Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

anketa (Po, 20. 7. 2020 - 12:07)

A co když to nebyla černoška?
Aleš by to věděl. Ví, ale nemá čas psát.

povídka, která… (Po, 20. 7. 2020 - 12:07)

Dobrý den, děkujeme za komentář. Podklady pro naši povídku dodává naše oddělení pro investigativní novinařinu. Jsou placeni blbě jako my ostatní ale to je jiná věc. Buď te si jistá, že správná odpověď na otázku č. 2 je černoška. Máte další odpovědi?

povídka, která… (Po, 20. 7. 2020 - 12:07)

Dobrý den, děkujeme za komentář. Podklady pro naši povídku dodává naše oddělení pro investigativní novinařinu. Jsou placeni blbě jako my ostatní ale to je jiná věc. Buď te si jistá, že správná odpověď na otázku č. 2 je černoška. Máte další odpovědi?

Anonym (Po, 20. 7. 2020 - 11:07)

Sakra Admine,zablokujte to, ji,na co tu jste

Miluna (Ne, 19. 7. 2020 - 21:07)

Nevim proč si ze mě děláte prdel!! Hlava mi bolí pořád celej den a nepřestala!! A Sergej je zase divnej,začal jezdit zase ven.Nevim co se mu takhle vždy jednou za čas stane že je jak někdo jinej!! Vždy se mi změní před očima a změní se mu i hlas tak nevim co to je!!! A jiný Ukrajinci můžou být nakažený.A Marian to už nemá cenu,to by bylo ještě horší.Ani léto letos nepřeje a za chvíli podzim na krku a jen už strach.Všechno fakt horší Radko než to bylo.Já sem to dřív říkala že když je na prd naopak bude ještě hůř a ono jo,každym rokem je to horší.Už se nechci nikdy znova narodit.Neni o co stát.

fuj (Ne, 19. 7. 2020 - 21:07)

to je ale blbý kvíz který blbec to mohl vymyslet

:-) (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

Tady je okurková sezona, můj tip: Eržika, prsatá černoška, v mobilu, Ukáčko?

povídka, která… (Ne, 19. 7. 2020 - 20:07)

Jedna chyba!!!!! Polepšete se.

povídka, která… (Ne, 19. 7. 2020 - 18:07)

Nědelní vědomostní quize....

Tak bando, vzhledem k úspěchu zcela náhodně položených otázek jistéu predátorovi, který se zde vydával za manžela Sonny (hahaha, blb jeden), rozjíždíme nový blbý projekt zvaný nepravidelně pravidelný nedělní soutěžní vědomostní quize (čti kvííííz). ......1.otázka: Jak se jmenovala babička Jitunina třetího, čtvrtého a pátého dítěte? 2.otázka: Jaké barvy pleti byla Jitunina konkurentka během vztahu s Alicí? 3.otázka: Ve které zemi se narodil Denis zvaný Tenis? ....Tak a do toho.....

kolemjdoucí (Ne, 19. 7. 2020 - 22:07)

1. Eržika, 2. černoška 3. Kazach

povídka, která… (Ne, 19. 7. 2020 - 22:07)

Stále jedna chyba !!! (jak praví Jituna, hodně vykřičníků, je důraz)

: (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

:))

povídka, která… (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

odpovědi?

Radka (Ne, 19. 7. 2020 - 14:07)

Milčo mám se na hovno ještě víc než dřív.

Miluna (Ne, 19. 7. 2020 - 18:07)

Mě je dneska zle,vzala mi hlava a zvracim a nemůžu se za celý den toho zbavit.Říkam si jestli to je vůbec migrena,jestli člověk nechyt to svinstvo už!! A to už takhle bude pořád!! Člověku něco bude a bude přemýšlet jestli to neni ono!! A zjistila sem že Sergej když nekupuje chlast tak tajně užíral Rivotril.Zajímalo by mě proč to dělá!! Ale nemam chuť se ho ptát aby se náhodou nenasral.To je fakt hnus všechno.Tak to jsme na tom stejně,vše je nějak ještě horší než dřív.

Miluna (So, 18. 7. 2020 - 15:07)

A jak se to pozná alkoholik? Jak musí ten člověk často pít? Jde o to že když si dam něco někdy já tak nikdy sem nebyla závislá na ničem.Umim to.A on když si dá,neví kdy přestat.Pije s menšíma pauzama klidně i přes měsíc v kuse.Třeba pije denně flašku Ferneta pak má pauzu tři dny a zase dál.Za ty měsíce co je doma vydržel nepít něco málo přes měsíc.No a jak to Bianka popisovala to vypadalo takhle v březnu když pil piva a vodky.Od tý doby Fernet na něm neni až tak poznat.Jinak doma začal péct i vařit i občas uklízet.Třeba přijdu z garáže a mam upečeno ale on neví že trávim čas v garáži.Ale přiznam se že teď před pár dny mu v noci prdlo v kouli a šel spát ven.Bylo to bez hádek ale klepala sem se z toho celou noc že sem nevěděla co ho chytlo a kde je.Myslim že mu občas hrabe,občas opakuje ukrajinsky něco dokola ale na práci už se pujde zeptat.

Ota (So, 18. 7. 2020 - 20:07)

Tak teď jsem četl že k nám na jich Covid tahaji právě Ukrajinci.Jak chvíli práci nemaji tak si odskakují domu a pak se vrací už nakažení.A Sergej už mi připadá jen pěkně divnej.To co o něm píšeš tak už mi nějak nesedí.A v té mé práci je to docela náročný.

Miluna (Ne, 19. 7. 2020 - 00:07)

No je teď nějakej divnej zase.Už několikrát mi opakoval že se doma dusí.On by tak chtěl abych s nim někam jezdila jenže mě se až tak moc s nim nikam nechce.Tak chodí občas sám a je divnej prostě.A já sem z něho občas už trochu nervoznější.Ale čekam co bude,jestli se to srovná a pujde do práce nebo ne.To já naopak sem radši že sem doma a nemůžu za to že se dusí.Mě začal dělat problem být mezi lidma.Nikam nechci a nejradši mam ze všeho už jen spánek.Teď bych chtěla slyšet ticho a spát ale pořád tu bzučí ksindl komárskej tak mě vytáčí.

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 14:07)

je to tak. Když chlastají a fetují dohromady, tak je vše vpořádku

bianka (So, 18. 7. 2020 - 11:07)

Psala jsem nepřihlášená, protože z tohoto pc nepíšu sama.

Reklama

Přidat komentář