Reklama

Obřízka

Ruce pryč od gi (Po, 19. 10. 2015 - 08:10)

předkožku si pižlat nedáme!

gin (Pá, 16. 10. 2015 - 22:10)

Chceš snad říct , že gin...Pan Žárovka chodíval v Kénichu do Zagrebu. Nevím, jak se jmenoval, ale nikdo mu neřekl jinak než Žárovka. Když jsem ho viděl poprvé, bylo to na jaře, tak mi říkal, že má ten červenofialový nos kvůli těžké alergii na pyl. Jenže jaro pominulo, přišla zima, kdy žádný pyl není a Žárovka měl svůj frňák furt stejný.

Napsal bych tu příspěvek, kdyby se tu ještě ukázala Hana (tedy ta co zmagořila letos v Chorvátsku na nudapláži). Ne ta bigotní Hana, co tu loni oxidovala dobrého půl roku.

sardanapal* (Pá, 16. 10. 2015 - 16:10)

Když jsem ještě bydlel u...Vypadá to , že ses od nich nakazil , tak bacha ! :-)

gin (Čt, 15. 10. 2015 - 16:10)

Já taky ne, tři dny jsem tu nebyl, protože jsem byl v Holandsku.

Steve (Čt, 15. 10. 2015 - 16:10)

Pro nechápavé pány, když je to tady promazané a nakouknu až poté - nemohu vědět co jste tady psali předtím.

Gamplíku, chovej se zde laskavě jako člověk, ostatní hnůj si nech na doma.

sardanapal* (Čt, 15. 10. 2015 - 06:10)

Steve, to napsal Sardanapal a...Ty žalobníčku !

gin (Čt, 15. 10. 2015 - 05:10)

Tak naštudoval ... a jaké...Na toto nám říkával učitel: "Chytrýmu napověz ale blbýho kopni!"

15.10. (Čt, 15. 10. 2015 - 04:10)

Richarde,Chcije a chcije...

Steve (Čt, 15. 10. 2015 - 02:10)

Tak naštudoval ... a jaké jsou ty zdroje mohu-li vědět?

gin (Čt, 15. 10. 2015 - 01:10)

Jediný kdo to bere moc...S ním nic nemám, mně se prostě líběj jeho příspěvky, třeba vůči Zuzce, která svému 15 letému synovi vnucuje nosit tanga (dodnes nevím co to je) aby vypadal jako manekýn. Přitom její synátor držkuje, že takové buzerantské kalhotky nosit nechce. Kromě držkování se však na nic nezmůže. Poslední Jakubova reakce na Zuzku: Musím se smát:

7.10.2015 10:52 - Jakub
Erotické prádlo...

Kdepak, Zuzce nikdo a nic nevyreje ani malinkatou rýhu do zcela hladké šedé kůry mozkové. Nebo že by nebylo vůbec do čeho??

Steve (Čt, 15. 10. 2015 - 01:10)

Jediný kdo to bere moc vážně až fanaticky, jsi sám osobně - tvé písmo je toho zde jasným důkazem.

To spíš do toho můžeš zahrnout toho tvýho Jakuba či jiný malý kluky z německých diskuzí. (na jména si nevzpomenu, však ty víš koho myslím - ty co zde každou chvíli předhazuješ)

Steve (Čt, 15. 10. 2015 - 01:10)

Ale kulový Gine, nechápu proč tady o mě šíříš takový výmysly. Nic kolem předkožky nemám problém ani nejsem tomuto problému nijak zaujatý. Spíš jseš tom vážně zaujatý ty osobně - proto přeci děláš toho aktivistu, včetně propagace.

Já mám zájmy zcela jiné, a volný čas trávím rozhodně jinak nežli přemýšlením nad předkožkou či obřízkou. Tady diskutuju jenom proto, že je zde o tomto problému diskuze, jinak nic víc.

gin (St, 14. 10. 2015 - 22:10)

Co to má společného s tématem?

Necheš jít zahradničit do Zahradního dvoru Listen, ve Strakách u Nymburka? Teď před Sanhaimem by toho bylo zapotřebí.

14.10. (St, 14. 10. 2015 - 19:10)

Pokud nějaký urolog...Upřímně,mě by taky nebavilo se celý život bavit jen o penězích...

gin (St, 14. 10. 2015 - 16:10)

Těchto příspěvků se nemůžu chytnout, jsou však v rezervě jiné. Jirkovskej patok už neexistuje, ten pivovar zavřeli komáři už v roce 1976, stejně jako u nás ve Šluknově odkud pocházím. Branickou břečku nepiju už dlouhatánský roky, jako jsem nepil Oltec, když jsem bydlel v Brně. Mimoto to mám daleko, dnes su v Kolíně nad Rýnem.

Aha (St, 14. 10. 2015 - 16:10)

Paroduju? Ale kdepak, do...Oprava: bych urazil Bráník, sorry v dechu bude tak nějaký jirkovský patok....

Aha (St, 14. 10. 2015 - 16:10)

Milý Aha

rozhodl jsem se,...Paroduju? Ale kdepak, do dokonalosti mu ještě leccos chybí. Zažloutlé vykotlané zuby, v dechu musí být cítit branická dvanáctka, umaštěné vlasy ze kterých doslova kape tuk, panděro takové, že si na něj ani nevidí a již se tu budu opakovat, ale trvám na tom, že po odrhnutí předkožky musí vyletět masařka

petr (St, 14. 10. 2015 - 11:10)

To moc nem?ni na tom, ze ten...Bohužel, dnes má titul kde kdo, a tak to také vypadá. Vždy je otázka, jak k němu přišel, a jakou váhu má. Bohužel, v naší "papírové "společnosti velkou.

jistě, (St, 14. 10. 2015 - 11:10)

Tak, opet jsem se prisel...V Plzni taky studovali...

gin (St, 14. 10. 2015 - 09:10)

Hana nakonec našla doktorku, která mu to podvodně udělala na pojišťovnu, a naváděla tu jiné. Naštěstí přestala, tak jsem se na to vybodl. Ty příspěvky od Hany mám zálohované, takže to mohu kdykoliv rozjet. Pokud tu někdo budu nabádat k takovýmto podvodům, tak to uděláám a Hana a ta doktorka možná zabrečejí.

Reklama

Přidat komentář