Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Libor. T. (Čt, 5. 5. 2022 - 09:05)

Dnes je riziko bouřek větší než včera a to prakticky kdekoliv nad naší republikou. Momentálně přechází zbytek bouře, která byla nad Alpami, přes střední Čechy už jako běžný mrak s lokálním deštěm, ale po poledni se budou tvořit bouřky nové i lokálně silné. Kromě hor to může být zejména nad Prahou, na Benešovsku a Plzeňsku, v okolí Brna a na Olomoucku

Scarlett (Čt, 5. 5. 2022 - 10:05)

To by už opravdu mohly začít růst hřiby, hlavně kováři, jak o tom píšeš vedle nedávno. Budeš na chaloupce přes víkend?

Libor. T. (Čt, 5. 5. 2022 - 10:05)

Růst by opravdu mohly. Teď vložím na vlákno o houbách materiál, co vyjde za týden. Budu na chaloupce, ale mám to roztříštěné, zítra Popovice divadlo, v sobotu pyramida Bohdalov a neděle na chaloupce odpoledne moje klasická práce, takže na houby , nevím jak to stihnu, jedině v neděli ráno, jestli po pyramidě přijedeme trochu včas

Věra (Čt, 5. 5. 2022 - 11:05)

Nebude ještě brzo? U nás hřiby většinou červen, červenec

Miro (Čt, 5. 5. 2022 - 10:05)

Jj:)

Radka (Čt, 5. 5. 2022 - 08:05)

Budou dnes bouřky, Libore?

Veronika (Čt, 5. 5. 2022 - 09:05)

U nás pršelo

Miro (Čt, 5. 5. 2022 - 07:05)

Tak pište radši o čůrání a počkejte až se Libor ozve sám

Markéta (Čt, 5. 5. 2022 - 06:05)

Některé asi ano. Dobré ráno

Jessica (Čt, 5. 5. 2022 - 05:05)

Je to stejná hra jako trolení. Buď jsou tak hloupé nebo to dělají naschvál, aby ho dostaly
znovu do depky. Asi nějaký mladý nedospělý fanynky

Návštěvník (Čt, 5. 5. 2022 - 06:05)

55+

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 22:05)

A ja jim tady pak máme řikat, když to jsou normální slepice, pořád to budou připomínat, podsouvat a když je v klidu, tak ony jsou z toho nervozní, přihlouplé slepičky.

Simona (St, 4. 5. 2022 - 20:05)

Naopak, jen se bojím, aby do toho nespadl. Ale asi blbě napsáno

M (St, 4. 5. 2022 - 20:05)

Vždyť si udělal normální výlet s troškou nostalgie. Taky když jedu na hroby svých prarodičů je to nostalgie, zavzpomínání, ale ne deprese nebo špatné pocity. Nechám projít vzpomínky a mám na duši klid.

Libor. T. (St, 4. 5. 2022 - 20:05)

M. děkuji. Je to tak. Nostalgie ano, protože to je minulost, související s moji rodinou, ale depka ne. To už je opravdu za mnou, ale vzpomínky a vazby na toto zůstávají, samozřejmě. Dobrou

Luci (St, 4. 5. 2022 - 21:05)

v člověku ty vzpomínky zůstávají, ale je to klasická nostalgie nebo melancholie, kterou každý běžně zvládá. Dobrou noc

M2 (St, 4. 5. 2022 - 20:05)

Dobrou noc, Libore.

Simona (St, 4. 5. 2022 - 20:05)

Dobrou, a omlouvám se, jestli jsem něco napsala nevhodně. Protože se o tebe bojím. A jestli už zbytečně, tak je to výborné zjištění

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 20:05)

Kup si psa, jestli se nemáš o koho starat

Libor. T. (St, 4. 5. 2022 - 20:05)

Lidičky, nebojte se, sice máte trochu pravdu, ale žádné drama se nekoná. Byla mimořádná práce v Liberci a tak jsem si přehodil středu na jiný den a vyjel jsem vlakem. Cestou ale jsem dostal informaci, že došlo v domě k havárii vody a práce nakonec se nekonala. Jel jsem vláčkem a tak jsem využil volného dne nečekaně k objetí takového kolečka po výše uvedené trase, samozřejmě i po místech ,o kterých jsem psal, taková trochu nostalgie, ale ne depka a skončil jsem v Ústí a tam nafotil katedrálu a kostely a pokračoval jsem vlakem do Prahy. Kdybych to věděl ráno o hodinu dřív, šel bych normálně na středu do naší apatyky do práce. Prstě den blbec, ale zase nečekaný relax dohromady, Opravdu depka ne, ale trochu vzpomínky to ano v ty momenty. Klidný večer přeji také

Reklama

Přidat komentář