Reklama

Podvazky a punčochy

Linda (Ne, 20. 9. 2009 - 10:09)

Wet boy..To teda rozhodně ne :)

WetBoy (So, 19. 9. 2009 - 17:09)

A nosí některá z Vás podvazky když se jde koupat?

leos (Po, 14. 9. 2009 - 09:09)

Nevím proč chlapi brečíte, že...tady je múj mail. [email protected]

Lenka (Po, 14. 9. 2009 - 00:09)

Holky, nosíte samodržící puncošky s krajkou rády při sexu? Mne to strašně rajcuje. Jaké barvy nejčastěji? Dík za odpovedi.

Pavel (So, 12. 9. 2009 - 10:09)

Nosit punčochy chce cvik, nosím kompresní punčochy na podvazky už řadu let a považuji to za mnohem lepší řešení než samodržící punčochy.
Pokud jde o počet podvazku, tak u běžných punčoch stačí dva, ale u punčoch se silnějším tahem nebo s volnějším lemem (hodně se prověsí) jsou lepší podvazky tři (tedy celkem 6). Zapínání toho zadního chce tedy opravdu cvik, ale punčochy se zase lépe nosí.

Jana (So, 12. 9. 2009 - 07:09)

Petrucho, slyšela jsem, že se Katarica už nevyrábějí, ale ještě se někde dají sehnat. Ráda bych je sehnala, protože jsou opravdu hezké. Jinak já většinou nosím sukně ke kolenům a střídám úzké sukně a volnější. Příští týden jedu do Prahy na služebku, tak se poohlídnu po nějakém pásu a taktéž punčochách. Ženské, nevíte, kde by se v Praze dali sehnat Katarica nebo o nějakém dobrém obchodě s prádlem? Přemýšlím, jaký pás si koupit - úzký nebo široký. Přes úzký by se daly kalhotky nosit i přes, aby to bylo na záchodě pohodlnější při sundavání.

Jirka 50 (Pá, 11. 9. 2009 - 12:09)

Dobrý den.Jak psala p.Petra z 10.9 ve 20.47 je přesně to samé na co jsem koukal,když se obékala moje teta.Pracovala jako kuchařka v JZD a já u ní na prázdninách takovéto oblékání tajně sledoval.Hezký zážitek moc rád na to vzpomínám.

Petrucha (Čt, 10. 9. 2009 - 21:09)

Jéžišmarjá, to jsem si dala, jak něco napíšu, abych odpovídala a nemám čas. Tak tedy Katarica. Jednak se už skoro nedají sehnat, nevím, jestli se vyrábějí, můj chlap je do nich blázen, tak ještě nějakou zásobu mám a nosím je do divadel a do společnosti, nádherně se lesknou, prostě jinak vypadají než dnešní punčochy a punčocháče. Kdo je zná, tak hned pozná, že máte pod sukní podvazky. Začátečnici s nošením punčoch je ale určitě nemohu doporučit, jsou náročné na kvalitní podvazkový pás, spíš asi bokovku v našich podmínkách, a mít delší sukni. Jsou taky mnohem méně pohodlné, protože nejsou pružné, snadněji se při špatném oblečení krčí, slovy Lindy při rozepnutí podvazku opravdu udělají na noze katastrofu. Ale teď už čau a dobrou. Petrucha.

Petrucha (Čt, 10. 9. 2009 - 21:09)

Tak hlavně - kombinace...Než jsem to dopsala, tak zase píše Linda o katastrofě s rozepnutým podvazkem. To se ti děje tak často? Netvrdím, že se to nemůže stát, ale vždycky je to špatným zapnutím. Určitě víc problémů udělá obyčejný vítr a širší sukně. Vždycky je to o délce sukně, kterou si dovolíme přes punčochy. Jěště jednou Petrucha.

Jana (Čt, 10. 9. 2009 - 21:09)

Petrucho, Ty už nosíš punčochy dlouho, jak čtu. Já je chci také nosit místo punčocháčů. A jaké máš zkušenosti s punčochami Katarica? Mne se na nich líbí jejich vzhled. Jednou je měla jedna spolubydlící na školení a říkala, že si je občas bere. Uvažuji o úzkém pásu.
Chci nosit punčochy na jaře a na podzim, v zimě zůstanu u punčoch.

Petrucha (Čt, 10. 9. 2009 - 20:09)

jaký máš pas? Se 4 nebo 6...Tak hlavně - kombinace podvazků a samodržek je blbost. Jednak samodržky jsou drahé /jesti chceš nahoře zbytečnou luxusní krajku, tak v ceně samodžek se takové na podvazky prodávají, ale pohodlnější bez silikonových pásků/ jednak tlusté silikonové pásky se opravdu do podvazků špatně zapínají. Zapínat punčochy předem do podvazků je zase nesmysl, protože přesně nemohu vědět, kde je zapnout. Ledaže bych je svlékala a prala s podvazky a celé to zas oblékala jako punčocháče-hi,hi. Jistěže zapínání podvazků chce určitý cvik. Já mohu tvrdit, že si ráno punčochy včetně zapínacího pásu/ty háčky trvají nejdéle/ neoblékám déle než půl minuty. Jak na to? obléknu si podv. pás, sednu si, obléknu punčochu od špice, zapnu přední podvazek, postavím se - což je důležité, v sedě to jde opravdu blbě a zapnu ten zadní. A to samé s druhou punčochou. Prostě fofrovka, ráno do práce se tak oblékám kolik let, není to o moc delší než se nasoukat do úzkých džín. Malá poznámečka - Některé podvazky mají takovou krycí mašličku, která je stejně k ničemu, a při zapínání se akorát plete. Tak pryč s ní. No a proč by se měly podvazky samy rozepínat? Je třeba jen zkontrolovat aby jazýček správně zapadl do očka podvazku. když chceš mít 200% jistotu, přehni si lem punčochy a zapni si jí v tom dvojitém - to nerozepnou ani chlapi - hi,hi. Jó a Vlasto kde jsi sebrala pás se 6ti podvazky? To se nosilo někdy v 50. letech, ani já si neumím opravdu představit ten zadní podvazek zapínat. Jinak zase je blbost na WC si rozepínat podvazky. To je právě to super, že se dají stáhnout kalhotky zpod podvazků. Vyjímkou jsou bokovky, které sahají nízko, proto jsou v tomhle směru nepohodlnější. Mohou se stáhnout i s punčochami, které se pak ale musí od lýtek povytahovat, podvazky je nahoru nevytáhnou, stejně jak to znáš od punčocháčů, když ti slezou dolů. To jsem zase napsala román, musím končit. Tak čau. Petrucha

Linda (Čt, 10. 9. 2009 - 20:09)

Právě jen že se 4..takže když se to rozepne- tak to je katastrofa :)

Vlasta (Čt, 10. 9. 2009 - 15:09)

jaký máš pas? Se 4 nebo 6 podvazky? Já občas nosím elastický pas se 6 podvazky, ten zadní se skutečně špatně zapíná. Doma to ještě jde, ale třeba na WC je lepší podvazky neodepínat, ale stáhnout dolů pas i s punčochami a pak zase natáhnout.

Linda (Čt, 10. 9. 2009 - 12:09)

Víš, co by mě ale zajímalo?Proč se mi podvazky, které jsou vzadu, tak hrozně špatně zapínají?Nebo si je mám nejdřív zapnout ještě předtím, než je budu mít na sobě?Je nějaký speciální trik na to, aby se neodeply?A co si myslíš o kombinaci podvazků a samodržek?Dík za odpověď.

Petrucha (Út, 8. 9. 2009 - 21:09)

Delší dobu jsem to tady nečetla. Tento týden se již po ránu ochladilo a tak přišel čas i opálené nohy schovat do silonek. V mém obchůdku jsem nakoupila tenoučké 15 den strečové punčochy á 25 Kč - super cena- a hurá po dovolené do práce. Jinak si to neumím ani představit. Ten můj je z toho po létě úplně hotový. Hi,hi. Ale já si neumím představit něco pohodlnějšího než tohle se širší sukní. Nechápu ty řeči o nepohodlnosti, škrcení a podobně. Cítím se v tom skvěle. Samodržící bych už nevzala. Jemné strečovky s pohodlným pasem jsou mnohem pohodlnější, pověry o samovolném rozepínání historických podvazků patří našim babičkám, když si je dobře zapnete, drží skvěle. Pocit jakoby sjíždění samodržek nesnáším. Nedávno jsem viděla na rušné ulici nešťastnou dívku které se pod krátkou sukní svezla a úplně shrnula až ke koleni samodržící punčocha a ona s tím nemohla nic dělat. To se mně nestane. Pokud chcete nějakou radu, jak na punčochy, klidně napište, občas se na tuhle diskuzi mrknu. Čau holky, fakt žádný strach, punčochy jsou prý dnes in! Petrucha

Michal (So, 5. 9. 2009 - 20:09)

A ty jsi taky na hovno Zuzano

Majo (Čt, 3. 9. 2009 - 20:09)

Inak vela žien si pančuchy oblieka do postele,je to tiež príjemné,ale nie je to ono.Myslím si,že nosenie pančúch je o niečom inom ako len o sexe.
Mňa teda ženy nosiace pančuchy vzrušujú do nepríčetna,ale pri tom samotnom akte si tie pančuchy môžu kludne vyzliecť a to vzrušenie sa prenáša na samotnú nositelku.
Obliekanie si pančúch len do postele je podla mňa trocha lacné....
Škoda len,že tých nositeliek je čoraz menej a menej..........

Majo (Čt, 3. 9. 2009 - 20:09)

Pavel to bola osudová chyba, ona nebola stydlivka,ale si to obliekla pod tie nohavice a chcela aby si to našiel a dobre ju vyprášil.:-))))

Pavel (Čt, 3. 9. 2009 - 09:09)

Byl jsem u kamarádky zprovoznit jí novou televizi a koukám, že má v koupelně spoustu sušícího se spodního prádla včetně punčoch a podvazků. Docela mě to u ní překvapilo, protože jí neznám jinak než v kalhotách. Asi za hodinu jsem si ještě jednou šel umýt ruce a ejhle, punčošky a podvazky byly pryč. Stydlivka jedna je rychle uklidila, ale kalhotky a pdprsenky tam klidně nechala.

Linda (St, 2. 9. 2009 - 14:09)

to Jana: Přestala jsem je nosit, jen z toho důvodu, že začlo být léto :).Jinak do postele si je občas pro zpestření obléknu, ale připadá mi, že to mého přítele zas až tak moc nebere...Jinak ted jak zacne podzim, tak je občas vytáhnu, ale mám pocit, že opravdu jsou lepší samodržky i když z estetického hlediska jednoznacne podavzky :)...

Jrun:děkuji za přání k svátku :)

Reklama

Přidat komentář