Reklama

Obřízka

Václav (Ne, 11. 10. 2015 - 20:10)

Ha ha.Co je na tom k smíchu? Obřízka je mrzačení pohlavních orgánů a osobně vůbec nechápu, proč není mužská část populace od této zlovůle narozdíl od té ženské chráněna. Nejlepší jsou takové ty slepice, které by nejraději obřezaly celý svět. Těm se představa obřízky na vlastním těle jaksi příčí, ale u chlapů ne - a já se ptám proč? To jste taková vypatlaná opice???

martin1996 (Ne, 11. 10. 2015 - 20:10)

Ahoj Honzo, díky za reakci....Dřív jsem se u těhle příspěvků aspoň zasmál, teď je to už strašná nuda... :(

Hana (Ne, 11. 10. 2015 - 19:10)

Manželku jsem přemluvil,...Ha ha.

sardanapal* (Ne, 11. 10. 2015 - 16:10)

sardanapal: S kůžičkou...To nebylo myšleno tak , že by sis musel neustále mnout přirození .
Ale , že se stále škrábeš vzadu na palici :-)

Steve (Ne, 11. 10. 2015 - 16:10)

Já bych to viděl na...sardanapal: S kůžičkou nemám problémy, já určitě né. To jseš vážně vedle jak ta jedle.

sardanapal* (Ne, 11. 10. 2015 - 16:10)

Manželku jsem přemluvil,...1*

Václav (Ne, 11. 10. 2015 - 15:10)

Ahoj Honzo, díky za reakci....Manželku jsem přemluvil, aby si brzy zašla na úplnou obřízku a nechala si odstranit ty hnusné smradlavé pysky, které pořád smrdí a musí pryč. Dřív mi vadilo, že při milování jí to bylo docela cítit, i když se sprchovala třikrát denně - ráno, v poledne i večer. Doufám, že po obřízce už nebude dole tak moc smrdět, anebo jenom malinko.

Je to dobrý nápad, i když jí to budu muset zaplatit já, protože to pojišťovna nehradí. Navíc je to čistě estetický zákrok a nic zmrzačujícího, protože se odstraní jenom pár kousků přebytečné kůže, které stejně nemá žádnou funkci a ženské si za ně jenom tahají. Ženská obřízka rozhodně nemá vliv na celkový prožitek při sexu a rozhodně to ženu nepřipraví o citlivost! Potvrdily to přední lékařské autority, takže kdo tvrdí opak, buď lže nebo je úchyl. Celkově je to pak mezi nohama hezčí a hygieničtější, když tam ženě nic nepřečnívá. A navíc mi se to líbí, takže to tak bude.

Hana (Ne, 11. 10. 2015 - 15:10)

Ahoj Hanko je to výborný...Ahoj Honzo, díky za reakci. U toho manžela to je dobrý nápad, proč platit zbytečně, že. Dřív mi vadilo, že když si manžel stáhl předkožku, tak to bylo docela cítit, i když se sprchuje aspoň dvakrát denně. Teď to je cítit malinko, když si sundá slipy. Když má trenky nebo boxerky, kde to je volně, tak není cítit nic. Ta předkožka prostě smrdí a musí pryč. Hanka.

Honza (Ne, 11. 10. 2015 - 14:10)

Ahoj Hanko je to výborný nápad syn ti poděkuje ja se nechal obrezat v dospělosti a jen samá pozitiva, manželovi stačí tvrdit že má mykozy a svedi predkozka a boli stahovani při erekci a zaplatí mu to celé pojištovna. ´Pokud ma dlouhou předkožku tak to taky zaplati pojistovna. Hlavně at si nechají udělat uplnou a těsnou obřízku tu mam a super pocit.

Hana (Ne, 11. 10. 2015 - 13:10)

já si myslím, že obřízka je fajn. Viděla jsem to v Chorvatsku na dovolené. Už jsem se domluvila s manželem, že si to nechá udělat, půjde nato v listopadu. Nechám to udělat i klukovi, je mu 9 a to se hojí rychle. Manžel bude muset něco platit, u kluka to bude z pojistného, dětem to hradí pojišťovna.

Manžel a kluk zatím nosí předkožku vzadu, jednak to je hezčí a hygieničtější a hlavně si zvykají, že to tak budou mít po operaci. Už si celkem zvykli. Je pro hygienu a nemůžou pak dostat rakovinu a chrání tím i partnerku. Proto to chci u manžela a u kluka to je s ohledem na jeho příští partnerku. Krom toho, že se mi to líbí. Oba s tím souhlasí, kluk sám si toho všiml a ptal se mě na to, že ti pánové mají ty pindíky jiné. Kamarádka taky nechala obřezat manžela i syna, klukovi už je 13.

starší dáma (Ne, 11. 10. 2015 - 11:10)

Starší dáma se mocně vykadila na stojáka: Tváří v tvář nic netušícím muslimům!

Často se člověk, poučen věkem a zkušenostmi, domnívá, že už ho nemůže jen tak nic překvapit. A vida! Video z nemocniční chodby v tureckém Istanbulu dokáže jedinci opět posunout obzory dále...

Nenápadná postarší žena v tradičním obleku venkovských žen - čádoru a s igelitkou v ruce nejprve jakoby nic postává za rohem od výtahu, u kterého čekají pacienti. Paní se však náhle rozhodla ulevit svým vnitřnostem, nehledě na procházející lidi. Krapet se zatetelila a...vypadlo z ní podivuhodně dlouhé lejno! Jak praktické je oblečení muslimských žen. Aniž by po provedené potřebě zatoužila po toaletním papíru, odešla spokojeně od svého díla zase pryč. Deset bodů z deseti!

sardanapal* (Ne, 11. 10. 2015 - 08:10)

Pravděpodobně F41.2.Já bych to viděl na náboženské vyšinutí viz. jiná vlákna .
Ale u něho taky trauma , jako následek ztráty kroužku kůžičky .
Je to prostě jeho začarovaný , bludný kruh ...

Steve (So, 10. 10. 2015 - 22:10)

zauber ... pokud se nepletu.

10.10. (So, 10. 10. 2015 - 22:10)

Was?Kouzelný...

Steve (So, 10. 10. 2015 - 22:10)

Was?

10.10. (So, 10. 10. 2015 - 22:10)

Nerušit ... sleduju Floriana...To neděláš dobře.Zeptej se ho,jestli mu nebude vadit jemňoučký gumový potah na penis...

Steve (So, 10. 10. 2015 - 22:10)

Nerušit ... sleduju Floriana Silbereisena na Das Erste. Dobrá show.

Žádnej Richard tu není .... Nějaký vidiny?

10.10. (So, 10. 10. 2015 - 21:10)

Richarde o jakém zákoně jsi mluvil? O ničem nevím...

sardanapal* (So, 10. 10. 2015 - 21:10)

Jak Steva už půldruha roku...Jistě , to jsou ty jeho noční můry ...

gin (So, 10. 10. 2015 - 20:10)

Jak Steva už půldruha roku znám, tak si myslím, že z jeho strany to není zlá vůle.

Reklama

Přidat komentář