallo myslim že nakažených už je tu daleko víc.K tomu příspěvku s bary,kdybych měla něco předplacenýho v Itálii nějaký bary tak po zkušenosti s nákazou už bych tam teď s touhle myslí nejela a odřekla si to i když s pláčem a s depkama ale nákaze naproti bych už nejela.A muj názor k tomu co je teď aktuálně tak jako napsala Lalla.Taky sem pro karantenu,čim dřív tim líp a ten zbytek co do práce musí jako zdravotníci,prodavačky potravin už by je sakra měli zajistit aby šli ale byli chráněni.Sem zvědavá kdy to letadlo dovalí roušky a respiratory,prý pro to poletí do Číny.Kdyby toho tady bylo dostatek byla bych ráda aby zavedli povinně to nosit aspoň roušky pro všechny.Jen mi neni jasný další věc.Kdyby se to zázrakem povedlo a nákaza postupně zmizela co by bylo dál když Německo a Itálie a další jsou na tom ještě daleko hůř a třeba o Německu neslyšim že by to nějak tvrdě řešili.Tak kdyby jsme se nákazy zbavili a okolní země ne tak to bysme museli zůstat uzavřený??? Jinak by to bylo pořád dokola.

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Tady to zase píšeš, že po zkušenosti s nákazou !!! bys nyní nikam nejela. Tak už ty lyžaře nech na pokoji. Když mohli jet, tak jeli. Oni žádnou zkušenost neměli a nemohli vědět, že to je tak zlé. To měla vědět vláda a rychle jednat! Sama píšeš "A co když nám zakážou i chodit ven??? Já bych se bez přírody a tepla zbláznila." Kdybys nebyla hiv, už někde čučíš venku, protože tvoje druhé jméno je Nezodpovědnost.

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

No hele to nevim do teď jestli můžu jít třeba na pole nebo do lesa? A ty zase lyžaře neomlouvej,já ti na to neskočim že lyžaři nevěděli!! tak já přímo viděla texty od lyžařů,vysmívání a ještě naschvál jeli a psali ať držíme hubu,zamknem se s rýží a moukou do sklepa takže z nich nedělej chudinky co nevěděli!! Kvuli kterejm jsme tam kde jsme a to číslo nákazy skáče kvuli nim teď protože když do nákazy odjede tisíce blbů tak teď je to vysledek.Co je vůbec pořád omlouváš? Ty si tam byl taky? Souhlasim jen že vláda se mohla postarat tvrdějc aby tam vůbec neodjeli.A i kdybych byla bez zkušenosti se zápalem tak do potvrzený nákazy bych fakt nejela.

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Miluno a jak si chytla HIV? Pořád mi to při tvé zodpovědnosti nejde do hlavy.

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Hiv chytli i panny co se vyspali s prvnim kterej nevěděl že to má.To už je život buď a nebo a nesrovnávala bych to s pandemií.

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Chceš říct, že ses nechránila kondomem? To jsi tolik nezodpovědná? A kolik jsi vlastně zodpovědně porodila dětí? A o všechny se zodpovědně staráš? Víš, každé normální ženě je z tebe na zvracení.

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Děti mi přijdou zítra.Budu se jich bát aby mi nenakazili.Ty nevíš kolik chlapů nechce kondom,třeba Aleš je tu příkladem.To by musel mít gumu každej a pořád a ani by se nikdo nenarodil.A vůbec dej už mi pokoj s hivem! Co mi furt rozebíráš!

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Co tě rozebírám? Že jsi mimořádně nezodpovědná ženská. Své děti dáš různým lidem, ale budeš se vztekat, že někdo vyjel za hranice když mohl?

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Ježiš děti jsou u tety a už se tam nudí ale tady semnou to budou mít ještě horší.K tomu má kluk rozbitý pc takže fakt super!!! Dnes se na ty co vyjeli a zatáhli to sem vzteká uplně každej normální ale ty si právě asi ten lyžař co?

Lalla (Ne, 15. 3. 2020 - 15:03)

ne nemhl vyhlást Nouzový stav dřív. Je to závažný právní akt a má svá pravidla. Lyžařům by bývaly cestovky cenu zájezdu vrátily se stržení storno poplatku, s tím nemá nic společného stát ale pojišťovny. Tak do baru v Itálii s koronavirem by asi nejel nikdo což ovšem neznamená že neděláme jiná potencionálně špatná rozhodnutí. Jejichž důsledky se projeví třeba teprve časem. Do práce musí, Miluno skoro všichni, nebylo by co jíst, nešla by elektřina, plyn, nejezdila by MHD, nefungovaly by řemeslníci při odstraňování havárií, hasiči, nevysílala by média....dovedeš si představit důsledky?....

anonym (Ne, 15. 3. 2020 - 10:03)

Teď hlavně doufejme, že bude ještě nějakou dobu mrznout a hlavně hodně pršet. Aby byla voda např, jinak bude moc zle

Reklama

Přidat komentář