Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Mio, letos poprvé jsem ještě v lese nebyla - je to ostuda! V minulých letech jsem chodívala na průzkum a sbírat odpadky hned jak slezl sníh. A letos žádnej nebyl. Ba ne, mám fakt práce nad hlavu, ale hned jak budu mít volnej víkend, vyrazím a poinformuju.

bianka (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

Jak kdy Lallo, ale děkuji. Ano Milu, pořád se v ní nemůžu vyznat. Je to její povahou nebo její nemoci.? Přece když mi něco je, můj stav se horší, jdu za lékařem, upravím léky. A u ní se ten stav zase horší. A nic pro to nedělá. Mladá žena. To její pobrekování mě zvedá z židle. Na rady nedá, pomoct jí nejde. Nebo si myslíte, že to na nás doopravdy hraje? Za ty roky, co tady chodím, se v ní pořád nevyznám. Ale jdu koukat raděj už na Indyho.

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 20:07)

ne, je to její povaha, byla taková už před osmi lety, když sem začala psát. A Vilda a Stefan by mohli vyprávět

.,., (Ne, 12. 7. 2020 - 21:07)

Přesně tak.

Anonymní (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

Tak chytrá karanténa funguje fakt bombově. Známý ví už 3 dny, že je pozitivní, v den, kdy měl příznaky, s ním bylo několik lidí, ale hygiena ani nezavolala jemu, natož aby kontakovala ty kontakty. Ti vesele tedy chodí do práce (někteří se v práci setkávají s více lidmi), cestují atd. Prostě super. Hlavně že máme už hezká čísla

bianka (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

Nějak mám nutkání namočit ten hadr. Ale to nezměníme. Čas ukáže. Tak vám písnu, čím jsem byla pověřena v lese. Nafasovala jsem dalekohled a píšťalku....:-) Hlavu vzhůru!

bianka (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

Tak tohle slovo mi pomohla najít WIKI. A teď nevím, jak to myslíš, ale to neva. Jsem prostě dobře naladěná, ta příroda dělá divy, hlavně v mé věku si to užívám, i když mám problém s nohama.

Lalla (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

Máš smysl pro humor. Dokážeš napsat koment, který se tváří zprvu, jak by řekla Milu neutrálně a pak vygraduje do srandy:)

bianka (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

:-)

bianka (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

Jsem vás blokla?
Tak zase jdu.no. Dělat smaženici.

bianka (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

By mě zajímalo, kolik lidí věří tomu, že epidemie vznikla z netopýra.

Lalla (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

Miluna žije svůj život jako rovnici o několika neznámých. A za ty neznámé vždy dosadí nějaký problém tak, aby z toho ve výsledku byla hysterie ,která jí umožní žít jak chce. .. Takoví lidé ovšem těžko vyhodnocují, když jde opravdu do tuhého.

-Aleš- (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

Přesně

Sany 11 (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

Tohle me dneska docela zaujalo. Nekteri budou vedet, proc:D

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/varovani-optimismus-skodi-zdravi-111923

Lalla (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

Čermák je skvělej. Pesimismus není sexy...jak výborně to vypovídá o naší době. O naší snaze být neustále povinně vysmátí, i když v srdci pláčeme....Ještě v té souvislosti tento film. Vřele doporučuji i k diskuzi.... https://www.csfd.cz/film/232435-kurz-negativniho-mysleni/prehled/

bianka (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

Copak můžu být optimista, když čtu takovou zprávu?:Navzdory tomu, že minulý týden ohlásila první případ dozorce nakaženého koronavirem, věznice v okresu Madison v americké Alabamě nadále odmítá vězňům dávat roušky. Podle mluvčího věznice znamenají roušky bezpečnostní riziko. Vězni by prý mohli roušky spolknout nebo je používat jako zbraně.

Lalla (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

Tvůj smysl pro humor je někdy neuvěřitelný... ta gradace :)

bianka (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

No... to já koukla na toho psa, co je na titulní straně na Seznamu vpravo, kterému nechali jen vystrčený zadek a pobízejí lidi, aby z domů vylézali. Že nemají sedět doma. Joooo, poručíme větru dešti tady už bylo, ale lidé už jednají podle sebe. I když blbě. Protože jet v dnešní době do ciziny, je doopravdy odvaha. A riziko i pro ty, co si grilujou doma a sedí pak v bazénu.

P. (Ne, 12. 7. 2020 - 18:07)

Jojo, ta pohodička z cestování je dávno fuč.Na mě to taky působí ať jedem kamkoliv mezi lidi i tady v Čechách,natož jet někam ven,z toho přece nikdo nemůže nic mít? Že se jim chce.To přenášení viru ze státu do státu je dost nebezpečný kvůli mutacím.

njn (Po, 13. 7. 2020 - 11:07)

vypadá to, že jsme národ oveček :) Když nejde moc jezdit do zahraničí, tak hrrr na vodu ( teď jsou tam davy, pze vodní toky splavné ), nebo si vystát 4hodinovou frontu na Sněžku. Bez fantazie. A Miluna béká, ať je co je. Vedro, zima, déšť, sucho, dlouho vidět, krátké dny ... kdyby nebyl kovídek, našla by si něco jiného. Pro info - vir nazývám takhle zdrobněle, pze není nutné si ho znepřátelit :) Lidi jako Miluna existují, vidí chyby všude kolem jen ne ty vlastní

Reklama

Přidat komentář