Reklama

Podvazky a punčochy

Soňa (Po, 20. 7. 2009 - 11:07)

Když mně bylo 15 tak už byly punčocháče běžné, podvazky jsem si vyzkoušela, ale naštěstí jsem je nosit nemusela. Zato moje matka nosila takový hrozný stahovací pas, od pupku až na stehna, a k tomu nějaké laciné punčochy, které se jí různě krabatily a padaly, vypadala v tom úboru hrozně. To mě od punčoch a podvazků na dlouho odradilo.

Majo (Ne, 28. 6. 2009 - 13:06)

Je to tak,niekomu sa to páči inému nie.u nás v robote si baby prezerali katalog s modou a v strede bolo prádlo a začla diskusia.nenápadne som sa zapojil a počúval čo si ktorá o čom myslí.
Mladé žaby,chodiace do práce v džinach preferovali jednoduché elastické prádlo,jedna staršia kolegyňa,klasický kostýmkový typ skôr krajkové elegantné prádlo.Prekvapenie prišlo keď Janka ,zrelá tridsiatnička zahlásila ,že ona má vvo výbave aj nieko?ko podväzkov,tak to som bol prekvapený akú debatu to vyvolalo.
vypytovali sa jej ako sa to nosí,kde to nosí a tak.Je zaujímavé,že len jedna to kategoricky zamietla.
Je len škoda,že Janka tie podväzky nenosí do práce,povedala že je to dosť sexy a niekedy je niečo vidno a tak nechcela aby si niekto myslel,že provokuje chlapov.
Pýtali sa ma aj na môj názor,samozrejme som povedal,že sa mi to páči a snažil som sa ich povzbudiť aby si také dačo zaobstarali.
Na druhý deň som skoro z nôh spadol,ráno vpálila Janka do miestnosti v tmavom kostýme a na nohách mala čierne pančuchy,keď sa prezúvala do šlapiek na vyžšom podpätku všimol som si ako sa jej pod kolem pančuška poskrčkala a bolo to jasné mala klasické nylonky Katarica .
Neskôr si pred babami vyhrnula sukňu a oni hodnotili tú nádheru,bohužia? boli vo vedlajšej miestnosti a jea som len počul rozhovor a predstavoval som si to všetko a muselo to byť pekné ,pretože Janka je teda kus baby.

takže si myslím,že aj keď masové rozšírenie tohoto druhu prádla svetu asi nehrozí,vždy sa nájdu ženy,ktoré si to dokážu vychutnať.

Zdeněk (Pá, 26. 6. 2009 - 23:06)

Mě se vždacky líbily na ženách punčochy,ale málo je nosí. Moje partnerka je taky nechce nosit-prý se bojí, aby jí nic nebylo vidět,prý jí jsou punčochy nepohodlné,i ten pas, na kterém drží.Nedávno byla u nás na návštěvě švagrová, ta měla punčochy a dost krátkou sukni,sice se snažila si ji při sezení stahovat dolů. ale byl často vidět i lem punčochy a když se ohnnula i stehno nad ní.Chvílemi si jako nenápadně něco pod sukní upravovala.Musel jsem se tvářit,že to nevidím,manželka mě pozorovala. Byli u nás na noc, v koupelně jsem si tajně prohlédl vše co svlékla. Měla tam punčochy i pas na podvazky, černý,z elestického materiálu,široký asi 25 cm, moje partnerka občas nosí úzký. Chtěl jsem říci manželce, aby si ten od švagrové zkusila, ale bylo mi to hloupé, abych jí nepřipadal nějaký divný,že se o takové věci zajímám.

Honza (Čt, 25. 6. 2009 - 23:06)

Kdysi jse sem už psal, že jsem viděl ženskou, která nosí podvazky. Tenkrát měla úzkou sukni vzadu s rozparkem a při chůzi jí vykukovaly okraje punčoch. Myslím si, že se jí také i trochu rýsovaly pod sukní podvazky. Nyní Praze Vysočanech jsem jí viděl znovu, myslím si že to byla ta samá. Šel jsem na Palmovce z metra po schodech a najednou přede mnou vidím, že jde ženská v černé kratší sukni a já jsem zespoda viděl jak jí pod ní končí punčochy a je jí vidět pořádný kus nahých stehen! Tak jsemm zvolnil a ona vyšla nahoru, kde zrovna začínalo pršet a foukat vítr. Zastavila se vzala si deštník a otvírala ho a pomalu šla dál. Při každém kroku za pomoci větříku jí zase super bylo vidět na ty zaříznuté kraje punčoch do stehen. U metra je tam taková bouda, kde prodávají pečivo. Zastavila se tam a kupovala rohlíky. Musela si držet deštník a přitom platila, když začal požádný vichr. Zvedl jí sukni a bylo vidět jak jí po straně stehna drží punčocha na bílém podvazku a takové dlouhé kšandičce. Asi jí došlo, že jí vítr zvedá sukni, rychle vzala kabelku a snažila se přidržet sukni, což v tom větru moc nešlo a tak se dala se do cupitání v lodičkách k autobusům. Jeden chlap se zastavil a otočil se a úplně čuměl. No ony se podvazky na ulici v Praze moc nevidějí. Zastavila se až na stanici autobusů pod střechou, kde už nefoukalo byla v klidu a sukně jí zase všechno kryla. Více jsem si jí prohlédl- byla to určitě ta, co jsem už poblíž jednou viděl - pěkná bruneta asi 35-40 let, prostě dáma. Ale to co nosí pod sukní - proč vás ženské není víc? Tahle určitě nejela s nákupem na rande nebo dokonce za sexuálním výdělkem, ta jela prostě z práce domů, asi za rodinou. A podvazky nosí docela asi normálně protože jí to vyhovuje a ne jako ta moje , kterou musím jednou za uherský rok uprosit aby si je vzala třeba na narozeninovou večeři. Napište pánové a dámy, co si o tomhle myslíte?

Lucie (Čt, 25. 6. 2009 - 13:06)

Když jsem chodila do gymnázia,tak jme nosily většinou punčocháče,ty ale byly ještě jen silné. Jemné punčocháče nebyly k dostání, proto jsme musely nosit třebä do tanečních nebo do divadla klasické silonky.To bylo dost nepříjemné, zvlášť, když jsme na to nebyly zvyklé. Pocit jsem měla obdobný jako Klára,zvlášť,když jsem měla kratší šaty.Asi to muselo být poznat,hlavně jak jsme si to nenápadně upravovaly, třeba po delším sezení v divadle.Kláro, jak jsi tehdy ty punčochy měla upevněné? Já jsem měla nejdřív úzký pas vzadu na zapínání,který punčochy špatně držel.
Pozdeji mi maminka koupila eastický pas jako nosila sama. Ten jsem se styděla nosit,připadal mi pro mladé děvče nevhodný. Nakonec jsem měla elastické kalhotky s přišitými podvazky, ty sice vapadaly modernější, ale byly z pevného,málo podyšného materiálu. Nikdy jsem si na to nezvakla, když byly později k mání tenké punčocháče, tak jsem to přestala nosit

Klára (St, 24. 6. 2009 - 10:06)

První podvazky a punčochy jsem dostala v roce 85 k 15.narozeninám od své matky a byla jsem vyděšená, mimo matky jsem neznala nikoho, kdo by je v té době nosil, moje spolužačky tedy určitě ne. Nicméně matka trvala na tom, že se je musím naučit nosit. Prvně jsem je na sobě měla ve Vinohradském divadle a šíííleně jsem se styděla, protože to bylo pod nevhodnou sukní dost poznat. To bylo za trest, nepohodlné a ještě trapné. Teprve v dalších letech jsem zjistila, že matka měla pravdu a že kluci/muži jsou z tohoto prádla celí diví. Tak proč je občas trochu nepodráždit, že?

Zdena (Po, 22. 6. 2009 - 22:06)

Úzké podvazkové pasy se hodí jen pro štíhlá děvčata,pro trochu silnější se nehodí, protože se značí pod šaty a to není hezké.
Proto je lepší elastický pas nebo stahovací kalhotky. Obojí ale je skutečně trochu nepohodlné,zvlášť,když na to nejste zvyklá,nebo máte prádlo nové.

Návštěvník (Po, 22. 6. 2009 - 14:06)

bukvi

janas (Po, 22. 6. 2009 - 13:06)

máš pravdu, skutočne ve?a, u nás v práci skoro všetky

Luboš (Pá, 19. 6. 2009 - 10:06)

Moje manželka punčochy někdy nosí,někdy takové ,co drží bez podvazkového pasu.Ten má bud úzký,nebo široký elastický.Mě se líbí víc v úzkém,ale ten nosí málo. Viděl jsem jí si oblékat ten široký,šlo jí to dost obtížně,zdál se mi hodně malý.Ptal jsem se, jestli to je nutné, ale odpověděla, že tomu nerozumím.Když jsme byli na plese,muselo jí to asi dost vadit,chodila se často upravovat na WC a pozdeji se přiznala,že jí ten pas hodně tlačí a že jí bolí břicho,chtěla jít domů.Po svléknutí měla chvíli vidět otlačení na kůži v místě sundaného pasu.

Alena (Čt, 18. 6. 2009 - 14:06)

Mému příteli se na mě líbí punčochy, vzala jsem si je několikrát do společnosti,ale punčocháče jsou rozhodně příjemnější.

Pavel (Ne, 7. 6. 2009 - 13:06)

Na novém webu již není nutné čekat na schválení příspěvku, registrovaní uživatelé píší přímo a pokud člověk respektuje pravidla webu, tak není žádný problém. Je to stále lepší než, aby jako zde se do debat pletl debil blábolící o bukvicích.

Jirka (Ne, 7. 6. 2009 - 09:06)

Pavle,to sice je ,ale co ta cenzura od MaKa.Už tam ani nechodím.

Pavel (Út, 2. 6. 2009 - 19:06)

Pro zájemce o punčochovou módu a nošení punčoch - web www.puncochy.com má novou podobu a nově vylepšenou diskusi.

Jirka (Po, 1. 6. 2009 - 21:06)

pro Zdenu,záleží taky na způsobu praní,přinejhorším se prodává vodička,která pomáhá oživit silikonový pásek.

Majio (Po, 1. 6. 2009 - 18:06)

Zdena,moja žena nosí pančuchy aj ku kratšej sukni dokonca k jednej čo jej spod nej vykúkala zozilená časť pančuškových nohavic, dá si širší pás s kratkymi podväzkami k nemu pančuchy s úzkym lemom,pritom má vnútornú časť pančuchy až pri rozkroku a vonkajšia časť je vytiahnutá až nad rozkrok a nie je nič vidno.
samodržky nenosí lebo povedala že sa v nich zle cíti,akoby jej stále padali.
Včera sme boli na nákupoch mala šedé katarica ,ešte zo starých zásob s vystuženou petičkou a otvorené lodičky,sukienku nad kolená,ani neviem čo ju to napadlo po dlhej dobe,asi nedostatok sexu ,xixi,tak ma to zobralo,že sme ani domov nedošli,musel som zastaviť v lesíku.........

Zdena (Po, 1. 6. 2009 - 14:06)

Děkuji za informaci,samodrřící punčochy jsem neerkoušela- nezklouznou po čase dolů?

Josef Marek (Po, 1. 6. 2009 - 08:06)

Pro akiho: tak pošli na josefmarek1"email.cz

Jirka (Ne, 31. 5. 2009 - 21:05)

pro Zdenu,se ženou jsme v CA koupily samodržky s nízkou krajkou,které jsou tak pružné ,že jdou vytáhnout až úplně nahoru a šly by i ke krátké sukni.

Zdena (Pá, 29. 5. 2009 - 14:05)

Punčocháče jsou jediná možnost pod krátkou sukni,ale nic příjemného to není,mít 2 vrstvy na sobě. Na delší nošení a když je teplo nosím raději trochu delší sukni a punčochy . Bohužel do práce nemůžu chodit naboso,ani v létě. Vzhledem k postavě bych měla nosit stahovací kalhotky nebo punčocháče,ale to jze vzít jen na chvíli,tak je nosím jen velmi zřídka pod přiléhavou sukni.

Reklama

Přidat komentář