Reklama

Podvazky a punčochy

Fanda (Pá, 16. 10. 2009 - 18:10)

#NÁZEV?

Tom2 (Pá, 16. 10. 2009 - 17:10)

vice najdete na...hele jenys, buď ukaž Buzkovou nebo nějakou jinou demokratku v podvazkách nebo vyfič s takovou agitkou na idnes...

jenys (St, 14. 10. 2009 - 09:10)

vice najdete na www.tojesila.cz

vltavák (Pá, 9. 10. 2009 - 16:10)

Miluju podvazky i...Ahojky Markéto, i já jsem k Tobě věkově blízko. Kdyby jsi chtěla, tak mi třeba můžeš poslat fotky, abych viděl, jak Ti punčochy sluší. Dnes totiž ženy spíše nosí kalhoty. ženské v sukni s pěknými silonkami nebo punčochami to sluší víc než v kalhotech. Napiš, napíšu Ti e-mailovou adresu. Já zase nemám nějakou ženu pochválit, že jí to sluší....Markéto, odkud jsi?

jirka (Po, 5. 10. 2009 - 22:10)

Miluju podvazky i...pro Markétu-stačí říci a rád se podívám,jsme skoro věkem nastejno

Majo (Po, 5. 10. 2009 - 17:10)

Bol somna jednej peknej výstave veteránov a mnohé posádky boli v dobových kostýmoch.
No a jedna pani išla do detailov,takže mala pravé nylonky so švíkmi a na bokoch stehien sa jej pretláčali mohutné spony podvázkov,pritom elegantne vlnila zadkom,bolo to na nevydržanie.

Tom (Po, 5. 10. 2009 - 17:10)

Markéto, tomu se nechce opravdu ani věřit.Chlapi se musí za Tebou otáčet,pokud si teda všimnou,co máš na sobě. Chce to jen rafinovaný rozparek.

Tom2 (Po, 5. 10. 2009 - 15:10)

Miluju podvazky i...Markéto, tomu se ani věřit nechce...

Markéta (Po, 5. 10. 2009 - 14:10)

Miluju podvazky i samodržky.Je mi sice už 47 let,ale jsem štíhlá a cítím se v nich velmi sexy.Škoda jen,že nemám komu ukazovat.

Tom (Po, 5. 10. 2009 - 14:10)

Nedávno jsem taky koukal, jak jedna čtyřicátnice nastupuje v mini sukni do auta, byly ji vidět nadherně holé stehna,měla na sobě tělové samodržky. Fakt super věc

jou (Ne, 4. 10. 2009 - 13:10)

moja M nosi podvazky skoro stale

Honza (Pá, 2. 10. 2009 - 18:10)

Jak jsem před časem psal že jsem viděl pěknou ženskou v Praze Vysočanech a měla na sobě pod sukní podvazky, tak už vím kde pracuje a kdy odtud odchází!. 0bčas jí potkávám, protože tudy chodím z práce taky. Jak je teď chladněji, tak začala nosit punčochy a včera jsem jí zase viděl. Měla černou sukni vzadu s rozparkem a jak šla, tak jí bylo vidět v rozparku jak jí punčochy končí takovým zesíleným okrajem, zaříznutým do stehen. Musela mít podvazky, protože okraj samodržících vypadá jinak. Šel jsem za ní schválně do schodů, byla to nádhera jak se jí ten rozparek rozevíral a bylo jí vidět kus nahých stehen! Musím se s ní seznámit, zatím se to ale nehodilo.

VP (Pá, 2. 10. 2009 - 11:10)

Vážené dámy,musím vám udělat poklonu.Punčochy vám sluší a jste v nich úžasně sexy.Zvláště černé samodržící....to žádný chlap neodolá.A když má potíže s impotencí,tak ty rázem pominou a muž nepotřebuje Viagru.No máte na nás pěkně mocnou "zbraň".

Majo (Ne, 27. 9. 2009 - 21:09)

A je to tu,ako píše Karel,čo nemáme doma hladáme inde !
Moja v poslednej dobe tiež radšej nosí nohavice....no a nedávno som si chcelniečo na seba kúpiť a motal somsa po obchodoch a celkom náhodne som sa zoznámil s peknou ženou,rozvedená dve deti,štyridsiatka na krku a kríza....

nenápadne mi naznačila ,že by niečo potrbovala porobiť v byte a eventuelne by sa mi mohla odvďačiť svojim telom....
Bol som u nej ,ale k ničomu nedošlo,postupne sme sa spriatelili,raz sme sa bavili o všeličom možnom a ja som spomenul že sa mi páčia ženy v pančuchách,no a pekne ma prekvapila ,kúpila si niekolko pekných kúskov a rada ich nosí,proste si sama zistila čo sa mi páči a to robí ,je to zrelá múdra žena ktorá vie ako na to.
S nosením podväzkov nemá absolutne žiaden problém a myslim si ,že si to ešte ani nikto nevšimol a pritom nosí nestrečové pančuchy.

Karel (So, 26. 9. 2009 - 07:09)

Joža má pravdu. Už jsem ženě koupil tolik erotického prádélka - má to ve skříni a musím jí nutit si to před milováním obléknout. To mě ovšem nebaví. Musí mě překvapit sama. Asi brzy navštívím nějakou profesionálku.

Joska (So, 26. 9. 2009 - 07:09)

Holky, zejména ty starší 40 let. Uvědomte si, že skoro všem mužům se punčochy líbí a vzrušují je. Z nepříliš půvabné nohy starší dámy (křečové žíly, tuk, celulitida) vykouzlí špičkovou záležitost. Tak proč si je, proboha, občas nenatáhnete ???

Majo (Pá, 25. 9. 2009 - 21:09)

?hm

hm (St, 23. 9. 2009 - 21:09)

?

lenka (Ne, 20. 9. 2009 - 22:09)

viz muj příspevek výše. holky odpovezte mi...

Linda (Ne, 20. 9. 2009 - 10:09)

Wet boy..To teda rozhodně ne :)

Reklama

Přidat komentář