Reklama

Obřízka

Steve (Pá, 30. 10. 2015 - 15:10)

Richarde nemá se míchat...Co tím chtěl básník říci? nevím, asi potřebuju nějakej spešl překlad.

30.10. (Pá, 30. 10. 2015 - 07:10)

Richarde nemá se míchat dohromady láska,sex a moc. To pak nedělá dobrotu. Takovým názorným příkladem je třeba princezna Diana.

gin (Pá, 30. 10. 2015 - 06:10)

22.7.2009 20:36 -
Jsem také od dětského věku obřezaný,stejně jako můj syn a je to supr.Než se smradlavou

páchnoucí předkožkou a mý se můžeš 5x denně houby platný.Ta moč pak páchne,když vykonáš potřebu.Asi by k tomu mohly více říci dívky a ženy

Solgar 7

reagovat
22.7.2009 20:53 -
Jak to víš,že je předkožka smradlavá,když si ji nikdy neměl?Tos nákýmu bezdomovci kouřil vocas někde pod mostem?

gin (Pá, 30. 10. 2015 - 05:10)

17.7.2009 18:08 - Petra
Omlouvám se cameroncovi, nemyslela jsem to zle, jen mohl uvést třeba zdroj odkud čerpal tento článek, protože jsem s tím původně přišla já, ale to nevadí, Jmessere omlouvám se ti pokud ti můžeme připadat jakkoli zpitomělí. Chtěla jsem prostě jen říci, že jako muž máš právo si rozhodnout sám jestli tvůj penis projde chirurgickým zákrokem, nehledě na to jak úžasně to může být hygienické. Vždyť i nám se stejně tvoří poševní sekret a ta pochva rozhodně nevoní po malinách ani banánech,takže bych se opravdu styděla kdybych tě nutila na obřízku. A těžko ti můžu kdykoliv nabídnout super hygienu, i když jsem zdravá a čistotná žena. Ta předkožka tam má funkce, které se tady nikde nezmiňují, hlavně, abyste měli falešný pocit, že jde o zbytečnost. Je tam funkce mechanická a chemická ochranná. A pokud si myslíte, že pohlavně přenosným chorobám se ubráníte, tak jste úplně mimo. Tyto viry nebo bakterie nejsou závislé na chirugické úpravě penisu. K jejich holé existenci jim stačí pohlaví. Každý trochu chytrý člověk vám doporučí kondom nebo prostě otestovat sebe i partnera na přítomnost virů nebo bakterií před začátkem pohlavního života. P.S. Milane mám jen jednoho, nepreferuji polygamní soužití. Ale držím ti palce pokud bys chtěl mít doma více žen pohromadě. Ten článek co tu posílal cameronec je docela zajímavej, sama jsem ho tam dávala na jiných stránkách pro mateřské poradenství ale vyšlo to i v časopisech pro budoucí matky, takže pokud některá z matek máte zájem tak předesílám tuto stránku http://www.rodina.cz/clanek5274.htm P.S. cameronce napiš mi svůj mail, ráda bych si s tebou pár věci vyjasnila

gin (Pá, 30. 10. 2015 - 05:10)

Škoda, že to Petra Coufalíková s Cameroncem už dávno zabalili. Tak tu místo toho oxiduje gin. Petra měla jako ženská výhodu, na tu by si jetý Aha netroufnul.

gin (Pá, 30. 10. 2015 - 05:10)

17.7.2009 11:50 - Petra
Pročetla jsem názory některých žen a musím uznat že jsou dost nepřesvšdčivé ani pravdivé. Můj partner je neobřezaný a nemám sebemenší důvod proč bych u něj vyžadovala obřízku. Vy tu stále něco matláte s hygienou a přitom sama vím, že moje pochva nemůže nikdy být úžasně hygienická pro toho muže. Navíc partner nemá problémy s hygienou a když už penis trochu zapáchá nejsem z toho na větvi. Sama vím že moje pohlavní orgány nevoní po malinách ani banánech, tak to bych se musela stydět sama za sebe, kdybych partnera hnala na obřízku kvůli nějaké hygieně. Souhlasím s cameroncem, že ten muž má právo si o tom těle rozhodovat sám. Byla jsem vychována,abych si cenila svobod druhých takže bych byla sama proti sobě. Pokud jste některé starostlivé maminky na pochybách můžete si přečíst ten článek co uploudoval cameronec. Jenom mi trochu vadí, že to prohlašuje za svůj článek a přitom ho okopíroval z mých stránek, takže bych byla ráda cameronce kdybys zásluhy někoho jiného nepřikládal sobě. Ještě jsem chtěla podtknout, že když už matky nechávají obřezat svoje syny z důvodů, že žádná žena nemá ráda penis s předkožkou, tak já jsem naprostý opak, mě se líběj neobřezaní muži. Nemám s nima žádný problémy.

Každej chvilku tahá pilku.

Před 6 lety tu byli Cameronec s Petrou, teď je vystřídal gin. Gin se jen těší, až ho tu někdo vystřídá.

gin (Pá, 30. 10. 2015 - 02:10)

Mně nezajímá Fucking, ale zbouranej Fukov. Je to jediný místo, kde řeka Spréva, která na svém konci protéká Berlínem, teče jako malý potůček přes české území, takže je to vlastně nejsevernjější česká řeka. A o asi 20 km severněji leží můj milovaný Budišín. Až pojedu příště do Urzoo, tak si dám předtím svačinu ve vesnici Neuschwitz (v místní řeči Nesvačidlo)

29.10. (Čt, 29. 10. 2015 - 19:10)

Ričrde Ty starej blázne,vybliješ tady ty slátaniny.Co vás v tom výzkumném ústavu učili a co je to za kata,28 nebožtíků,to dělá transplantace,nebo co? Hele zeptej se ho,jestli transplantuje i předkožku...

gin (Čt, 29. 10. 2015 - 11:10)

Toto doktoři vůbec neřeší, mimoto (je to jenom odhad) asi tak 15% klukům se v pubertě stane, že se jim předkožka v pubertě stáhne za žalud, takže ho mají trvale odkrytý. Dokonce jsou případy, že má kluk před pubertou fimózu, že mu předkožka nejde stahovat, během jednoho roku se nejen fimóza uvolní a dokonce se předkožka tak zkrátí, že je pak natrvalo vzadu. Masarykův naučný slovník (vydaný za první republiky - vedoucí redakce Emanuel Rádl)) tvrdí, že je tomu tak u každého, což je vyložený nesmysl, (četl jsem, že ten slovník je plný nesmyslů),ten slovník reflektuje, že u někoho toto nastává. Asi to psal autor té pasáže podle sebe.

Každý tu ví, že jsem intaktivista, takže bojuju proti nedobrovolné obřízce u dětí a mladistvých a proti obřízkám kvůli špatné zdravotní indikaci. Pokud si však někdo dospělý rozhodne nechat udělat obřízku sám ( i mladistvý), tak mi do toho nic není, ani mi do toho nic být nesmí, protože je to jeho tělo o kterém rozhoduje. Proto jsem svůj osvětový projekt na svých webovkách nazval Právo Na Vlastní Tělo, zkratka PVNT.

Proti skinbackingu, tedy nošení předkožky trvale vzadu se nestavím, protože tu na rozdíl obřízky nedochází k žádné nezvratné amputaci erotogenních zakončení (admin serveru www.sexus.cz), který je také proti obřízce, se tam přiznal, že také nosí předkožku trvale vzadu.

Pokud k tomuto vedou rodiče své děti, tak na rozdíl od obřízky k tomu mám neutrální postoj, takže i když jsem okopčil odpověď z té poradny, tak neznamená, že s ní souhlasím. Já bych takto neodpověděl. Také nesouhlasím se vším, co mám na svých webovkách. Jsem pouze redaktor a překladatel, takže mnohdy mám jiný názor, než autoři těch článků, co tam jsou. Jsem v mnohém benevolentnější než oni.

Ivo (Čt, 29. 10. 2015 - 11:10)

Syn má předkožku vzadu od 12, tj. 3 roky, nijak to nevadí, naopak mu to skvěle vyhovuje. A nevadilo to ani jeho doktorce, naposledy u patnáctiletý prohlídky. Vůbec mu neříkala, že nemá mít předkožku vzadu, jen zkontrolovala, že je volná a že jde přetáhnout na žalud, pak ji zas dala zpět. V nemocnici když byl loni se slepákem, tak na dětský chirurgii jeho předkožku taky neřešili. Doktoři vůbec neřeší, jestli kluk nebo muž má předkožku na žaludu a nebo vzadu. Pochopitelně, kdo by ji měl zůženou, tak ji vzadu mít nemůže.

gin (Čt, 29. 10. 2015 - 00:10)

Tuhle jsem si někdy kocem...JinaK:

Vos je značně větší než moucha, je žlutě pruhovanej a štípe prdelí-

Takto prý můj pradědeček odpověděl jednomu Němčourovi za okupace na otázku: "Wos = co"

I když ten pradědeček umřel, když mi byli pouhé dva a půl roky, takže jako děcko ho pamatuju pouze mlhavě, tak jeho hlášky měly něco do sebe.

Karel (St, 28. 10. 2015 - 22:10)

jo, když se někdo nechce...Jásně, že jsem Karel. Ty jsi Karel?

sardanapal* (St, 28. 10. 2015 - 20:10)

Tuhle jsem si někdy kocem léta namočil obnažený žalud do medu ...
Ježiš Marja , těch vos !!!

Karel (St, 28. 10. 2015 - 20:10)

jo, když se někdo nechce registrovat píše pod různejma nickama, to asi myslíš sebe, nebo je snad tvoje registrace -ty nejsi Karel- ?

28.10. (St, 28. 10. 2015 - 20:10)

Tobě Romane je přes 40,zas takový hokej v tom nemám.

28.10. (St, 28. 10. 2015 - 19:10)

Jak se můžeš dát dohromady s jednim starym volezlym ptakem. A v jakém věku se muž cítí být starý?

ivo (St, 28. 10. 2015 - 19:10)

na nuda chodím v česku, taky u jezera u lesíka a obsypanej žalud komárama jsem neviděl. Přitom tak polovina mužů má žalud odkrytý, to je zcela běžná věc aspoň u třetiny mužů u nás, bylo to vždycky. obřízka je nová, ale tu má málo mužů, spíš ty mladší. napsal jsi něco, co může napsal leda debil. To by ženský asi měli obsypaný kozy komárama a taky jim lezly po frndě? předkožku mám stáhnutou dozadu od čtrnácti a kluka jsem to naučil ve dvanácti. jestli si myslíš, že ženský mají rádi smradlavej tvaroh, co z něj lezou červy, tak se můžeš dát dohromady s jednim starym volezlym pakem, co píš podobný píčoviny.

Karel (St, 28. 10. 2015 - 19:10)

Když jste takový obhájci obřízky, tak si zajeďte do Německa na nějakou tu drsnější nudapláž, na břehu jezera, pěkně u lesíka a ono vás to přejde až uvidíte, jak vypadá žalud obsypanej komárama. Předkožku máme od přírody, aby chránila to, co je na těle nejcitlivější!

PRAVDA (St, 28. 10. 2015 - 13:10)

https://www.youtube.com/watch?v=GmqVHllyNi4&feature=youtu.be

27.10. (Út, 27. 10. 2015 - 19:10)

Datmice, víš moc dobře,...A to zvěrstvo je tak omluvené a z krku.To tak není,člověk si za své činy nese odpovědnost,proto je to tak reaktivní...

Reklama

Přidat komentář