10036 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Mě by spíš zajímalo jestli mát Tony nějaký pomniček někde a jestli se opravdu utopil a jak to bylo
28. Listopad 2021 - 9:02
Návštěvník (anonym)
To bych rád taky věděl
28. Listopad 2021 - 10:25
Návštěvník (anonym)
v Mar.Lázních na urologii působí (-il) černý Dr.Umer a naše Dr.Buchlovská. Ti mi řešili předkožku před nějakou už skoro desítkou let ... (2012) a tam na sále zůstala.
28. Listopad 2021 - 13:21
Martina (anonym)
Tonda Vlas má pomníček na hranici u Labe v Hřensku, jinak žil naposledy v Jirkově. Najdi si to zpět, už se to tady probíralo
28. Listopad 2021 - 13:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mě by spíš zajímalo jestli
A proč? Přineseš mu tam kytičku a budeš plakat, že tady nepíše na diskuzi o obřízce?
28. Listopad 2021 - 19:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tonda Vlas má pomníček na
Už se to tu probíralo , hrabete se v tom jak staré panny ve vzpomínkách !!!
28. Listopad 2021 - 19:46
Martina (anonym)
Odpověď na A proč? Přineseš mu tam
Už se stalo. V létě i před dušičkama
28. Listopad 2021 - 20:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na v Mar.Lázních na urologii
Třeba si jí potom ta paní doktor přibila na dveře. Nebo dala do herbáře. Další zářez na pažbě si udělala tak jako tak.
1. Prosinec 2021 - 4:23
Návštěvník (anonym)
Tahle diskuze je už úplně obřezaná.
1. Prosinec 2021 - 5:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Už se stalo. V létě i před
Ať byl jaký chtěl, jsi dobrá. Zajedu tam
1. Prosinec 2021 - 6:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Třeba si jí potom ta paní
To bych taky chtěl vědět co z tou ufiklou kůží potom udělali. A taky co má Tony napsáno na pomníku
1. Prosinec 2021 - 19:34
Martina (anonym)
Odpověď na To bych taky chtěl vědět co z
Zajeď si tam, budeš překvapen, a mile
1. Prosinec 2021 - 20:42
Renata (anonym)
Odpověď na Zajeď si tam, budeš překvapen
A kde to tam je?
5. Prosinec 2021 - 6:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A kde to tam je?
U Zkoumala. Mistr tony-gin, největší bojovník proti vopižlávání
8. Prosinec 2021 - 23:55
Jitka (anonym)
Odpověď na prodělal jsem úpravu uzdičky
S tou obřízkou nespěchej, manžel jí má a dnes v 50letech se sám neudělá a i při orálku mu musím prstem masírovat prostatu aby se udělal.
9. Prosinec 2021 - 21:16
Martina (anonym)
Odpověď na A kde to tam je?
Přímo u hranice na pravém břehu Labe. Moc pěkné. Vzpomínám na Tonyho
9. Prosinec 2021 - 21:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na S tou obřízkou nespěchej,
ale ale, tady někdo píše pěkné kecy. Obřezaná je třetina populace mužů na světě a kupodivu potíže nemají. Ty potíže mají poblázněné aktivistky v USA, trhlé baby, co ničemu nerozumí a o to víc jsou slyšet. Menší citlivost pyje má v 50 každý muž, hormonální hladiny se věkem mění, v 60 to je jiné než v 15 nebo ve 24 letech. Přecitlivělost mladých vede leda k předčasným vyvrcholením, jednou možnou léčbou jsou znecitlivující gely. Muži pokročilejšího dospělého věku ty potíže nemají, jednak nižší hormonální hladiny a pak možná i přecitlivělost lety otupělá četnými ejakulacemi a tím, co jim předcházelo. Ale zas to neznamená, že si neužívají sexu, možné lépe než ve 20.
9. Prosinec 2021 - 22:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přímo u hranice na pravém
Tonda si prožil svoje, kdyby byla pravda jen třetině věcí, co tu psal. Na druhou stranu, byl to nemocný člověk, myslím zejména psychicky a na nervy, z toho plynul i ten aktivismus, možná dřív i náboženský fanatismus, který sám uváděl. Svým psaním dělal dosti škody, i pokud by popletl věci pár matkám, které řešily problémy u svých synů v této oblasti. Je mi líto, že takto skončil, i když život asi měl utrpení, je otázka, jestli odešel dobrovolně.Nebýt jeho fanatismu, mohl tu být, asi by měl všechny prsty v normální délce, neměl by i řadu problémy s nervama a psychikou. Dosti aktivismu je výsledkem nervových a psychických obtíží a poruch.
9. Prosinec 2021 - 22:18
Martina (anonym)
Odpověď na Tonda si prožil svoje, kdyby
V mnoha věcech s tebou nelze než souhlasit. I tak mám k němu nějaký vztah a chybí
9. Prosinec 2021 - 22:27
RIP (anonym)
Odpověď na To bych taky chtěl vědět co z
Není všem známo, co tam má napsáno, ale možná mohlo by, něco jako: " Šel starý Ginn po Labi dolů, Po plavbě dlouhé, Dávkou třetí, ohnivou vodou posilněn, u Turka - na kebabu se stavil , nebál se covida, ale obřízky podlé , Hraboši hrabiví a nány hloupé ! znělo mu v uších na cestě osudové.... A zde na vlákně pustém , jen prázdnota zbyla, Džine!! Kampak jen Tě ta řeka odplavila?" RIP
10. Prosinec 2021 - 2:10
Uno (anonym)
Hm. On by to bral jako vtipné
10. Prosinec 2021 - 6:22
Obrázek uživatele sardanapal
sardanapal
Odpověď na Hm. On by to bral jako vtipné
Nejspíš ano .
10. Prosinec 2021 - 8:50
Obrázek uživatele nona
nona
Je to tak
10. Prosinec 2021 - 10:46
Martina (anonym)
Odpověď na Není všem známo, co tam má
Je to skromný pomníček s nápisem Antonín Vlas. Někdo tam dává ale kytky taky, byla jsem tam krátce po Dušičkách
10. Prosinec 2021 - 12:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je to skromný pomníček s
Je mi ho líto, vlastně teď už to je fuk, teď se nežere a netrápí, možná to skončil sám. Lidumul nebyl, byl sprostý, hrozil policií, soudy atd., ale i tak mi mrzí, asi jsem měl být vůči němu vlídnější, brát ho čistě jako nemocného člověka, fyzicky, nervově i psychicky a nějak neřešit, co různě psal. On uměl i hrát na soucit, ale svoje si asi prožil. Vlastně je lepší, že ty jeho pomníčky či hromádky, co zanechal na internetu, tak časem to zmizí, příspěvky přestanou být viditelné, tak postupně vše mizí, protože se to mezitím zaplavuje desetinásobkem nových příspěvků. Tak ať tam má ten pomníček.
10. Prosinec 2021 - 13:51
Titl. (anonym)
Odpověď na Je mi ho líto, vlastně teď už
Byl jsem se tam podívat, je to udržované. Nevím jestli měl nějaké rodinné příbuzné, ale spíše to tam udržují jeho známí nebo někdo z Doktorky jako například Martina
10. Prosinec 2021 - 14:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na ale ale, tady někdo píše
Tak tak, má to 1/3 všech mužů, takže to asi nebude nic hrozného. Já mám trvale staženo a je to celkem fajn mít žalud venku
10. Prosinec 2021 - 18:55
Návštěvník (anonym)
A gina už nechejme, už je to dost dlouho co zmizel z tohoto světa
10. Prosinec 2021 - 18:56
Nené (anonym)
Odpověď na Byl jsem se tam podívat, je
Byla jsem tam taky a dala květiny s andílkem.
10. Prosinec 2021 - 19:48
Obrázek uživatele sardanapal
sardanapal
To je super co má tady najednou "Tonda Chlup" zastání a obdivovatelů ... Pokud vím tak pouze mě nazval svým "internetovým kámošem" a dále uznával jen datumuci . Jak to měl zde s touhou , si již nevzpomenu (Touha) . Taky si chvíli notovali s jistým Jakubem . Nenáviděli se se Zkoumalem . Toť vše . A už držte své zasrané rypáky ! Tony Gin Observer ... Vivat Aleluja Amen .
10. Prosinec 2021 - 20:18

Stránky

Přidat komentář