Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 16:05)

Může se stát, že každý každému nepomůže. To je normální i v jiných podobných oborech

Markéta (Po, 9. 5. 2022 - 07:05)

Vždy je lepší dát na doporučení než na líbivé samochvalné reklamy. Takových podvodníků je plno ve všech oborech

nona (Ne, 8. 5. 2022 - 22:05)

.

Návštěvník (Ne, 8. 5. 2022 - 21:05)

Nejhorší je, že jeden z těch žvanilů byl fakt studovaný psycholog. Taky mě ihned odhalil jako záškodníka :)). Což by asi nebyl problém ani pro průměrně inteligentního člověka. Když zjistil, že i když si myslím svoje tak neodjedu, tak nasadil taktiku balení, když taky neuspěl, nasadil taktiku upřímnosti. Ať spolupracuju a neberu těm zoufalcům iluze. Jeho slova. Má VŠ vzdělaná kamarádka v té "lásce", kde si dopisovala asi s 15 lidmi a psala si s nimi o lásce (k nim, ke všemu, k nepřátelům, k přírodě) jela asi půl roku, než jí to docvaklo, že takhle to nefunguje.

nona (Ne, 8. 5. 2022 - 22:05)

x

Návštěvník (Ne, 8. 5. 2022 - 22:05)

Vidím pouze x. Asi nějaká chyba.

L. (Ne, 8. 5. 2022 - 23:05)

Kdyz budes chtit probereme to jindy, omlouvam se. Pisu uz z auta

lalla1 (Ne, 8. 5. 2022 - 21:05)

Ahoj všichni, na Doktorce jsem, jen ne tady...Dřevěnej ty si prosím vždy rozmysli než něco napíšeš.

☮✌ dřevěnej (Ne, 8. 5. 2022 - 21:05)

Ok, slibuji. Dnes jsem doufám nezklamal...

lalla1 (Ne, 8. 5. 2022 - 21:05)

:)

Simona (Ne, 8. 5. 2022 - 19:05)

Nejen komunitní terapie,ale i nádherný písničky, a nejvíc se mi líbily šampaňský bubny a malba obrazu na hudbu. Krásný zážitek

☮✌ dřevěnej (Ne, 8. 5. 2022 - 20:05)

Nepochybuji. V dnešní době takové akce lásky lidé potřebují víc. Na hudbu se maluje nádherně. Děti to dělají nějako přirozeně, často a běžně. Dost si při malování zpívají.

Návštěvník (Ne, 8. 5. 2022 - 20:05)

Arteterapie

☮✌ dřevěnej (Ne, 8. 5. 2022 - 20:05)

Ano, přesně!

Návštěvník (Ne, 8. 5. 2022 - 20:05)

Jsem jediná, které při slovu komunita, vyskáče kopřivka ?

Návštěvník (Ne, 8. 5. 2022 - 20:05)

Nejsi! Taky mám osypky. A akce lásky...bleju :)))))

☮✌ dřevěnej (Ne, 8. 5. 2022 - 20:05)

Já jen, že jak vnímám dění v té Pyramidě. Asi to neumím pojmenovat, tak proto jsem to nazval těma slovy. Jednoduše mi to evokuje dění ve spojitostí s láskou.

Návštěvník (Ne, 8. 5. 2022 - 21:05)

Hele já jsem taky laik. Ale po revoluci se vyrojilo takových "koučů" a různých poslů lásky, že mi z toho bylo na blití. Po absolvování jednoho víkendu plnýho lásky jsem zjistila, že na tom tak špatně nejsem jako ti ztroskotanci, co tam byli se mnou. A má kamarádka, která byla po blbým rozchodu. Ale dva dny dávat lásku, objímat cizí lidi, zpívat, tancovat, to bylo nad mé síly. Ještě mě prudili asi půl roku potom. Pak dvě kámošky přijely s popálenými chodidly, protože je někdo přesvědčil, že po víkendu sebepoznání ty žhavý uhlíky přejdou. Nepřešly...Mohla bych pokračovat. Proto tyhle věci nemám ráda. Proti tomu, když někdo něco dělá spontánně, kreslí, tančí, zpívá, nic nemám. Ale dělat to v sobotu večer na povel, to ne

lalla1 (Ne, 8. 5. 2022 - 22:05)

.

☮✌ dřevěnej (Ne, 8. 5. 2022 - 21:05)

To bylo už dávno, dnes je jiná doba. Tehdy byl hlad po takových věcech, dnes jsou lidé více rezervováni. Lidé jsou už dost poučeni z dokumentů, filmů a příběhů, jen tak lehce nepodlehnou...ale je zvláštní, jak je vnímána láska člověka, od člověka. Všichni máme tak rozdílné představy a praxi. Asi se lidé neshodnou, co ta opravdova láska vlastně je.

Reklama

Přidat komentář