Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Po, 1. 6. 2020 - 07:06)

https://www.youtube.com/watch?v=8afidY_yns8

zima (Ne, 31. 5. 2020 - 18:05)

bude celoročně sem tam snad tepleji, zítra červen a topí se.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 20:05)

No tak ať se přestěhuje do Španělska a bude mít klid.

.. (So, 30. 5. 2020 - 22:05)

Jak se mají Sany,Aleš a Jirka? Už zde dlouho nebyli.

Jirka (Út, 2. 6. 2020 - 14:06)

Ja s Alcou dobry,mame spolu uz peknej vztah,nejak jsme se spolu naucili vychazet.Horsi s praci.Jsem momentalne na pracaku.Tak jsme spolu doma,jezdime na vylety i s detma a cekam jak to bude.Vyste tady nikdo o praci kvuli Korone neprisel?

Lalla (Út, 2. 6. 2020 - 17:06)

O tebe se nebojím, Jirko. Máš chuť pracovat a to je základ. Došlo k tomu, co jsem čekala, ve firmách se propouští a to hodně. Ono si to "sedne", neboj. Jen je třeba vydržet než vzniknou nová pracovní místa a to bude ještě nějakou dobu trvat. Trh si poradí. Ale počítej s tím, že budeš muset hledat i v jiném oboru, než jsi dosud pracoval. Moc vás oba zdravím.

Jirka (Út, 2. 6. 2020 - 19:06)

To je prave ten problem Lallo.Jsem zvyklej hlavne jen ridit a asi to umim i nejlip.Pak jsem v minulosti chvili delal cisnika a pekare,tak nevim co nakonec bude.A diky za pozdrav;)

Pils (Út, 2. 6. 2020 - 20:06)

Ahoj Jirko, taky tě moc zdravím, i Alici!! Jsem ráda, že se vám daří. Práci určitě dostaneš, však se bude jezdit zase, tím jsem si jistá. A jezdíte dobře oba dva, to je velká výhoda, můžete se střídat. Škoda, že sem nemůžete vyfotit Anetku, určitě je to už velká holčička. Zdravím vás a jdu zalehnout, jsem docela k.o., pustila jsem se do velkých oprav a občas padám na hubu.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 20:05)

Třeba Aleš už taky fetuje s cikánkama,Sany zaučuje služebnou na zámku a Jirka to si netroufám odhadnout.

-Aleš- (Po, 1. 6. 2020 - 07:06)

Já ti dám že fetuju, ty syčáku! Mně bude za tři roky padesát (to je hrozný jak ten čas letí) a za těch 27 let, co se s nima stýkám, by mě ani nenapadlo sáhnout po droze. Už jsem tady několikrát psal, že ty fetky mám jako studijní materiál pro moje soukromé účely. Je to něco jako časosběrný dokument o jedincích s látkovou závislostí, ovšem bez kamer. Já sám jsem režisér i divák v jednom. Výsledek je ten, že jediní lidé s kterýma se stýkám se rekrutují z téhle sociální vrstvy. Samozřejmě musí být ženského pohlaví abych se taky sexuálně uspokojil. Teď mi zbyla jenom jedna, protože ostatní jsou ve výkonu trestu nebo se usadily a už tyto služby neprovozují. Já si teď užívám pěkných dní a chodím na špacíry. Na rozdíl od některých zde se mi líbí, že se zase vrátily děště a chladnější počasí. Vždyť stačí si vzít bundu nebo mikinu a je fajn. Voda je život, všechny formy života jsou na ní závislé. To ovšem mnoho lidí, užívající si vymožeností civilizace a odtržení od reality, nechápe, dokud jim z kohoutku teče voda. Jenomže to není samozřejmost, proto jsem rád, že zase prší a nejsou vedra. Je radost se dívat jak rostliny v přírodě bují.

.?. (Po, 1. 6. 2020 - 21:06)

To jsi je Aleši začal píchat když mi byly dva roky. A k jakému studiu si za ty roky došel? A v počasí jak jste psali pro mě ideál dnes.Ani horko ani zima.A myslím si že déšť tady chce každý s rozumem bez záplav ale ne k němu takovou zimu jako minulý dny.To jsi asi jeden z mála.

Miluna (So, 30. 5. 2020 - 14:05)

13:01 Je pořád něco nebo každou chvíli něco protože to je život a pořád se něco řeší.V těle se mi něco změnilo a je mi často chladno a proto teď bych uvítala horka.Minulý léto bylo krásný,teplo mi vnáší nějaký uklidnění a chci to znova.Celej rok na to čekam a jako na potvoru pořád nic.A v baru ani v hospodě sem ještě zatim do teď nebyla.Teď momentálně řešim a čekam na dětí příjimačky a mam toho plnou hlavu.Pils tak tvuj Ukrajinec neni teda novej partner ale pracovník.A jak mu to jde a jak si s nim spokojená? A kolik mu tak je let? Fernando přesně tak by to mělo být,sama to vim a uvědomuju si to a potřebovala bych ho to takhle naučit a ne aby byl pak sám ze mě na nervy,to pak neni žádná opora.On asi nedává to když mi začne všechno lézt na nervy a pak ani moc nemluvim,chci brzy spát,nechci sex a chci být nejradši sama,tak tyhle nálady on nedává a je pak z toho mrzutej,nervozní a zlej.On totiž za všim hledá i něco skrytýho a myslí si že jestli to nemam kvuli někomu a tak.Už to takhle bylo několikrát a nepomohlo moje vysvětlení že to je bezdůvodný.Ale momentálně doma pořád teď s nim dobrý.Od té dubnové krize pořád zatim dobrý.

Fernando (Pá, 29. 5. 2020 - 23:05)

Já myslím, že takový psycholog-poradce pro partnerské vztahy by nám řekl, že to je všechno špatně. Přece když se člověk necítí dobře, není možné se ještě navíc bát patrnerovy blbé nálady nebo dokonce agresivity! Přesně naopak: i kdyby byl celý okolní svět špatný a nepřátelský, tak právě ON má být tou oporou, pevným světlým bodem ve vesmíru, kam můžu kdykoli přijít a najít tam porozumění a pohodu. Jak se praví v písni ",,,tys moje modré nebe, duha štěstí po dnech deštivých..." :)

pro Fernando (So, 30. 5. 2020 - 12:05)

mělo by být, no ... ale zejména v parazitických vztazích ( Miluna pro prachy a zajištění, Sergej neumí být sám, chce zázemí ) si každý hájí svoje, žádná láska a porozumění tam není. Vše obtěžuje

Pils (Pá, 29. 5. 2020 - 22:05)

Milu, já jsem tentokrát docela ráda, že je klasické jaro, kdyby bylo léto už od dubna, nechtělo by se mi dělat. Lítám okolo ukáčka, aby ho nepřestala práce bavit, vařím, uklízím, stěhuju a přerovnávám a ve volných chvílích dělám na zahradě. Musíš najít něco, co tě naplní a nebudeš řešit blbosti a věci, co se nedají změnit. Něco je potřeba prostě přijmout, myslím, že to tady už někdo psal.

bianka (Pá, 29. 5. 2020 - 13:05)

Má právo syna vidět, s rouškou samosebou. Jinak bych to neřešila.

Miluna (Pá, 29. 5. 2020 - 13:05)

To já to řešim protože oni se schází u mých rodičů a rozhodně nechci aby je tam přijel nakazit a sem domu ho taky nechci.Takže když mu řeknu ať nejezdí snad je normální aby to respektoval v téhle situaci když je z kraje kde výskyt je aktivní a o dost víc než tady na jihu a on se navíc pohybuje mezi lidma.

bianka (Pá, 29. 5. 2020 - 12:05)

Já si doma přitápím a ven si přece můžeš vybrat, kdy chceš vyjít. Jaká ztráta času? Prostě dešti větru neporučíš. I když už tu takoví byli, co to také chtěli. :-)Když je venku škaredě, přiobleč se, dej roušku na nos a je to. Ale nadávkami zase uděláš doma dusno a to je horší než dusno venku.Tohle dusno doma si vytvoříš sama.

jj (Pá, 29. 5. 2020 - 15:05)

při četbě příspěvků od Miluny mne napadla stejná myšlenka - poroučet větru, dešti :) Miluna to asi neumí pochopit, že počasí prostě je a my se podle toho orientujeme. Miluna vyžaduje, když ona se rozhodne v nevlídném počasí bicyklovat, aby nad ní svítilo sluníčko a bylo 25 st. Já zase nechápu, jak tohle někoho napadne

Miluna (Pá, 29. 5. 2020 - 17:05)

Tak já vim že se tomu poručit nedá ale prostě mě to štve že se pak žije hůř.Když už si ani nemůžu vyjet pomalu v červnu tak kdy už pak:-( Nálada mi sjela dolu a doma to moc říkat nemůžu,musim to skrývat abych zas s nim neměla peklo.Nesnese mě vidět prostě mrzutou nebo nasranou a nevim proč když mu nic nedělam.Ale tak nějak to na mě padá,taky jak dětem se blíží přijímačky a já ani nevim s kym se poradit.Mrzí mi jak ničemu nerozumim,říkam si kdyby je neudělali,jestli pak můžou dělat opravky nebo je jeden pokus a smůla.Nemam varianty kdyby to nevyšlo.A taky nechápu,Zdeně přišla pozvánka z obouch škol a klukovi jen z jedný.No nevim proč se druhá škola neozývá.

Reklama

Přidat komentář