Reklama

Polykání spermatu

ročník 1975 (Po, 16. 1. 2012 - 15:01)

Ta slovenština se mi tu...To mi také připadá normální. I piss.

Ale zajímal by mě ten "pestrý sexuální život bez zvrhlých a oplzlých praktik typu anální sex". Ráda se něčemu přiučím.

Láďa pro Cornut (Po, 16. 1. 2012 - 14:01)

Ta slovenština se mi tu líbí!A jenom dodám,že několik mých holek,mi mimo takové drobnosti,jako je polykání i lízalo anál!Zaujímalo by ma,čo z touto informácií urobí fajnové baby,ktoré tuna ohrnujů nos...

František (Po, 16. 1. 2012 - 14:01)

A jak vypadá ten pestrý sexuální život
bez zvrhlých praktik?

Pondělí: misionářská poloha
úterý: misionářská poloha
středa: misionářská poloha
čtvrtek: misionářská poloha
pátek: misionářská poloha
sobota: misionářská poloha
Neděle: návštěva kostela a sexualní abstinence

Diblík (Po, 16. 1. 2012 - 10:01)

Á, tady někdo ještě nepochopil, že pestrý sexuální život lze vést i bez zvrhlých a oplzlých praktik typu anální sex.

(Po, 16. 1. 2012 - 10:01)

U mně sex je o všem..Orální sex pro mně je velice nutný a důležitý..Přesto polykám vyjímečně. Spíše ne a snažím se to kamuflovat. Nechápu, proč muži na polykání tak bazírují. Polykají a sají snad mé výměšky?!
A jak tu čtu, nedovolila bych nikomu,aby se mi vystříkal na obličej.To mi fakt přijde ponižující.Navíc je to divné. Mám svůj obličej ráda čistý.

Cornuto (Po, 16. 1. 2012 - 09:01)

Nevím, co muži na kouření...To musite mat pestry sexualny zivot. Keby si vedela kolko rozneho "ponizovania" musi normalna zena v normalnom vztahu ptetrpiet. Nie len oral. Niekto sulozi aj na konicka. A co tak zozadu. To je este len ponizovanie. Niekto to chce dokonca pri svetle. Chudery zeny.

ročník 1975 (Po, 16. 1. 2012 - 07:01)

Nevím, co muži na kouření...Nikdo tě snad do ničeho nenutí. Když se ti to nechce dělat, nedělej.

Jana (Po, 16. 1. 2012 - 05:01)

Nevím, co muži na kouření mají. Myslím, že jde o to vyjádřit nadřízené postavení muže nad ženou. Čurák prostě do pusy nepatří, semeno už vůbec ne !. K tomu je určen jeden otvor na lidském těle, a máme ho pouze my ženy mezi nohama. S výjimkou několika kluků hermafroditů, ti někdy mají pičku občas také. Já svého kluka také nenitím, aby mi lízal čurinu...Ahoj.

Kazimír (Ne, 15. 1. 2012 - 22:01)

Havlův otec měl styky s R. Heydrichem. Václav Havel byl lhář a pouze se chopil příležitosti. Jinak byl amerikanoříťolezec. Navíc militantní prezident(podpora vpádu do Iráku, bombardování Jugosl.) Nedokázal směrem do zahraničí hlásat žádné postoje, pouze všem podlézal a přikivoval. Proto ho několik politiků mělo rádo. Navíc to byl prezident co měl vadu řeči a jeho mrkotavý projev je všeobecně znám. Chybělo mu vzdělání a inteligence.

Cornuto (Ne, 15. 1. 2012 - 20:01)

S ponizovanim to nema absolutne nic spolocne. Lizanie pipiny je tiez ponizujuce? Samotne fajcenie ma vacsina zien rada a zbytok to urobi kvoli partnerovi. Urcite percento zien to odmieta a kto na taku narazi ma smolu. Pokial nepatri k zlomku chlapov co oral nemusia. Oralnu sex je rovnako bezny ako vaginalny. To len adolescenti alebo jedinci co maju tu smolu, ze to doma nemaju, povazuju oral za nieco exoticke.
S prehltanim je to horsie. Treba mat stastie na taku partnerku. Ale takisto to nrsuvisi s ponizovanim.

žena 1975 (Ne, 15. 1. 2012 - 20:01)

Felaci, stříkání na obličej a polykání beru jako součást sexu, ne jako ponižování.
Ale souhlasím s tím, že dělat to, co člověk nechce je blbost. Kdysi jsem to také neměla ráda a nedělala to, čas můj pohled na sex změnil.

Upřímně a na ro (Ne, 15. 1. 2012 - 20:01)

Kdyby po mě ten můj chtěl felaci a ještě k tomu polykání (naštěstí po mě nikdy nic takového nehctěl), tak bych mu nevyhověla. Dělat to, co člověk nechce je blbost. Ať si to pánové zkusí spolknout sami a pak až to požadují po svých partnerkách. Ale zajímalo by mě, jak to muži vnímají z hlediska pocitového? Jsem žena, takže to nemohu posoudit. ale připadá mi, že kdybych byla muž, že by mi připadalo, že partnerku ponižuju - jak felací tak polykáním.

Jarek (Ne, 15. 1. 2012 - 12:01)

Zajímavé, že podle vás...Tady nejde přeci o to, zda někdo onanuje a nebo ne a zda je to kluk či holka, ale o to, že si tu pár úchylů vymýšlí nesmyslné příběhy a ani neumí pravopis (o to však tak nejde) a tím úplně znevažují serióznost takovéhoto fóra, což úplně odehnalo skutečné aktéry opravdických zážitků. :-( A to je škoda, protože pro věc by to bylo daleko zajímavější než slátaniny pubescentů.

Nath (So, 14. 1. 2012 - 16:01)

Zajímavé, že podle vás jenom chlapi jsou úchylové nebo že jenom oni onanujou - to je přeci klišé.

Jarek (So, 14. 1. 2012 - 15:01)

Toto mohl napsat jen...Máš pravdu Chlapáku, už ten jeho debilní slovosled sleduji dlouho, je to určitě onan! Je škoda, že takoví jako on odsud vyhnali seriózní holky a ženy. Dříve tu bylo živo a snad i více pravdivo a dnes to je jen pár takovýchto úchylů, co se tu vzájemně lakují vydáváním za ženské. :-(

Libor (So, 14. 1. 2012 - 13:01)

Přitelkyně chce taky po souloži at ji to ližu a ji samé to nechutná.

Mira (Pá, 13. 1. 2012 - 12:01)

Ahojky.Poslední dobou více...No asi na tom něco je. Mě se to líbí a vzrušuje. Moje předchozí přítelkyně měla moc ráda různé hraní se semenem. sama ho velice ráda polykala, líbilo se jí když si se mnou mohla semeno přendávat s pusy do pusy. Když sem se jí vystříkal do kundičky chtěla abych jí to vylizoval. došlo i na semeno jiných kluků, sama mě to navrhla sice mě to zpočátku dost překvapilo ale nakonec jsem souhlasil.

Vlastička (Čt, 29. 12. 2011 - 09:12)

Tak, milé děti a teď nám...Trpaslíka. To mi poradil Pepíček.

chlapák (So, 26. 11. 2011 - 18:11)

Když jsem prvně souložila,...Toto mohl napsat jen nadržený pubertální dobytek.Žena by to tak nenapsala.Asi si ho u toho honí puberťák.

chlapák (So, 26. 11. 2011 - 18:11)

Když jsem prvně souložila,...Toto mohl napsat jen nadržený pubertální dobytek.Žena by to tak nenapsala.Asi si ho u toho honí puberťák.

Reklama

Přidat komentář