Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Scarlett (St, 16. 2. 2022 - 13:02)

Aha takhle. To je moc zajímavé. To jsem tedy něco objevila. Díky

lalla1 (St, 16. 2. 2022 - 12:02)

Já na to kouknu, ale oni SW spoustu oletadel i s posádkami pronajali, říká se tomu ACMI např a tak létají z jiných destinací úplně mimo Prahu. Buď za jiného dpravce nebo za sebe z jiných destinací, kde je dlouhodobě letadlo i posádky jaksi umístěno (nechci zacházet do odborných termínů)

Radka (St, 16. 2. 2022 - 10:02)

Já se koukám na kamery jak dal odkaz Libor a Zanzibar dnes sluničko, ale Thajsko a Seychely tam leje jako dost. To by mě nebavilo. A myslela jsem Hurgadu,ne Burgasu ono mi to někdy píše blbosti ze slovníku

Libor. T. (St, 16. 2. 2022 - 12:02)

Radko, ty to tedy sleduješ, já se podívám večer až bude klid a víc času. Thajsko si můžeš na časové ose vrátit, to je dobré. Ono hlavně na jihu už se budou tvořit častěji tropické bouřky a přeháňky

Návštěvník (St, 16. 2. 2022 - 09:02)

Burgasu????? Snad Burgas ne?

Návštěvník (St, 16. 2. 2022 - 09:02)

Levněji to koupíš s německou cestovkou s odlety z Německa. Z Prahy se taky lítá přes Duhaj s přestupem

Návštěvník (Út, 15. 2. 2022 - 20:02)

Strašný. To už fakt přeháníš.

Ivan L. (Út, 15. 2. 2022 - 20:02)

Viď? To se učím od tebe. Hejter universita co.,
Holka, ty víš o životě prd

holka (Út, 15. 2. 2022 - 23:02)

Takže hrdino, kritika byla o tom, že tady uvádíš soukromý jména a to není ani fér ani normální, to se nedělá.

holka (Út, 15. 2. 2022 - 21:02)

Jak to myslíš?

Simona (Ne, 13. 2. 2022 - 20:02)

tak Mirek opravdu zatím nic. K té diskuzi - Libore, Lallo, taky znám firmu, co nabízí kurzy emočního zdokonalení za podobné ceny. Na to tyhle "školicí" podnikatelé asi sázejí. Že bych si to zavedla taky?

lalla1 (Ne, 13. 2. 2022 - 20:02)

Jo, ono je to mimo jiné takové praní peněz. Firma zaplatí pro pár svých zajímavých zaměstnanců předražený koučink...:))

Libor. T. (Po, 14. 2. 2022 - 07:02)

Lallo, Ido, je to tak. Jedna firma si na tom stavěla kariéru a dopadlo to tak, že prodavačka je opakovaně po několika týdnech na kapačkách a totálně minus(víš....), syn jede na drogách a vedoucí, rozvod a problémy s plícemi.....tak to vypadá, když se nejedná v rovnováze a poruší rovina hojnosti materiální i duchovní. viz včera jak jsem psal jednu z odpovědí

Ida (Ne, 13. 2. 2022 - 21:02)

Souhlas, a ještě na to čerpají často granty. Jinak dnes živá diskuze. Jen mám pocit, že Libora tu hejtují zbytečně tvrdě, nikomu nedochází, že pomáhá druhým lidem. Líbí se mi, že se nenechá vytočit některými komentáři

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 07:02)

Nikdo jo tady nedrží. Toto není jeho diskuse, tak může vypadnout. I s těmi lidmi, co si tady píše

Libor. T. (Po, 14. 2. 2022 - 07:02)

Ok, Návštěvníku. Ani tebe zde nikdo nedrží a můžeš vypadnout i s těmi lidmi, co si tady píšeš. Ale pokud tě to zajímá, stejně jako mě, můžeme zde svobodně veřejně psát a diskutovat. Nemám s tím problém

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 08:02)

Až přestaneš psát ty další postavy, můžeme diskutovat. Nikdy nesmíme zapomenout na Kláru, s jakou fantazií jsi ji psal a Alenu, Hanu... A stejně tak tady pořád píšeš svůj obdivující dav. Jsi nemocný. Před 12 lety vyšel článek o diskusích na Dr. Tak snad vyjde další a bude se zabývat tebou a tvou roztrojenou osobností

Libor. T. (Po, 14. 2. 2022 - 08:02)

Až přestaneš ty psát své fantasmagorie, pak můžeme diskutovat. Abych to opravdu mohl dělat tak jak říkáš, musel bych na to mít tým lidí na denní a noční psaní. Teď jdu do práce a na Doktorku se dostanu možná v poledne nebo až k večeru. Můžeš mi říci, jak bych to vše stíhal? To je nejen technicky nemožné, ale ani psychicky bych takový rozměr nedal. To bych musel ostatní aktivity utlumit a stát se závislákem na sociálních sítích. Ne.

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 08:02)

Ty máš strašně času. Stejně jako si tady trávil hodiny psaním Kláry a spol, dumal jsi nad každým pošahaným úchylným příběhem, vytvořil sis x postav, pak si trávil dny na diskusi o houbách, tak teď jsi tady. Pořád, je to tvůj život.

Woid (Ne, 13. 2. 2022 - 22:02)

Něco na tom bude. Na obojím

Reklama

Přidat komentář