10157 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Můj přítel se nechtěl nechat
pokud holka chce aby kluk byl obrezany tak by ji mel vyhovet. Ona si ho musi nechavat do sebe strkat, takze by mela mit pravo o tom rohodnout
31. Leden 2022 - 16:09
Tupá Anna (anonym)
Přesně tak Návštěvníku, minulý přítel si s obřízkou nenechal říct vůbec a tak jsem ho nakonec zmarnila úplně. Nasázela jsem do něj olovo. Ale spravilo to pět let v báni a pohoda.
31. Leden 2022 - 17:37
Obrázek uživatele FireOne
FireOne
Proč by to člověk vůbec dělal? Není to dobrovolné přání?
31. Leden 2022 - 17:58
Tupá Alena (anonym)
Odpověď na Můj přítel se nechtěl nechat
Správně, Tupá Ano já jsem tupá Alena a vím také jak na to : “ Jedna dvě, RABÍN jde , RABÍN si jde pro tebe!” O:))
2. Únor 2022 - 14:02
gin (anonym)
Pro tebe si dojde
2. Únor 2022 - 14:10
MAX (anonym)
Odpověď na Ja uz jsem se konecne taky
p.XXxxXX- obřízku jsem měl provedenou v běžné nemocnici kdy se mi ve 40 letech předkožka při sexu ve vodě na dovolené dostala za žalud a již jsem ji nemohl dostat zpět. Trpěl jsem několik zbylých dnů dovolené ,až po příjezdu domů jsem mířil na traumacentrum v nemocnici, kde asi hodinu trvalo dvěma lékařům a 4 sestřičkám žalud se sevřené předkožky dostat zpět, žalud byl příliš škrcen předkožkou, že málem hrozila amputace-všechna čest doktorům že se jim uvolnění podařilo. S předkožkou jsem měl problém již od dětství, ale od nikoho jsem neměl poznatek že se to dá řešit, ani ve škole se o tom nehovořilo s chlapci. Byl jsem ihned objednán na provedení obřízky, v nemocnici mi nejdříve sestřička provedla oholení-mohl jsem si oholení provést doma sám kdyby mi to někdo řekl, ale nějak se ji to podařilo-byl jsem hodně pořezán, další den jsem se musel ráno osprchovat a již se neoblékat, přijely 2 sestry s převozním lehátkem, dostal jsem injekci do zadku a převezen nahý na operační sál kde mi byla provedená úplná obřízka za žaludem, žádná bolest ,žádné šití jen jsem si úd musel omývat v hypermanganu, dobře se to hojilo, asi tři týdny dobrá nemocenská- tři dny v nemocnici. p. X-nemusíte mít žádný strach, jen si předkožku nechte odstranit celou, otci to dělali po 50 úplně jinak- v několika místech mu předkožku nastřihli podélně sešívali-muselo to bolet, bylo to škaredé a již nepotřebné na sex chobot zůstal nadále a ještě k tomu zjizvený. Já jsem velmi spokojený a to mi je přes 70let, velmi mám rád nahotu s mým krasavcem -všem doporučuji a zvláště těm kteří se tímto trápí, zvláště matky které vychovávají své syny aby více věnovaly pozornost k těmto zbytečným problémům
3. Únor 2022 - 15:09
Obrázek uživatele sardanapal
sardanapal
Jasně dva lékaři a čtyři sestry - táhli , táhli , ale řepu teda kůži nepřetáhli . Tolika rukou na jednoho vocasa ...
3. Únor 2022 - 16:05
Tupá Anna (anonym)
Odpověď na Pro tebe si dojde
Ať přijde, zarazím mu valašku do zad.
4. Únor 2022 - 7:46
Návštěvník (anonym)
Táhli táhli nepřetáhli. Takže šmik šmik a vopizlali.
7. Únor 2022 - 18:01
Ha! (anonym)
Odpověď na Jasně dva lékaři a čtyři
O:)))... a až ho přetáhli, pak ho ještě Nána pořezala tupou žiletkou a nahýho ho (hohoho) vláčeli chodbama, aby ho Cvach dořezal...
8. Únor 2022 - 3:55
Návštěvník (anonym)
Libor. T.... Doktorka, panečku, to je veličina.....porady, články, diskuze jako žádná jiná......hned někdo nadává, že jsou tu jen voli........ druhý, ten láteří, když je sjížděn trolly........je to zde všehochuť, panna, orel v kleci ...........dějí se tady fakt neskutečné věci..........tu připomene se cynik- realista, vedlejší vlákno hle - úchyl, onanista..........když už je to dlouho na pohodu, vytáhnou odněkud Shabbu- tot- Jahodu..........chtějí -li dát tomu korunu, probudí si ještě Milunu...........největší štěstí, ba přímo klika........mít osobního hejtra - Návštěvníka........... ten kdo je velikej posera, pozve si na vlákno Scattera..............a když Scatter dlouho nevolá, spokojí se s kecy Pavkola...............když máš na sobě dlouhý splín, nastoupí filosof aladin..............je-li ti noc stále pekelně dlouhá, potěší tě slovem zasněná Touha..........máš-li choutky s nezletilou, objeví se Zetkař s plnou silou..........jsi- li chlap co míza jej protíná, vášeň zkusí ihned balička Martina....... stále ještě nevíš co vše jsi spáchal, neboj se, zhodnotí to sardanapal........ne Doktorka není selanka, vyprávět mohla by Bianka.........však nebuď smutnej a koženej, ještě je v záloze dřevěnej......................a pokud už zrovna vstala, pohladí ti duši Lalla........... když silou rozezníš zvony, možná se vzbudí i Tony.............a pak už to bude jen procházka....... Libor a vlákno Co je láska.........
8. Únor 2022 - 9:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Libor. T.... Doktorka,
Pěkný pane básník. A kdepa je Zkoumal a další Ginečkovo oblibenci?
8. Únor 2022 - 20:03
ano (anonym)
Ano, přesně tak fungují i inaktivisté, Gina to silně inspirovalo. Souhlas.
9. Únor 2022 - 1:18
Tupá Anna (anonym)
Také sním o tom, být inaktivistkou....
9. Únor 2022 - 8:05
Ostrý frantík (anonym)
Odpověď na Také sním o tom, být
Chceš ošukat?
9. Únor 2022 - 8:29
Tupá Anna (anonym)
Františku klidně, ale utrhla bych ti ptáčka, zlatíčko.
9. Únor 2022 - 14:45
Ostrý frantík (anonym)
Odpověď na Františku klidně, ale utrhla
utrhni Andulko, hned bych tě pokropil
9. Únor 2022 - 15:16
Tupá Anna (anonym)
Nebudeš mít čím, když ti ho uříznu a rozšlapu na sračku ty můj hlupáčku:,-) budeš moci jenom čůrat v sedě. Semeníky ale necháme...bude mě to moc bavit, když budeš nadržený a nebudeš mít jak a co s tím udělat, lásko :-) bude to zábava :-)
9. Únor 2022 - 15:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Chceš ošukat?
Nejdriv bys musel byt vopizlanej. Pak by te mozna nechala. Takze smik smik.
9. Únor 2022 - 19:23
Zkoumal (anonym)
Odpověď na Nejdriv bys musel byt
Zní to logicky a možná se dá tak i vysvětlit ginova náklonnost ke kožkám...v jistých dobách se mělo zato, že lidská duše je bisexuální. A právě u mužů byla předkožka symbolem druhého pohlaví a u žen vice versa, to byl zase frajtr . Odstranění kousku kožky mělo zajistit 100% mužství a právě toho se asi gin obával, neboť si hledal ženský prvek u chlapců / asi se bál mužného falusu a tudíž dospělé 100% mužnosti/... A také z ho vyplývá, že správný mačo man se rád zbaví tohoto ženského prvku a pro ženy je pak takový zmužnělý falus žádoucí neboť zajišťuje i kvalitnější oplodnění.
9. Únor 2022 - 21:47
Tupá Anna (anonym)
Zkoumale, to jsou teda slinty. Logický je jen to, že tobě bych nejraději zasekla motyku do břicha. Tvoje střeva bych uvázala za ginovu loď.
10. Únor 2022 - 11:13
Zkoumal. M. (anonym)
Odpověď na Zkoumale, to jsou teda slinty
Nádherná představa!
10. Únor 2022 - 11:24
Návštěvník (anonym)
!
10. Únor 2022 - 11:32
Návštěvník (anonym)
Zkoumal (za kterého se vydává kdekdo) má pravdu, že to tak v jistých dobách a civilizacích bylo. A i v modernejsich dobach, třeba v Anglii je to bráno jako příslušnost k vyšší společenské třídě, i kvuli tomu pry byli William a Harry vopizlani, přestože Diana jim to nechtěla nechat udělat. A v USA Trump prý viděl Obamovo nevopizlanyho ptaka, a veřejně řekl že je to neamerické to že nema obrizku
10. Únor 2022 - 19:31
Návštěvník (anonym)
A co chceš jako řešit? Nebo se jen bavit ... provokovat, nebo jako co? A Vlasa z Jirkova už nech laskavě na pokoji ... život jde dál, a klidně i bez jeho přednášek.
11. Únor 2022 - 5:53
Návštěvník (anonym)
Mistr Tony Gin Vlas se stal legendou, tak velkou že i téměř 2 roky po jeho domnělému skonu je jeho jméno stále vytahováno, asi proto že pořád někomu chybí nejspíš. Od té doby je tahle diskuse víceméně o něm než o tématu jako takovém.
11. Únor 2022 - 18:12
Návštěvník (anonym)
Myslím,že na hygienu je obřázka dobrá,ale honit čůráka je lepší s předkožkou.Předkožka při honění lépe jezdí po žaludu a žalud víc dráždí.
12. Únor 2022 - 4:55
Petr (anonym)
Odpověď na Myslím,že na hygienu je
Dospělý muž, má mít partnerku s kterou souloží tak, aby byli oba zcela uspokojení. Aby mohl souložit podle potřeb. Nepotřebuje se uspokojovat masturbační náhražkou. Pokud vztah nefunguje v posteli, tak je to trápení a ne harmonické manželství.
12. Únor 2022 - 5:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Myslím,že na hygienu je
To se tak rika, ze s obrizkou se hure honi, ale pro sex je to lepsi. Vetsina zen co mely sex s obrezanym si to chvali. Jinak co se tyce honeni tak ja mam predkozku trvale stazenou a honim jako kdybych mel obrizku, a zadny problem s tim nemam
12. Únor 2022 - 9:29
no (anonym)
hlavně že už tu nepíše ten mamlas.
13. Únor 2022 - 12:05

Stránky

Přidat komentář