Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

tak čeho se vlastně bojíš? Nákazy, nebo že neuvidíš chlapy?

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 12:03)

Že uvidí dvě z vlastních dětí :))

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Nákazy..ale teď už i těch chlapů že neuvidim.Naposledy ten z práce na mě působyl krásně.Že se mi z něho dobře pracovalo a dodával takovej hezkej pocit.Hoodně mi přitahoval a když člověk pak má nějakýho takovýho v okolí je to prostě takový příjemný a dá to nějak sílu a energii.Nevim proč to tak mam ale tak to bylo i v barech když tam byl nějakej pěknej úk.Jen škoda že ty opravdu krásný byli zrovna cizí.Třeba Sergej je hezkej ale neni krásnej a jeho kamarádi normál nebo ty co sem vezla tak jako dobrý normál ale ten v práci byl kus.Nechci o to přijít:-( ..teď mam z toho nejistotu protože tušim že anonym co psal o krizi má velkou pravdu.Tohle virový zlo směřuje jen k neštěstí a krizim:'(

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Je tady nějaká osoba - pils, Sany, Lalla, Aleš, atd. - co si myslí, že je Miluna zodpovědná?

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Co to tu zase vlezlo?

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Co myslíš?

Sany11 (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Pardon, pokracovani....spolecneho s virem, ja bych taky radeji sla do lesika, nez na verejnou toaletu, kdybych mela volbu. Z verejnych toalet, zejmena v Cesku, mam hruzu.

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Dej jí pokoj Aleši... chlapi nejen ochčívají kde se dá, ale i chlustají, plivou ostošet. :-)) A na veřejnosti! Vraťme se k muškám.

-Aleš- (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Bianko, já teď jdu do přírody ochcávat stromy, vezmu i mámu aby nebyla pořád doma, taky jí vezu roušky. Ta když si dá kafe, tak venku čůrá i dvakrát :-)

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

:-D tak jooo, taky mě bavíš.

-Aleš- (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

A Štefan tady psal něco o zakrvácených kapesníčcích na podlaze pod postelí a ještě před tím Vilda něco o volně ložených vložkách. Ti čeští chlapi jsou hovada!

Sany11 (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Moc nechapu, co by melo mit chovani ceskych

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Ale co to s tim má společnýho co bylo doma? Já myslela typy chlapů které nezastaví nic ani ta nákaza.A nemusí to být jen chlapi.

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 09:03)

Já už taky nevim co tu mam v bytě dělat.Usínam v 1h ,budim se v 8h a už fakt nevim co.Lallo tak to člověk skrz tohle zjistí jaký má kolem sebe hlupáky co? To zlehčování toho vyloženě nesnášim.Tady u nás prý máme taky lyžaře co se vrátili z Itálie,celej zájezd,takže časovaný bomby tu taky chodí a to sem pořád doufala aby tady měli rozum ale bohužel.Oni i ty zájezdy tam vyjeli ve stejnou nebezpečnou dobu jako tvoje známá:-( A neni pravda že bych si šla stoupnout k hloučku kdybych byla zdravá jak tu anonym psal.Opakuju že mam prožitej komplikovanej těžkej zápal plic,proto mam z toho taky respekt.A ty lidi mi strašně serou který nechápou že zákazy jsou teď nutný z důvodů spomalení šíření nákazy aby byli místa a ventilátory pro ty co je potřebujou a nemuseli se rozhodovat koho tam daji a koho nechaji umírat jako v Itálii:-( Člověk se pak za plnýho vědomí udusí.Ale český Pepanové na to prdí,takový ty arogantní to maj na háku a houfujou se dál někde třeba po bytech nebo v garážích:-( Čína se toho nezbavila do teď i když jsou na tom líp a tady s takovejma lidma to bude těžký:-((

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Miluno, ty už jsi chytla UK-výrazy! :-))) Jo, ti samí neukáznění lidé, kteří když není nouzová situace, odhazují odpadky a vajgly v přírodě a očurávají kdejaký roh jako pejsci. To jsou čeští muži - někteří. Naštěstí existují i jiní. Já situaci nezlehčuju, ale odmítám se kvůli tomu pokajdit. Jestli to přijde, budu bojovat. A zákazy jsou pro neukázněné možná nezbytné, ale kdo měl zajistit dostatek potřebného zdravotního materiálu??? To si hlavně uvědom, protože to je důležitější než všechno ostatní. Mám s minulostí stejný problém jako Lalla.

-Aleš- (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Já taky chčiju venku, když jsem někde v přírodě, tak si nebudu kvůli nějaké Pilsnerce zadělávat na infekci močového měchýře. Občas při tom vidím válet se na zemi použitý vložky. Někteří chlapi jsou fakt prasata :-)

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Ač žena, chválím. Prasata jsou i ženy. Milunou počínaje.

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Ale jo, některé ženské jsou na tom podobně. Ale většinou neplijou po zemi jako chlapi. A měla jsem na mysli takové, co pijou jedno pivo za druhým a pak, i když je WC v domě, jdou to vylejt na dvorek nebo za barák. Milu, já vím, že UK nám říkají Pepíci, to jsem měla na mysli. A Aleši, o tvou "inkontinenci" nemám obavu, jestli budeš mít problém, určitě bude pocházet z jiných zdrojů. :-))) Ale jinak mě tvoje příspěvky fakt baví.

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Jo tak takový chlapy sem přesně myslela.Ty stále plivající co to tahaj z paty a lejou denně a chcanky z nich kapou a dělaji průtokáč:-) ..tak na takový se mi to dodržování karantény nehodí:-)..Aha no to je fakt s těma Pepíkama.A ty se s nějakejma Úk bavíš? Mě mrzí že nejsem v té práci že už nevidim toho pěknýho.Na něj se tak hezky dívalo.achjo:-(( co když se zblázníme Pils??

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Za chvíli neuvidíš ani Sergeje. Až Češi budou v krizi, tak půjdou i po těch podřadných místech, tak se Úkáčka sbalej a budou muset o dům dál.

Reklama

Přidat komentář