3079 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Přemek (anonym)
Odpověď na Mimo jiné právě o křivkách,
Paní Marcelo. Při představě modelky 90/60/90 na hraně anorexie mě naskakuje husí kůže. Tady se bavíme s prominutím o živém věšáku na šaty, ne o ženské kráse. Na tyto barbie snad vyrábí spodní prádlo, včetně punčoch a podvazků na míru. Rád se ohlédnu za ženou zdravých křivek, Váš manžel jistě taky. Nemáte se žádná za co stydět. Krása žen není o velikosti 34, výšce 180 a váze 45 kg.
5. Květen 2020 - 22:50
Marcela (anonym)
Odpověď na Paní Marcelo. Při představě
Polichotit teda umíte. Pohled do zrcadla po přechodu je jiný než ve dvaceti. Postava modelky na hony vzdálená. Prsa povislá, objemnější stehna, zadek. Dělám co můžu, každá se chceme líbit. Baculka nejsem. Držím si zuby nehty vel. 42. Před dvěma roky jsem měla 44 při výšce 165. Dnes si s chutí zase vezmu samodržící punčochy, které se mi dřív rolovaly že stehen nebo udělám manželovi pomyšlení v rajcovním prádle.
11. Květen 2020 - 21:23
Jitka (anonym)
Odpověď na Výtečná selekce zrna od plev
Jaké Elitky máte na mysli?V bývalém Československu všechny punčochy-punčocháče i ty o kterých tvrdíte,že byly nevzhledné vyráběla pouze jediná firma Elite Varnsdorf n.p. Jinak možnosti dříve také byly.Tuzex nebo zájezd do NDR.Balíček od příbuzných z Rakouska nebo ze západního Německa.
15. Květen 2020 - 11:53
Libuše K. (anonym)
Odpověď na Jaké Elitky máte na mysli?V
Já jsem nosila od těch 80tých let punčochy Elite, které se lišily od dnešních tím, že nebyly strečové, tedy pružné, nejvýš pružné mírně do šířky ale ne do délky. Pružnost délky nahrazovaly podvazky. Punčochy byly tvarované, takže od kotníků se rozšiřovaly přes lýtka, užší zase byly kolem kolen a pak se rozšiřovaly nahoru přes stehna. Bylo nutné znát kromě velikosti nohy i délku, aby správně seděly. Přesto, že nebyly úplně nejtenčí, DEN 20, vypadaly velmi pěkně na noze, protože díky tvarování byly na všech částech nohy stejně silné. To byl velký rozdíl od punčocháčů, které jsou většinou jako trubka po celé délce stejně silné a pak jsou u kotníků mnohem silnější a tedy tmavší. Tehdy se nosily sukně na kolena i delší, tak byla vidět nejvíc ta nevzhledná část punčocháčů. Proto hodně žen tehdy nosilo podvazky, protože pod dlouhými širokými sukněmi nemohly být vidět. Je pravda, že naprostá většina mladých holek v mém věku nosila punčocháče, ale ženy po třicítce, hodně ppodvazky nosily a vůbec se to nebralo za erotické oblečení, spíš jako běžné prádlo. Navíc sukně se nosily denně, takže dost záleželo na tom, že punčochy byly za 8Kč, daly se spárovat při uteklém očku, ale punčocháče stály 25Kč. Takže to uteklé očko vás stálo 4 nebo 25 korun. A teď si to vynásobte skoro15x na dnešní ceny! Když jsem nastoupila do práce, byly tak chladná léta, že jsem bez punčoch šla možná 1-2 týdny v roce. Je ovšem pravda, že v punčochách se dá chodit i v teplejším počasí, což v punčocháčích nejde.
15. Květen 2020 - 14:33
karolina (anonym)
Odpověď na Paráda paninko,správná žena
já nemusím dělat někomu potěšení mě stačí,že já se cítím pohodlně v podvazkovém pase a silonkách.
20. Květen 2020 - 5:55
Otto (anonym)
Ja už 15 rokov presviedčam manželku nech si to z času na čas oblečie , ale márne. Kúpil som jej tých vecí za vagón "top značky " Škoda asi to dám takej čo to bude nosiť.
30. Květen 2020 - 8:02
Můj stav: po by... (anonym)
Opravdu diskuze na úrovni. Přeji Vám to všem. A divím se, proč si nevytvoříte email pouze pro tyto účely? Milování ve vyšším věku není hřích. Tak třeba Přemku: 2020 přemek@seznam.cz a je to. Přeji štěstí všm. Jednou bude pozdě, vím o čem píši. Martin.
8. Červen 2020 - 20:40
Majo (anonym)
Odpověď na Ja už 15 rokov presviedčam
Stratil si 15 rokov sexu podľa svojich predstáv, v žene to buď je alebo nie je.
15. Červen 2020 - 1:44
Kateřina (anonym)
Odpověď na já nemusím dělat někomu
Máte pravdu Karolino,já jsem již ze starší generace a tak nošení punčoch na podvazky je pro mě běžné.Punčochové kalhoty téměř nenosím,dříve nošení podvazkového pasu nebylo nic,co by bylo považováno za něco čím svádět muže.Já to nosím,že se v tom cítím pohodlně a žensky.
16. Červen 2020 - 14:24
Kateřina (anonym)
Odpověď na já nemusím dělat někomu
Máte pravdu Karolino,já jsem již ze starší generace a tak nošení punčoch na podvazky je pro mě běžné.Punčochové kalhoty téměř nenosím,dříve nošení podvazkového pasu nebylo nic,co by bylo považováno za něco čím svádět muže.Já to nosím,že se v tom cítím pohodlně a žensky.
16. Červen 2020 - 14:24
Libuše K. (anonym)
Odpověď na Máte pravdu Karolino,já jsem
Já se též přidávám, vadí mi, že punčochy a podvazkový pás se považuje dnes jen za erotické prádlo. Názor, že je to praktická věc a při troše zvyku mnohem pohodlnější než punčocháče neslyšíte. Snad jedině od paní Riwaa Nerony. Od ní jsem četla názor, že protože nenosí kalhoty, nenosí nikdy ani punčocháče, protože to jsou kahoty (punčochové). Ostatně není to nesmysl si vzít vlastně kalhoty a přes ně sukni? K minisukni je to bez diskuze, ale proč to nosit k sukni ke kolenům? Tak trochu závidím dobu, kdy se punčochy nosily úplně normálně a kdy vykouknutý lem punčochy nebyl takovou senzací a názorem okolí, že snad někoho chci svádět. Pamatuji se, ale to je už řada let, kdy byla dcerka malá a chodily jsme spolu plavat do bazénu, jsem jednou se převlékala v šatně a byly tam za mnou dvě dámy dost starší než já a slyšela jsem je říkat něco jako: Jak to ještě může někdo nosit, když už jsou punčocháče. A něco o hrůze, že by to na sebe už nevzala, stačilo, když punčocháče nebyly. A ta druhá říkala, něco jako že třeba nosím kvůli chlapovi, ta první: No to bych mu dala!! Já byla rudá až ke kořínkům vlasů. Je mi to hloupé, ale já se stydím i před ženami přiznat, že nosím podvazky. Co vy, Kateřino, jaký máte na to názor?
19. Červen 2020 - 14:56
Touha (anonym)
Punčochy jako erotické prádlo? Podle toho, co si pod tím kdo představuje. Žena by měla nosit punčochy stejně tak jako nosí kvalitní a krásné prádlo. Tak, aby nebylo prvoplánově vidět, že je má oblečené a zárověň tak aby podporovalo její sexualitu, přitažlivost, erotické vyzařování. Punčochy jsu jedním z nástrojů, jak k sobě žena upoutá pozornost a zároveň jejím usmívajícím se tajemstvím.
20. Červen 2020 - 0:19
karolina (anonym)
Odpověď na Já se též přidávám, vadí mi,
mate úplnou pravdu, mě se lépe oblekají punčochy než kalhoty a při dobrem podvazkovem pasu jsou silonky lépe vypnuty, než u punčocháčů. Fuj to je blbé slovo.
22. Červen 2020 - 5:30
Libuše K. (anonym)
Odpověď na mate úplnou pravdu, mě se
Přesně tak, punčochy ve stejné síle - DEN jako punčocháče se dají podvazky víc napnout a vypadají na noze mnohem lépe a tenčí. Hlavně kolem kotníků nejsou tmavší, to platí nejvíc u černých. punčocháče dřčí jenom v pase a pak se sunou dolů. Punčochy jsou jenom od půlky stehen a jak říkáte s dobrým podvazkovým pásem jsou vypnuty dokonale celý den. Ani samodržící nevypadají tak dobře, protože se nedají tak napnout, protože by lezly dolů, proužky je neudrží. Já si kupuji raději menší velikost punčoch a pořádně je napnu, aby končily výš, sukně nosím kousek nad kolena. Dneska mám na sobě trochu delší a musela jsem je přeložit nahoře aby byly napnuté. Vzhled punčoch je pro mě zásadní. letos nemám opálené nohy, tak je budu nosit i v teple, než se opálím. Bílé nohy nesnáším.
23. Červen 2020 - 15:52
Pavla (anonym)
Punčochy na podvazky nosím už nějakou dobu, zvykla jsem si na ně a naučila jsem se je nosit. Přiznám se, že patřím k té mladší generaci, letos jsem dokončila vysokou školu, a myslím si, že jsem asi jedna z mála v mém věku, která je běžně nosí, a pro kterou jsou podvazky daleko praktičtější a pohodlnější než punčocháče, nebo samodržky. Beru je jako běžné spodní prádlo, a divím se, jak mohou být považovány za něco erotického, když pevné pásy vhodné na celodenní nošení ani moc eroticky nevypadají, zvláště ne ty od Riwyy Nerony, které nosím nejraději. Ty jsou spíše retro. Co si myslí okolí o podvazcích mě vcelku nezajímá, pro mne je důležité to, že se v nich cítím pohodlně. Přesto se s nimi raději před nikým nechlubím, a dávám si velký pozor, aby mi náhodou někde něco nevykouklo, a nebyla jsem středem pozornosti.
24. Červen 2020 - 11:32
karolina (anonym)
Odpověď na Přesně tak, punčochy ve
přesně tak tmavší tělové punčochy vypadají jako krásně opálené nohy,nosím je také v létě,když chci vypadat dobře
26. Červen 2020 - 5:34
Kateřina (anonym)
Máte pravdu Libuše,i některé ženy považují podvazky a punčochy za něco,co nosí jen ženy,co chějí svádět muže.I mně se stalo v práci,když jsem se svlékla ze šatů abych se oblékla do pláště a kolegyně viděly,že mám punčochy na podvazky,podivovaly se tomu. Nyní si na to už u mě zvykly a nijak to nekomentují,dokonce jedna nedávno taky přišla v punčochách a podvazkovém pasu,tak nyní jsme dvě a možná se přídáji i dalsí dvě,kdo ví.Bylo by přece hloupé,aby se žena styděla před ženami a bála se svléknout do spodního prádla s podvazky a punčochami.
26. Červen 2020 - 16:01
Pepa (anonym)
Je až legrační, co dělá s lidmi společenské povědomí. Nosím již mnoho let zdravotní punčochy. Dříve byly jen na podvazky, nyní je střídám se samodržícími. Tak mám s tímto prádlem docela dost zkušeností, tak vím, že mimo minisukně jsou podvazky daleko pohodlnější než punčocháče. Ani moje žena je nechce nosit a to chodí v sukni ráda. Myslím si, že drtivá většina žen zná jen ty erotické pásky (tomu se ani nedá říkat podvazkové pásy) do postele a neví, že existuje i normální použitelné prádlo. Chce to jen trochu sebevědomí a nestydět se za to, co je vám příjemné. Přeji hezké léto.
27. Červen 2020 - 7:52

Stránky

Přidat komentář