Reklama

Podvazky a punčochy

eliška (St, 2. 9. 2009 - 10:09)

vyzkoušela jem všechno. nejraději nosím punčocháče a samodržící punčochy. podvazky doporučuji nechat na vášnivou noc

Jarun (Út, 1. 9. 2009 - 23:09)

Lindo vše nej ke Tvému svátku.Jestli chceš,tak ke mě přijed a přečtu Ti pohádku.?

Milan (Út, 1. 9. 2009 - 22:09)

A ja proč jsem je minule žene nemohl sundat. Oni asi byly přilepené

iva (Út, 1. 9. 2009 - 22:09)

ked samodrzky padaju striekni si trochu laku na vlasi na stehna zarucene nespadnu.

Jana (Út, 1. 9. 2009 - 21:09)

Lindo, když sis připadala dobře, tak proč už punčochy nenosíš? Já je chci začít nosit, tak nevím podle Tvého psaní, jestli je to lepší než punčocháče.

Llinda (Út, 1. 9. 2009 - 21:09)

Když jsem loni četla tuto diskuzi, tak jsem se rozhodla, že to taky vyzkouším- sehnala jsem si podvazkový pás a k tomu punčochy (klasické- ne samodržící). Musím říct, že jsem si připadala v tom hodně dobře, i když jsem se pořád bála, že se mi podvazky odepnou a punčochy sjedou...Vzala jsem si je do divadla a k tomu sukni trochu vic nad kolena. Sukně měla rozparek na bohu takže když jsem si dala nohu přes nohu, tak šel lem decentně vidět a mě samotné se to líbilo :). Ale bohužel teda, když jsem vstávala, tak se mi zezadu opravdu odepl a na záchodě v té nervozitě mi nešel a nešel zapnout :)...No, ale občas jsem je pak vytáhla, Spíš jsem si oblíbila ,,obyčejné,, punčocháče- černé s různými vzory- cena kolem cca 180Kč. Ty mají podle mě daleko větší úspěch a nemusím se bát, že se něco odepne...Co se týká samodržek, ty mám pocit, že po delší době sjíždějí, no ale na záchodě není problém je vytáhnout, že. Jsou výborné, když je teplo..Takže tak se mnou :)

Jirka (Út, 1. 9. 2009 - 16:09)

tak nám chladnější rána zahajujou punčochovou(ačovou)sezonu.je ráno na co koukat.

Martin (Po, 31. 8. 2009 - 14:08)

Holky. Punčochy a podvazky jsou sexy. Moje přítelkyně je nosí a já pořád stříkám.

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2009 - 19:08)

Jani, pančuchy Katarica sa pomaly vytrácajú z trhu a myslím,že ich aj prestali vyrábať.
Elite Warnsdorf má stránku a tam sa ešte dali objedenať v troch farbách.Mne sa podarilo ich kúpiť v menšom obchodíku na Morave .
Skúsenosti s ich nosením mám dobré,bez problémov,sú pevné,neelastické ,pekne formujú nohy .
Vyžadujú pevný pás a dobré upnutie ,dosť ťahajú,chce to zvyk.
Podvazky milujem pre ten tajomný pocit s odhalenia čo je pod sukňou.

Jana (So, 29. 8. 2009 - 13:08)

Moniko,souhlasím s Tebou, že punčocháče nejsou v teple tak pohodlné.Proto chci na jaře a na podzim zkusit punčochy, protože ráno je chladno a ve dne teplo. Moniko, Ty nosíš punčochy i ke kratší sukni? Já většinou nosím rovné sukně nad kolena, i s rozparkem a přiléhavé, tak právě mám obavy, že by byl vidět lem či podvazky. Nosím je převážně do práce, kde jsem dost v pohybu - školím.
6eny, jaké máte zkušenosti s Katarica, mne by se líbily, dříve prý jich bylo dost, dnes nevím, kde bych je koupila.

Monika (So, 29. 8. 2009 - 11:08)

Jediná výhoda punčoch je větší vzdušnost,hlavně když je teplo. Musíš stále dávat pozor, aby nebyl vidět lem nebo i podvazky, hlavně při sezení,nebo ohnutí.Je taky cítit tah podvazků, i sám podvazkový pas-ale aspoň ti to připomíná, že je máš na sobě a že musíš dávat pozor.Samodržící punčochy jsou dost nepříjemné,truchu škrtí elastický lem.

Jana (Pá, 28. 8. 2009 - 15:08)

Hezký den,
zapojuji se do diskuze. Já punčochy zatím nevyzkoušela. Když je chladno, tak nosím punčocháče, většinou klasické tělové nebo vzorované ke kratší sukni. Ráda bych ale zkusila i punčochy, ale nevím, jestli na gumu nebo na podvazky, bojím se, že mi budou vidět krajky nebo se budou škrabatět. Holky, jaké máte zkušenosti s nošením punčoch.

Návštěvník (Pá, 28. 8. 2009 - 06:08)

hmm

Zdena (Po, 24. 8. 2009 - 16:08)

Punčochy jsme musely nosit i k minisukni,protože punčocháče nebyly k dostální. Pro kluky to asi bylo vzrušující,ale pro násst dost unavující, stále se hlídat,aby nebylo nic vidět,hlavně při sezení a ohnutí.Podvazky se dost napínaly,bylo je třeba nekdy upravit,ale jak to udělat nenápadně, když jsem tušila, že mě při sezení v lavici někdo pozoruje? Na běžné nošení jsem měla úzký pas vzadu na zapínání,ten ale moc punčochy nedržel a ty se krabatily. Do společnosti mi maminka koupila elastický pas,jako nosila sama.Ten držel punčochy napjaté, ale byl hodně nepohodlný.V tanečních nebo na plese se to dalo vydržet, ale při delším sezení,třeba v divadle,to bylo utrpení. Když pak byly k dostální punčocháče ,tak jsem byla ráda.

Zdena (Po, 24. 8. 2009 - 16:08)

Punčochy jsme musely nosit i k minisukni,protože punčocháče nebyly k dostální. Pro kluky to asi bylo vzrušující,ale pro násst dost unavující, stále se hlídat,aby nebylo nic vidět,hlavně při sezení a ohnutí.Podvazky se dost napínaly,bylo je třeba nekdy upravit,ale jak to udělat nenápadně, když jsem tušila, že mě při sezení v lavici někdo pozoruje? Na běžné nošení jsem měla úzký pas vzadu na zapínání,ten ale moc punčochy nedržel a ty se krabatily. Do společnosti mi maminka koupila elastický pas,jako nosila sama.Ten držel punčochy napjaté, ale byl hodně nepohodlný.V tanečních nebo na plese se to dalo vydržet, ale při delším sezení,třeba v divadle,to bylo utrpení. Když pak byly k dostální punčocháče ,tak jsem byla ráda.

Jirka (So, 22. 8. 2009 - 23:08)

pro Jardu,tak pošli foto.

Jarda (So, 22. 8. 2009 - 20:08)

tak jsem si prohlížel fotky z gymplu - rok 1972. Holky tam vesměs mají punčochy. Ztopořil se mi při vzpomínce jak jsme jim koukali pod sukně.

Jirka (So, 22. 8. 2009 - 19:08)

včera navečer jsem jel přes nám.Jiřího z Pod.a tam v čekárně seděla hezká slečna v krátké sukni a koukaly jí krajky punčoch.Asi jela na rande.Šťastlivec ke komu jela.

Jirka (Ne, 16. 8. 2009 - 18:08)

pro Akiho-omluva se přijímá,čekáme.

Aki (So, 15. 8. 2009 - 23:08)

velice se omlouvám, že jsem zatím neposlal fotky těm. kteří napsali své maily. Byl jsem trochu zaneprázdněn a i v cizině. Jen co prohrabu archiv tak je odešlu. Připomínám, že mám fotky ženské, která nosí pdvazky úplně běžně a často je jí vidět pod sukně určitě víc než by si určitě sama
přála.

Reklama

Přidat komentář